Sari la conținut

NOU!! 39 ani, blonda - 0736062147


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut!

 

Dupa cum se vede postez foarte rar pe forum. Acum vreo 2-3 saptamani, faceam curat prin casa si am gasit un nr. mai vechi al ziarului libertatea. Rasfoind printre titlurile bombastice am ajuns la pagina de matrimoniale unde am gasit urmatorul anunt:

 

NOU!! 39 ANI, BLONDA, SERVICII IREPROSABILE. 100 LEI. MOSILOR. 0736062147 

Am cautat nr. pe google. Niciun rezultat.

 

 

Mi-am zis sa ma risc. O sun pe femeie, raspunde rapid si-mi comunica tariful si serviciile. Nu mai tin minte exact si nu am chef sa stau inventez povesti. Dupa ce mi-a prezentat "meniul" ii spun ca pot ajunge in 30 de minute sau chiar mai repede. Ok, zise dansa.

 

Mai stau vreo 10 minute acasa sa ma usuc pentru ca abia ce iesisem din dus, ma imbrac, ma imbalsamez corespunzator si ma duc spre un taxi. Nu cred ca am facut mai mult de 10-15 minute pana la locatie, care este vis-a-vis de Vodafone.

 

Ajung acolo, o sun pe madam, nu raspunde. Ma duc sa stau in parculetul de langa shaormerie 5-10 minute si dupa o sun iar... pauza. Am mai incercat de 2 ori + sms. Niciun rezultat.

 

Pula calului. Nu-i prima oara cand arunc banii aiurea pe taxi (nu este o suma mare [15 lei]) dar daca nimeresti 4 doamne precum asta mai bine o iau cu transportul in comun.

 

Intr-un final am ajuns la bordelul de pe muncii dupa ce-am rasfoit forumul. Daca gasesc topicul respectiv o sa las o mica recenzie.

 

Multumesc pentru atentie!

Link spre comentariu
Reputație: 16753
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Salut!

 

Dupa cum se vede postez foarte rar pe forum. Acum vreo 2-3 saptamani, faceam curat prin casa si am gasit un nr. mai vechi al ziarului libertatea. Rasfoind printre titlurile bombastice am ajuns la pagina de matrimoniale unde am gasit urmatorul anunt:

 

NOU!! 39 ANI, BLONDA, SERVICII IREPROSABILE. 100 LEI. MOSILOR. 0736062147
 

Am cautat nr. pe google. Niciun rezultat.

 

 

Mi-am zis sa ma risc. O sun pe femeie, raspunde rapid si-mi comunica tariful si serviciile. Nu mai tin minte exact si nu am chef sa stau inventez povesti. Dupa ce mi-a prezentat "meniul" ii spun ca pot ajunge in 30 de minute sau chiar mai repede. Ok, zise dansa.

 

Mai stau vreo 10 minute acasa sa ma usuc pentru ca abia ce iesisem din dus, ma imbrac, ma imbalsamez corespunzator si ma duc spre un taxi. Nu cred ca am facut mai mult de 10-15 minute pana la locatie, care este vis-a-vis de Vodafone.

 

Ajung acolo, o sun pe madam, nu raspunde. Ma duc sa stau in parculetul de langa shaormerie 5-10 minute si dupa o sun iar... pauza. Am mai incercat de 2 ori + sms. Niciun rezultat.

 

Pula calului. Nu-i prima oara cand arunc banii aiurea pe taxi (nu este o suma mare [15 lei]) dar daca nimeresti 4 doamne precum asta mai bine o iau cu transportul in comun.

 

Intr-un final am ajuns la bordelul de pe muncii dupa ce-am rasfoit forumul. Daca gasesc topicul respectiv o sa las o mica recenzie.

 

Multumesc pentru atentie!

WTF!!! :shocked :shocked ce ai facut man!!??? :slap2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Man pai nu puteai sa dau o cautare pe aici, sigur gaseai ceva. Si erai mai bogat cu 15 lei;-) dar mai sarac in tepe.

Hai, spor la futut!

 

ps.sa ne zici cum a fost la muncii, ca si acolo e misto.:-)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...