Sari la conținut

Noua! Alina, zona Universitate 0733587175


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Se descurca frate,stai linistit,poti sa mergi cu incredere iti recomand.

Bafta!!

E amuzant ca Gyo spune :"sa dam împreună un examan oral, o proba dificila dar la care sper sa te descurci cu o nota mare" E ceva ciudat cu logica aici: daca dau impreuna acel examen rezulta ca si el trebuie sa treaca proba orala insa zice apoi ca ea trebuie sa se descurce si sa ia nota mare...dar el, ce se face daca pica examenul? :laugh2  :slap2 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

E amuzant ca Gyo spune :"sa dam împreună un examan oral, o proba dificila dar la care sper sa te descurci cu o nota mare" E ceva ciudat cu logica aici: daca dau impreuna acel examen rezulta ca si el trebuie sa treaca proba orala insa zice apoi ca ea trebuie sa se descurce si sa ia nota mare...dar el, ce se face daca pica examenul? :laugh2  :slap2 

Ieş acas'.... pişăciosule....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineata, domnilor :* Eu am cam terminat cu examenele momentan, va multumesc pentru sustinere. O sa revin zilele astea, postez aici imediat ce o fac :* Imi cam lipsesc clipele cu voi, abia astept sa ne intanim, sau reintalnim! :P Va pup, o zi superba, stiu ca e abia joi, dar vine weekendul acum :P Muah! :* :* :*

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Salutare!!!
Am vizitat-o si eu pe Alina, nu inainte sa isi i-a zborul din cuibusorul Cristinei.
Sunat si facut prog in 20 de min,m-am prezentat la locatia ei pe Magheru langa biserica Italiana.
Cu o mica atentie in mana am urcat catre locatia ei care parca este dintr-o alta lume,cand intri in bloc zici ca esti prin

ghetourile lu' Vanghelie nici de cum pe Magheru la o flegma de borna 0 a Romaniei.
Cand am intrat in casa si am vazut-o pa ALINA :drool ...,situatia sa schimbat si a devenit mult dar mult mai placuta decat ce vazusem pana atunci.
Incantat de ceea ce vedeam in fata ochilor,am achitat taxa de participare i-am inmanat mica atentie si am stat putin de vb despre ce si cum ii place.
Fata este frumusica foc :crazylove , foarte respectuasa,modesta,amabila ,receptiva la nevoile si dorintele clientului,stie sa se faca placuta

si cum sa iti intre pe sub piele.
Fuga la baie dupa ce am fost echipat cu un prosop curat,parca nu mai aveam rabdare.
O data ajuns in camera,m-a luat in brate si a inceput sa ma mangaie sa ma sarute in timp ce isi unduia corpul ei

voluptos si se freca de al' mic ,incet incet a zburat prosopul dupa mine si am simtit doua maini calde care incepuse sa ma mangaie cand pe buci

cand pe cocosel,placerile si cat de bine era nu le pot descrie,parca m-a teleportat intr-o alta lume.
Cand m-am trezit eu,ea era in genunchi in fata mea si "canta la microfon" :felatie ,bai frate si "canta" asa de bine mmm...X Factor ce sa mai... ca

imi doream sa nu se mai opreasca,bineinteles ca simteam ca nu mai rezist, am intrerupt-o din "cantat",am ridicat-o si am intors-o cu spatele

la mine in timp ce o sarutam si ii masam sanii ei mari si pufosi,am coborat cu mainile jos catre scoica unde aveam sa constat

ca era uda si pregatita de asaltul final,ne-am aruncat amandoi imbratisati in pat dar sa nu ma intrebati

cand m-am  trezit echipat si cu Alina peste mine calarindu-ma intr-un stil barbar :doggystyle ,de parca era ultima partide de sex

din viata ei,eee...si cum mie nu imi place sa ma las mai prejos,a inceput nebunia si dezmatul pt ca Alina este de cursa lunga si

poate duce,mi-am pus mintea cu ea de am guitzat patul ala :laugh2  ...vai mama lui,numai el stie.
Dupa lupte seculare mi-am trim copii la alaptat asezandu-i in formatie ordonata intre sanii Alinei.
Sleit de puteri si transpirat :sweaty ,am cazut lat in pat putin sa imi revin dupa care am mers sau mai bine zis m-am tarat pana la

baie si dupa un dus mai rece asa am inceput sa imi revin.
Intors in camera,ne-am mai pupacit putin si ne-am luat la revedere,dar o sa imi incarc bateriile(777)si o sa ii mai fac o vizita pt ca nu

m-am convins daca este buna sau nu(glumesc bineinteles).
Juriul format din EU si piticu' acorda urmatoarele note:
Locatie:5-exterior si 8 interior,dar nu mai este de actualitate pt ca fata a schimbat locatia,va anunta ea ce si cum.
Alina    :8-are si calitati are si defecte dar sa NU uitam ca nimeni nu este perfect.
Igiena  :10-nimic de reprosat.
Oral    :8,5-bun spre f bun,lent si placut parca se iubeau nu alta,dar oricand este loc si de mai bine.
Normal:9 -calareala frate,duce Alina,se muleaza pe dorintele clientului,se vede ca se straduieste sa te simti bine.
GFK   :9,5 m-am simtit excelent in compania ei.
FK      :9 -placut,daca era si cu pasiune poate era de nota 11,poate la urmatoarea vizita,cine stie!.
Taxa   :80ron/fin-aprx 35 min.
Raport calitate pret -foarte bun.
Ps:de recomandat doar celor care le plac femeile voluptoase.

Te pup Alina si mult succes in continuare,tine-o tot asa,ca-i bine :kiss3 !!
Bafta tuturor!!!!



 

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am vizitat-o si eu cam acum vreo 1-2 sapt.

Locatia usor de ajuns, locatia cam praf, etc.

Ajuns, am optat pentru 2 numere, vazand-o la prima impresie dar pe parcurs am ajuns la concluzia ca 1 este de ajuns, pur si simplu nu era pe gustul meu, dezbracata, burta era foarte inestetica cu vergeturi si din cate am constatat nu era proaspat igienizata. , Actiunea  debutand cu un oral soft, cu tentative de deep, urmat lady on top,  misionar, si terminand pe sanii ei.

 

Note:Aspect fata-8

Aspect corp-4

Fk-0

Normal-4

Gfk-8

Oral-5

 

Pentru mine a fost de ajuns o singura data, am lasat 100l/20min. 

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Va salut,

pe Andreea am cunoscut-o acum doua sau maxim 3 saptamani,abia postase anuntul si vroiam sa o cunosc si sa ma conving ca intr-adevar asa este cum se spune despre ea.

Alina este o fata micuta de inaltime,un pic cu forme dar nimic deranjant si niste sani mari si frumosi.Programarea stabilita telefonic si revenit cu telefonul cand am ajuns la Biserica Italiana unde m-a indrumat catre locatie,pe care o mai vizitasem cu alta ocazie si erau alte fete acolo.

Invitat in camera,stam putin de vorba cat am fumat o tigara,primit un prosop si mers la dus.Baia intr-adevar arata rau,daca nu esti atent e posibil sa iti rupi cate ceva sau cel putin cu o vanataie sau cucui sa te alegi.

Revenit in camera,merge si ea la dus,revine invelita in prosop,se apropie de mine si incepem cu mangaieri,ne intindem in pat si trece la un oral neprotejat,se vede ca nu are experienta,o rog sa montat prezervativul sa trecem la normal unde surpriza:este f stramta,abia am reusit sa intru incet pana se acomodeaza.Trecem intai la lady on top,apoi misionar,sarut nu prea accepta,schimbam in misionar si finalizez in prezervativ.

Mers din nou la dus,imbracat si plecat spre casa.

Note:

Locatie:6

Aspect Alina:8.5

Oral:6

Normal:8.6

Gfe:8

Halaul 100 ron lasati de la bun inceput.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna baieti!

 

Asteptarea a luat sfarsit, astazi revin in forta, am luat toate examenele, si va astept mai seducatoare si mai pasionala la examene fierbinti in patutul meu

:kiss3

Locatia mea noua este la Piata Romana, chiar langa metrou, locuri de parcare gasiti cu usurinta, sunt singurica si independenta.

Serviciile mele au ramas aceleasi: sex oral, normal, masaj erotic, cunni, 69... si sunt in continuare deschisa fanteziilor incitante! Cadoul este de 100 de lei ora in care ne putem face de cap cu o finalizare sau doua :girly :69

Noul meu numar de telefon este: 0733587175, si va astept sa ma programati atat la telefon,cat si prin mesaj pivat, acestea din urma avand prioritate.

Sunt disponibila zilnic, de pe la ora 11 pana mai tarziu in noapte.

Va pup si abia astept sa ne reintalnim sau cunoastem :atm

 

P.S: am facut si un shooting chiar in locatia mea ieri, va las cu pozele :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna baieti!

 

Asteptarea a luat sfarsit, astazi revin in forta, am luat toate examenele, si va astept mai seducatoare si mai pasionala la examene fierbinti in patutul meu

:kiss3

Locatia mea noua este la Piata Romana, chiar langa metrou, locuri de parcare gasiti cu usurinta, sunt singurica si independenta.

Serviciile mele au ramas aceleasi: sex oral, normal, masaj erotic, cunni, 69... si sunt in continuare deschisa fanteziilor incitante! Cadoul este de 100 de lei ora in care ne putem face de cap cu o finalizare sau doua :girly :69

Noul meu numar de telefon este: 0733587175, si va astept sa ma programati atat la telefon,cat si prin mesaj pivat, acestea din urma avand prioritate.

Sunt disponibila zilnic, de pe la ora 11 pana mai tarziu in noapte.

Va pup si abia astept sa ne reintalnim sau cunoastem :atm

 

P.S: am facut si un shooting chiar in locatia mea ieri, va las cu pozele :kiss3

Faci si cu virgini?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna baieti!

 

Asteptarea a luat sfarsit, astazi revin in forta, am luat toate examenele, si va astept mai seducatoare si mai pasionala la examene fierbinti in patutul meu

:kiss3

Locatia mea noua este la Piata Romana, chiar langa metrou, locuri de parcare gasiti cu usurinta, sunt singurica si independenta.

Serviciile mele au ramas aceleasi: sex oral, normal, masaj erotic, cunni, 69... si sunt in continuare deschisa fanteziilor incitante! Cadoul este de 100 de lei ora in care ne putem face de cap cu o finalizare sau doua :girly :69

Noul meu numar de telefon este: 0733587175, si va astept sa ma programati atat la telefon,cat si prin mesaj pivat, acestea din urma avand prioritate.

Sunt disponibila zilnic, de pe la ora 11 pana mai tarziu in noapte.

Va pup si abia astept sa ne reintalnim sau cunoastem :atm

 

P.S: am facut si un shooting chiar in locatia mea ieri, va las cu pozele :kiss3

bine ai revenita Alina ! :gifs_ojos

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Solar System
  • Oras:Solar System

Incantat de mesajul de revenire al Alinei in business, la cateva minute dupa ce l-am citit am contactat-o pentru o intalnire, Numarul de telefon este 0733587175.

Ne-am mai vazut odata in vechea locatie si ii am simtit de atunci ca trebuie reluata actiunea.

Locatia este acum la Piata Romana, foarte aproape de statia de metrou. Este o garsoniera, intr-un bloc mai vechi, amenajata destul de intim, cu jaluzele trase la geamuri, o canapea extensibila confortabila. La baie am fost incantat sa gasesc 6 modele de gel de dus, prospop si papuci.

Fata a fost receptiva la sugestiile noastre, s-a mutat singura, locul de actiune arata confortabil.

Despre fata, arata putin mai bronzata, la fata am comparat-o cu o cireasa coapta, buna de a fi mancata cu totul, ceea ce s-a si intamplat ulterior.

In rest ramane aceeasi fata sensibila, senzuala si cu potential bun pentru viitor.

De cum am intrat pe usa, mi s-a sculat brusc vazand bunatate de fata imbracata in negru, cu pantofiori negri cu toc cui. Am mai stat putin de vorba, salutand revenirea ei in bransa, are aceeasi voce de copil, dar un IQ destul de bine dezvoltat. Par lung si negru, o bomboana ce sa mai.

Dupa dus, am bagat din prima si fara avertisment botul la piersicuta ei parfumata si epilata, operatie pe care am prelungit-o mult de tot. Actiunea pare sa o bucure nespus, s-a unduit in toate felurile, si din cand in cand m-a ghidat mai bine spre zonele fierbinti.

Dupa ce ne am mai harjonit un pic, am trecut la penetrat avand in fata bunatate de fund, fata intrand si ea in joc cu niste contre bune. Actiunea a fost incununata de succes, dupa multa munca rezultand si o finalizare intensa si placuta in balonas, blanoasul bine infipt in vaginul ei. A fost printre putinele dati la fete cand nu am avut nevoie sa mi se faca sex oral pentru a trece mai departe.

Timp de actiune aprox o ora, timp total petrecut cu fata putin peste o ora.

 

Si acum note juriu unipersonal

 

Locatie 8.5
Aspect fata 8.5

Igiena 10+
Sex oral. tura asta nu a fost nu dau note,
Sex normal 9
Atitudine si comportament 9
, voce placuta, manierata, inteligenta
GFE 8, lipsa FK, doar saruturi scurte pe buze.

 

Halat 150 lei/h incluzand niste fetishuri extra, altfel 100lei/h,program de lucru destul de indelungat.

Ca si servicii destuld e deschisa, oral neproyejat,normal protejat, anal nu. Alte chestii intrebati la telefon.

 

In proect, de revenit periodic la ea.

 

 

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...