Sari la conținut

Salon masaj - 0753488718


Postări Recomandate

Am gasit in Gazeta de Maramures un salon de masaj, nu mi-au zis numele. Am sunat si au spus ca practica masajul erotic 1 finalizare, maxim 2, dar nu garanteaza, la 150 ron. Foarte scump frate, avand in vedere ca in Cluj stiu 1 loc unde fac masaj erotic marti si joi la 48 lei/ora si fetele sunt super.P.S. Am sa postez si numarul de telefon al salonului cand ajung acasa, mai deseara.P.S.S. Nu pot sa inteleg ce sunt cu preturile astea ridicate, macar daca ar fi profesioniste si s-ar dedica meseriei, dar nici atat macar. Prostie mare. Revin mai tarziu cu numarul de telefon.

Link spre comentariu
Vizitator mocu
Reputație: 0
Se numeste salonul Zeita Afrodita' date=' si este pe strada Henri Barbuse in Cluj. Aici ai si un numar de telefon: 0747521079, 0742809092. Program: Luni-Vineri intre orele 10-20, sambata intre orele 10-17.Distractie + ca unele tipe fac din pasiune.P.S. Avand in vedere ca stau in Cluj de 4 ani am cercetat piata cat de cat. O ora normala la salonul asta ii 60 RON, dar marti si joi au 20 % reducere ... [/quote']Pai te asteptam cu recenzii asupra vizitelor tale la sus-numitul salon, aici, in topicul dedicat lor: http://www.nimfomane.com/forum/showthread.php?tid=4719.Poate cu recenzia ta mai creste media notelor acordate acestui salon, si prestatoarelor de acolo, avand in vedere ca pana acuma despre el s-au scris prea putine (sau chiar deloc?) review-uri laudative. As zice, chiar din contra, atat in ceea ce priveste aspectul fizic al damicelelor, atitudinea, dar in aceeasi masura si asupra prestatiei. Poate obtin, cu sprijinul tau (evident obiectiv si nepartinitor) o medie care sa le scape de corigenta.Poate in expunerea ta vei face referire (nominala) la acele "tipe" (cum le numesti tu) din acel salon care "o fac din pasiune". E foarte posibil ca ai nostri camarazi care au avut experiente nu tocmai placute la acest salon, sa fi fost mai ghinionisti si sa nu le fi prins pe acestea "pe tura", asa incat, cu sprijinul tau, poate vor dori sa revina pentru ameliorarea primei impresii.
Link spre comentariu
Am gasit in Gazeta de Maramures un salon de masaj' date=' nu mi-au zis numele. Am sunat si au spus ca practica masajul erotic 1 finalizare, maxim 2, dar nu garanteaza, la 150 ron. Foarte scump frate, avand in vedere ca in Cluj stiu 1 loc unde fac masaj erotic marti si joi la 48 lei/ora si fetele sunt super.P.S. Am sa postez si numarul de telefon al salonului cand ajung acasa, mai deseara.P.S.S. Nu pot sa inteleg ce sunt cu preturile astea ridicate, macar daca ar fi profesioniste si s-ar dedica meseriei, dar nici atat macar. Prostie mare. Revin mai tarziu cu numarul de telefon.[/quote']Nr de telefon la salonul de masaj erotic din Baia Mare fara nume: 0753 488 718
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

eu am gasit..cand am cautat un singur salon de masaj erotic in Baia Mare...undeva in spate la restaurantul Europa....la parterul unui bloc...salonul are firma..e salon de infrumusetare...dar ofera si servicii extraavea numarul de telefon0725446175 si 0755874897....nu poti sa suni..si sa mergi...trebuie anuntat cu macar o ora inainte...cred ca maseozele care fac asa ceva sunt chemate..in functie de solicitari...locul de desfasurare a ostilitatilor...o camera suparr...cu tot ce trebuie..inclusiv jacuzzi...din pacate se pare ca e folosit doar de altiiam fost de 2-3 ori..in ultimii 2-3 ani..ultima data prin iarna...nu am avut niciodata posibilitatea de a alege maseoza...era doar una...deci..dai banii pe ce se oferapretul 150 lei..cica o oraultima data...era atat de intuneric in camera..incat.nici n-as pute-o descrie prea bine pe fatuca....ca impresie era faina...dar..nu ai voie sa o atingi...de sarut nici macar nu se pune problema...masajul ok...a reusit sa ma rezolve repede..poate 15 minute...a ramas cu chiloteii pe ea....am fost sters cu hartie..si poftit la baie....acolo..surpriza...nu era apa calda...doar rece...si era prin decembrie..ianuarie...in fine..ma spal..si revin in camera ostilitatilor..si stau..stau..in fine..ma imbrac...si ies...se pare ca asta a fost tot...si-a cerut scuze receptionera pt apa calda...cica tocmai se stricase centrala..si..asta a fost totVa rog sa-mi confirmati ca este salonul de care se discuta aici...iar daca nu...m-ar interesa si pe mine altceva...am mai fost in alte localitati..de unde am plecat fff multumitastep vesti proaspete

Link spre comentariu
Vizitator pizdebm
Reputație: 0

am fost si la salonul asta si la cel care era mai demult -shiva-. La amandoua cam aceeasi atitudine: parca sunt speriate de bombe. au un anume tipar de masaj si din ala nu ies. daca mergi de 10 ori la una ai sa veizi ca se desfasoara ablolut la fel dupa aceeleasi reguli. Nu sunt pe aici fete deschise pentru asa ceva. DAR anul trecut am vazut prin ziar un anunt pentru masaj.Am sunat , locatia undeva la intersectia Traian cu Republicii .Am urcat ( cred ca pe la etaju 2) unde am gasit doua tinere max. 20 de ani . una presta doar masaj erotic iar cealalta masaj erotic total. Va dati seama pe care am ales-o. Am intrat in camera cu D-soara sa dezbracat total si a inceput prestatia. mangaieri , atingeri toate facute intr-un mod natural fara o regie bine stabilita . A fost singurul masaj la care chiar m-am simtit bine.Am revenit dupa cam 2 saptamani cu un telefon , a raspuns si-a adus aminte de mine si m-a invitat intr-o alta locatie.Aceeasi prestatie perfecta , dar acum ca ne cunosteam am icercat sa ii sugerez ca as dori si ceva mai mult. M-a intrebat direct ce vreau.Am cerut un sex oral pe care l-a executat fara nici o retinere .owo nota 8Domnisoara cu pricina se numeste Nicoleta are undeva la 19-21 de ani draguta , corp nota 10 slabuta sani ok , miniona , putin creola dar in nici un caz tiganca. Prestatia era parca 150 leiDin pacate cand am resunat-o dupa aprox o luna - numar nealocat. Mare pacat.Daca cineva o stie pe Nicoleta va rog un nr.tel( ofer recompensa :))Nicoleta mai presta impreuna cu 2 colege si actiunea se desfasura in apartamente inchiriate.

Link spre comentariu
Vizitator mocu
Reputație: 0
Am revenit in CJ si parerea mea personala este ca femeile din BM' date=' is naspa, si nu merita banii. Mai bine treceti pe piata din CJ. Apropo eu sunt baimarean, dar tot mai bine ii la Cj.[/quote']Si ceva recenzii dupa vizitele efectuate in budoarele din Cluj nu ai pentru sufletelul nostru?Le asteptam in sub-forumul dedicat Clujului!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...