Sari la conținut

Oral bun


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Am fost la just love mare greșeală fratele nu se potrivește pozele de loocc descentrata la corp taranca in toată regula alt ceva nu mai spun e zeroo Ma ia greata bleah

 

Lupule fgm de descreierat dc mm ma citezi ca doar nu am vb cu tine.Pisea-te-as in cur de idiot.Cauti prietenie cu japca...te bagi in seama fmm de mort.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Am fost la just love mare greșeală fratele nu se potrivește pozele de loocc descentrata la corp taranca in toată regula alt ceva nu mai spun e zeroo Ma ia greata bleah

ai fost tu la dracu nu la mn  DOAMNE FERESTE SA AM PARTE DE BAIETI CA TN 

NICI NU VREAU SA MA GANDESC CUM AR FI DECURS O INTALNIRE CU TN 

TIE ITI LIPSESTE SI VORBELE  SI CARACTERU DE BUN SIMT NICI NU MAI ZIC 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Am fost la just love mare greșeală fratele nu se potrivește pozele de loocc descentrata la corp taranca in toată regula alt ceva nu mai spun e zeroo Ma ia greata bleah

La ea...ori la alta...și memoria îți joacă vreo festă.

Așteptăm recenzie corectă și regulamentară, dacă se poate și ești în stare să scrii mai mult de 2 - 3 rânduri coerente :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

fii serios....eu simt omu la tel si nu dau curs intalnirilor cu oameni de genu lui

La ea...ori la alta...și memoria îți joacă vreo festă.

Așteptăm recenzie corectă și regulamentară, dacă se poate și ești în stare să scrii mai mult de 2 - 3 rânduri coerente :laugh2

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

La ea...ori la alta...și memoria îți joacă vreo festă.

Așteptăm recenzie corectă și regulamentară, dacă se poate și ești în stare să scrii mai mult de 2 - 3 rânduri coerente :laugh2

 

Nu crezi cumva ca ai prea mari asteptari de la saracia asta de lup?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Vai sugeteai pula de avortat care ești ca daca ai fi in fata mea teas pisa in gura de fraer expirat care ești lutias nevasta in pula

 

:laugh2

post-155644-0-75443800-1433625994_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Lupul6999, idiot castrat ce esti.Esti un tembel fara pereche. Ti s-a urat cu binele, handicapat ce esti. Mai bine taci ca pute a gunoi cand tastezi pe aici.

  • Like 9
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Tony Soprano
Reputație: 0

Hai pula bleaga sa ne vedem daca te tine de ochelaristul pulii sobolan de 3 lei ești tare la taste asai?

Daca colegu nu vrea.....eu sunt deschis la o intalnire! 

Pentru detalii [email protected] ....is curios daca si live esti asa de "tare" ca si in taste!

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...