Sari la conținut

Amalia bruneta drăguță 0743817442


Postări Recomandate

Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Numaaaruuuul in titluuuuu !!!!!

 

 

Bruneta draguta 33 ani , 1.60 cm , ofer companie barbatiilor generosi si cu bun simt de preferabil cu varsta de peste 30 ani la locatia mea . Imi rezerv dreptul de a-mi selecta partenerii pe baza unei poze de profil pe care te rog sa o trimiti la e-mail [email protected] sau yahoo messenger sau MMS la tel. 0732.455.013 .

post-35672-0-68165200-1431351904_thumb.jpg

post-35672-0-13481900-1431351946_thumb.jpg

post-35672-0-10541700-1431351951_thumb.jpg

post-35672-0-13847900-1431351960_thumb.jpg

post-35672-0-75236400-1431351966_thumb.jpg

post-35672-0-70629700-1431351974_thumb.jpg

post-35672-0-35135400-1431351980_thumb.jpg

post-35672-0-74078900-1431351984_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Modalitate de contact: 0732.455.013 ( se poate muta la testate)

 

Am fost validat de catre domnita si mi s-a permis sa trec pe la ea 

Locatie: 8,5 ap curat situat in zona Sagului, usor de gasit, ap cu o camera la etaj superior, camera dotata cu o canapea pe post de futodrom

 

Baia: 8  baia curata, nu era dotata cu gel de dus, singura optiune de spalat este un sapun lichid, am primit prosop curat

 

Aspect : 8  domnita are undeva la 35 ani, m-a asteptat in costumatia din poze, camasa si fustita, aducea a secretara cu ochelarii din dotare; are undeva la 1,65 urcata pe tocuri, vreo 55 kg,pot sa spun ca intra in categoria milf, pe sub haine avea costumatia de scena acel body negru care se vede in poze; nu arata rau, un funduletz apetisant care si-l plimba agale prin apartament; sani micuti dar draguti, dantura e deteriorara din cauza fumatului

Igiena: 9  parfumata, mirosea bine

 

Oral: 5  nu prea se stie cu partea aceasta, mai bine sariti peste, oralul este protejat, parca este incepatoare, sau nu–i place

 

Normal: 9 normal protejat, mi-a placut implicarea si atitudinea ei; a participat activ la actiune, am schimbat doua pozitii, am inceput cu ea deasupra, ma ruga sa o trag in mine, putin nimfomana , cu gemete destul de accentuate, apoi pe la spate unde am finalizat glorios in guma

 

GFE: 9: vorbeste frumos de cand am interactionat cu ea la telefon si pana am iesit din ap; a acceptat saruturi, FK timid dar suficient, preludiu la inceput mangaieri, atingeri, ma simteam cu o prietena ( evident dupa dusul de igienizare) m-a lasat sa o dezbrac de haine, ea ramanand in acel body cu care apare in poze

 

Halatul: 100 Ron finalizarea ( totul protejat ) timp petrecut vreo 40 min ( eram putin sceptic cand am vorbit la telefon, mi-a spus ca 30 min e finalizarea) dar nu am simtit nicio clipa ca ma grabeste. Eu m-am simtit bine la ea si voi reveni.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

nedumerirea mea este in legatura cu poza ta , care ai trimis-o ... in sensul ca daca trimiti poza si ea iti zice NU...ar putea dupaia sa o foloseasca cumva impotriva ta ...plm...intreb si eu...ca nu am mai intlnit astfel de metode pana acuma ...ai trimis poza in care ti se vede fata ? ar mai lipsi sa ceara si CNP-ul...mersi anticipat de raspuns

  • Like 1
Link spre comentariu

@ rollls45

 

Eu am adoptat varianta web cam, e clar ca si la web poti sa captezi o poza , daca e sa mergem in directia asta.

 

In sportul acesta pe care il practicam sunt riscuri, tzine de fiecare sa le evalueze si sa decida daca merge mai departe sau nu.

 

Netul e plin de poze, personal nu cred ca o poza poate fi folosita impotriva ta chiar asa de usor, aici ma refer la o poza in care apari singur, decent imbracat, poza necompromitatoare.

 

@Tomson

 

>>  Arata bine milfu...<<  -- nu prea am inteles, doresti sa ma intrebi daca arata bine?

 

Arata bine in costumatia de scena si pentru varsta ei, eu nu am rugat-o sa se dezbrace complet, a ramas cu acel body negru ( e cel din pozele de mai sus) asa ca m-am folosit de costumatia din dotare ca sa ma tin de ea, sa o trag sa o imping pe durata actiunii.Eu zic ca arata bine, mie mi-a placut, de notat atitudinea ei, sa zic pro- client, dar stii cum e cu gusturile ...

 

Poate ar fi bine sa adaugam numarul ei de telefon in continutul titlului acestui topic ( ar fi mai usor de gasit pentru cine cauta).

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 5434
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am trimis poza si am fost acceptat. Mi-a zis sa sun pt programare.

Sunat si azi la 17 programat pt 30 minute , eram super ocupat dar fiind prin zonele mele de lucru am reusit sa fac o bucla pe la ea intr-o fereastra fara simta nimeni nimic :)

La fata e dragutza , bruneta cu oki albastrii dar gura o strica pentru ca are o malocluzie si probleme dentare .Okii sunt frumosi.

Sanii mici si moi , valoare ei este de la buric in jos acolo e de 10. Fund f sexy coapse picior frumos talie solduri . Curata la pusy si stramtutza.Igiena 10. Am bagat cuni din plin fara frica, gust bun. Asa ca m-am axat pe fundul acela fain mozolindu-l in voie . A stat ca pisica i-a placut.Oral nu face decat cu preze si nici nu imi amintesc daca chiar a facut , cam inexistent Daca asta vreti evitati-o.

Saruta dar usor. S-a pus la normal in LOT cerand sa nu misc sa o las pe ea sa isi ia cat poate . A inceput ca in boleroul lui Ravel se excita foarte tare  si in final facea ca un vibrator contractandu-se si m-a antrenat si pe mine avand cu ea unul din cele mai sincronizate orgasmeme din viata , pulsam impreuna , simultan , ideal , a meritat 100 de lei pt 30 minute o finalizare. Cam 20 minute a fost preludiu si 10 minute maxim rodeo. I-a placut marimea a zis ca din cauza ei s-a terminat asa. Deci am nimerit-o pe asta :) In ultima vreme am avut parte de femei care au apreciat ca pana nu demult numa de carcotashe si comentatoare.Normal 10 .Recomand mereu sa fim cu okii pe ceas cand incepem actiunea ca mi-a zis ca trebuie sa mai platesc ceva in plus ca am stat in plus . I-am adus aminte cat a fost cand am inceput si cat e acum am calculat si a reiesit ca nu sut dator nimic. A recunoscut ca a gresit ea si -a scuzat ca fara intentie.

Zona e cam proasta , blocul jalnic dar inauntru e curat placut totusi, baia f faina prosop curat m-a spalat la dus la sfarsit nu baga dusul si taclalele in cele 30 minute ca tigancile.

Eu o recomand macar o data pt trenul inferior bun ca 100/30 min e un raport calitate pret bun mai ales relativ la piata noastra jalnica in domeniu.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am avut placerea sa ajung la doamna ! Ca si conditii pt accept poza de profil...no problem , discretie maxima locatie in sagului ap cu o camera usi deschise =no problem. Tipa arata senzational de la mijloc in jos.e superba de nota 10.la partea superioara are niste ochi verzi care in momentul oralului,normalului se transforma in privire ultra perversa ! Ii place lreludiul inainte de toate nu se simte a fi fastfucking.Am facut dush impreuna unde ne-am atins in toate felurile posibile si imposibile.O data ultra incins in baie ne-am deplasat catre camera de actiune urmand felina cu un mers agale dand din curul ei ultra sexi...se excita f tare...ii place ce face...nu sunt gemete false ...ai cu cine discuta ! Merita vizitata ...de revenit ! DISCRETIE 10.ASPECT 9 SUPERIOR 10 INFERIOR :)) ..IGIENA ESTE ...STRAMTA CHIAR DESTUL DE STRAMTA...! RAPORT CALITATE PRET IN PRIMA FAZA 200 LEI TI SE PARE MULT DAR MERITA CASHUL DUPA CE TRECE ORA.NU DAI BANII DEGEABA...CEL MAI TARE MILF LA ORA ASTA..DINTRE TIPELE NOI...CONCUREAZA DIRECT CU DANUTZA ! :) SA FUTETI SANATOSI !

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

Intalnirea a avut loc acum vreo o saptamana, Amalia vrea sa te vada inainte sa vii la ea, nu e stres, dat poza, primit aprobare, facut programarea devreme in zi pe mai pe seara cu confirmare inainte cu o ora

 

Ajuns in zona Sagului, directionat de d-soara pana la apartament, domnisoara pana undeva in 35 de ani, brunetica, eu zic ca trasaturi frumoase, si partea de jos de buric, punctul forte -  iti ia ochii!!

Socializat un pic, timp in care a avut o atitudine de horny girlfriend – foarte tare – si am trecut la dus unde am fost insotit de ea, spalat, niste teasing cu funduletul si cu limba, reintorsi in camera, am inceput cu un cunni facut ei, care a aprins-o dupa care a pus prezervativul si intors favoarea.

 

Trecut in LOT la cerinta expresa a ei, nu am stat mult, cred ca obosit un pic, dupa care schimbat pozitia in umeri craci si misionar timp in care a fost destul de proactiva.Terminat, dusat, imbracat si am plecat

 

 

Locatie: 8,5 –  micuta noua ,  curata, nu avea aerul ala de vechi, ce e nasol e ca e bloc mic, cu 4 ap pe holul de la etaj, care hol e de 2m patrati, practic usile sunt usa in usa 

Amalia –  mie la fata mi-a placut, dragutica, corp normal sani medii , si punctul ei forte fundul

Igiena – 8 – a facut dus cu mine,  nu am simtit mirosuri suspecte, am primit prosop curat, singurl minus e dantura, nu-i mirosea gura, sau nu mi s-a parut sa aiba carii dar nah, chiar se vede ca nu e cea mai ok, nu sunt stomatolog deci nu mi dau cu parera, i as fi dat 9 daca nu era, oricum am facut FK

Atitudine – 8,5 -9  – fata foarte open mind asa, nu a stat cu ochii pe ceas, ne-am conversat un pic, conversatii presarate pe ici pe colo cu mici flirtruri si incitari din partea ei, atingeri, impresia a fost de horny girlfriend etc

GFE – 9 – atitudine buna, +  FK + preludiul,cu saruturi pe gat, piept si tot ce trebe plus pisicelile, facut dus impreuna, chiar bun , mi a placut

Oral – 6 - 6.5 – oral protejat, fara finalizari speciale, fara artificii, doar miscarea dute vino, nu-i stres oricum nu sunt un mare fan al oralului

Normal – 9,5 – pozitii destule, implicare maxima, mai ales fizica , pus mana pe fundul meu, ma tragea in ea, dadea contre, LOT unde nu a stat mult, probabil a obosit, urmat de misionar si umeri craci

Tarif –  100Ron

 

Recomandari

- evidentiez atitudinea buna, funduletul

- pret bun , asta doar daca faci abstractie de oral

- eu o sa revin , mi-a placut

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: stilgar19
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: stilgar19
  • Oras:Timisoara

Salutare boys,

 

Am vorbit ieri cu Amalia la telefon, i-am trimis un mail cu o poza dar nu am primit nici un raspuns. Voua in cat timp vi-a raspuns?

Link spre comentariu

Ami ... a reusit sa intre in topul meu personal.

Am fost un pic intrigat initial de "conditiile" de contact - poza sau webcam pt. confirmare dar intr-o si am zis sa incerc. Am tercut testul si am ajuns sa o vizitez. Nu aveam asteptari mari - dar mai luasem tepe asa ca am zis ca in viata mai avem nevoie si de adrenalina.

Locatia - undeva sagului - ciuperca - apt. cu 1 camera la etaj 4, bloc fara interfon - modest dar curat.

Nu o sa fac o recenzie ca la carte - cu note pt. fiecare sectiune - pt. mine a fost de fiecare data o experienta foarte placuta - pot sa zic ca am plecat de fiecare data placut impresionat... si am vizitat-o de cateva ori. Avea cateva costumatii si stia sa joace rolul potrivit sa te simti bine - colega de la birou cu care iti arunci priviri la o cafea si apuci sa ti-o tragi in final cu ea, secretara perversa, amanta cu care te vezi dupa ceva timp... de fiecare data a avut atitudinea care sa faca intalnirea memorabila. 

Programarile au fost de fiecare data respectate fara nici o pb. - chestie foarte importanta pt. cei cu timp limitat. 

Eu o sa punctez experienta generala - si modul in care m-am simtit - nota 10 cu felicitari!

Daca ar fi sa depunctez ceva pt. mine - ar fi faptul ca fumeaza - nu a fumat cu mine dar un miros usor ramane totusi - asta ca sa fiu carcotas.

Din partea mea e de revenit si de facut abonament.

Problema este ca - mi-a spus ca pleaca in tari straine urmand sa mai lucreze doar cateva zile sapt. asta apoi o sa plece - deci n-o sa mai activeze, cel putin o perioada in Tm.

Daca revine - o s-o vizitez cu siguranta; daca nu - ii urez bafta si sa-i realizeze ceea ce si-a propus.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...