Sari la conținut

Oral bun


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

:rax2

JustLove da-mi si mie un link cu topicul tau cu recenzii te rog. Inteleg k prestezi in Oradea dar si in Bucuresti, si as vrea sa ne intalnim, dar nu gasesc nr. de telefon sau detalii concrete (poze,servicii,terife,etc) nicaieri pentru cand si cum activezi in Capitala- chiar daca vad k esti destul de activa aici pe forum. Multumesc si sper sa vezi postarea si sa-mi raspunzi.

 

 

EDITARE:

Ok am gasit asta http://nimfomane.com/forum/topic/39933-justlove-0764150802/page-29

Astept detalii despre tine si Bucurestiul "drag"!

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Justlove o întrebare sinceră si corecta eu unul nu ma încadrez in cerințelor tale am 26 de ani dar vin pe partea cealaltă la 26 de ani am 2 ani de căsnicie deci acuma ce sa zic eu merita incercat adica mai bine zis are rost sper la vreo întâlnire?

Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Cerintele.... Ma refer la căsnicie ca totus sunt tanar dar discreție iti dau seama ca e clară din partea mea tinand cont si de inelar

daca crezi ca avem ceva in comun( adik bun simt) si sa ne simtim bine impreuna at suna-ma...dar cel mai indicat ar fi un mesaj pe tel cu `vladcarol`

Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

bine nu vreau sa te mint ca azi ca maine sau stiu eu cu prima ocazie fac tot posibilu sa ne vedem iti multumesc pentru înțelegere te pup

 nu azi, knd te decizi tu...dar nu uita mesaj primadata ca sa stiu ca esti tu pt ca ff rar rasp la nr ce nu le stiu din timp

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...