Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * * - 8 Voturi

Carmen- 0725841648 / 0747143286 / 0748554985

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
993 raspunsuri in acest thread

#41 gigi_bkly

gigi_bkly

Serious Contributor

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 31 Postari:
  • Inscris la:
    19 January 2012
  • Reputatie: 106

Postat 20 February 2012 - 04:11 AM

am ajuns si eu in tudor vladimirescu la carmen.ai unde sa-ti lasi masina, locatia e curata, tipa e draguta, simpatica si te face sa te simti bine. este parca un pic cam slaba decat ar trebui sa fie la ce "oase" are :), 5-10kg in plus si ma declaram extrem de multumit, dar e ok. e acceptabila. mai bine asa slaba decat elefant.gfe - 10 normal protejat - 9, face si neprotejat, dar nu m-am bagat.pret - 100 ron/ 1 finalizare + un masaj .. vreo 40 min in totalpetrnu pitesti e ok. *de revenit din cand in cand
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#42 treisprezece3

treisprezece3

VIP Member

• Maistru Curvar
    • 131 Postari:
    • Inscris la:
      04 June 2011
  • Reputatie: 116

Postat 27 February 2012 - 04:38 PM

Cu parere de rau, informez:Sunat vineri, raspuns!: o voce de copilita, amabila, intrebare formala - de unde ai numarul - la care nu asteapta sa raspunzi; servicii oferite: oral si normal fara preludiu(?) 70 lei, oral si normal cu preludiu(!) 100 lei.Stabilim sa o sun cand ajung in cartier - lucru care s-a si intamplat dupa 10 minute, dupa care am stat circa 30 minute sunand, si sunand, si degeaba.Sunat sambata - nu a raspuns.Sunat azi, la ora 12:00, raspuns!!! aceeasi voce de copilita, amabila, aceeasi intrebare formala - de unde ai numarul - la care nu asteapta sa raspunzi; aceeasi oferta de servicii oferite: oral si normal fara preludiu(?) 70 lei, oral si normal cu preludiu(!) 100 lei.Stabilim din nou acelasi loc de repliere pentru detalii privind locatia, deplasare in 15 minute, si de-atunci(nu de acolo) tot mai incerc telefonul, dar nu mai raspunde nimeni...Sa fie teapa?Cei care au fost si au postat experienta sa fie unul si acelasi - prieten bun?Eu nu ma dau batut pana nu vad despre ce este vorba. Nu de alta, dar imi plac fetele skinny, cum citesc pe-aici ca ar fi si Carmen.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#43 omul_negru

omul_negru

Serious Contributor

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 27 Postari:
    • Inscris la:
      05 February 2012
  • Reputatie: 35

Postat 27 February 2012 - 05:29 PM

Cu parere de rau, informez:Sunat vineri, raspuns!: o voce de copilita, amabila, intrebare formala - de unde ai numarul - la care nu asteapta sa raspunzi; servicii oferite: oral si normal fara preludiu(?) 70 lei, oral si normal cu preludiu(!) 100 lei.Stabilim sa o sun cand ajung in cartier - lucru care s-a si intamplat dupa 10 minute, dupa care am stat circa 30 minute sunand, si sunand, si degeaba.Sunat sambata - nu a raspuns.Sunat azi, la ora 12:00, raspuns!!! aceeasi voce de copilita, amabila, aceeasi intrebare formala - de unde ai numarul - la care nu asteapta sa raspunzi; aceeasi oferta de servicii oferite: oral si normal fara preludiu(?) 70 lei, oral si normal cu preludiu(!) 100 lei.Stabilim din nou acelasi loc de repliere pentru detalii privind locatia, deplasare in 15 minute, si de-atunci(nu de acolo) tot mai incerc telefonul, dar nu mai raspunde nimeni...Sa fie teapa?Cei care au fost si au postat experienta sa fie unul si acelasi - prieten bun?Eu nu ma dau batut pana nu vad despre ce este vorba. Nu de alta, dar imi plac fetele skinny, cum citesc pe-aici ca ar fi si Carmen.

Sal. Eu am fost de doua ori. Cand m-a intrebat de unde am numarul i-am zis ca de pe forum si a fost ok. Am patit si eu la fel acum doua saptamani : am sunat duminica la 12, a raspuns si am stabilit intalnire pt 2.30, am ajuns acolo si la fel am stat vreo 30 min timp in care ambele numere erau inchise. Am zis sa mai incerc o data si am mai sunat la 5.30, a raspuns si de aceasta data si i-am adus aminte ca sunasem mai devreme. Si-a cerut scuze si mi-a explicat ca ii venise proprietare si ca a trebuit sa-si inchida tel. Dupa asta am ajuns la ea in 15 minute, mi-a raspuns cand am juns la ea si am intrat imediat. A doua oara deja imi stia nr de tel si nu au mai fost probleme. Ar trebui sa-i spui ca ai nr de pe forum si de preferat sa o suni intre 12 si 17. Bafta.
    • 0

#44 sycran_2012

sycran_2012

Serious Contributor

• Maistru Curvar
    • 148 Postari:
    • Inscris la:
      06 February 2012
  • Reputatie: 62

Postat 27 February 2012 - 07:34 PM

Salutare,am fost decateva ori pe la Carmen,o cunosc,persoanele care le cheama si nu le mai raspunde la telefon inseamna ca nu ii place ei cum arata si daia nu mai raspunde la telefon . ...
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#45 manolothe

manolothe

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 41 Postari:
    • Inscris la:
      08 February 2012
  • Reputatie: 33

Postat 27 February 2012 - 08:34 PM

si eu am fost de mai multe ori si totul a fost f ok, si la fel stiu si eu ca daca o persoana pare dubioasa sau nu ii place nu primeste
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#46 ionut_ionut233

ionut_ionut233

Curvar Ucenic

• Membru Banat
    • Pip
    • 1 Postari:
    • Inscris la:
      01 March 2012

Postat 01 March 2012 - 05:03 PM

Dupa inca o tigare,ne-am luat la revedere cu promisiunea ca o sa o mai vizitez.In concluzie,mam simtit foarte bine si ii dau un 10 la LOCATIE este dragut apartamentul,curat si calduros...GFE 10...FATA 9+...CORP 8 pentru ca este slabuta...ORAL 9 se implica si este foarte atenta la detalii...NORMAL 9 este stramta si ia initiativa de a sch Buna!Sunt Ionut si sunt nou pe aici si imi cer scuze pentru eventualele greseli aparute in recenzia mea!Impins de curiozitate si in urma recenziilor voastre am fost si eu ieri la Carmen!Am sunato pe la orele 10:30 si telefonul era inchis,dar nu m-am dat batut,am insistat cu sunatul pana mi-a raspuns,asta intamplandu-se in jurul orelor 13:30...tin sa precizez ca telefonul era deschis de la 12:00 dar nu mi sa raspuns!O voce suava si amabila mi-a spus intr-un final:"ALO"!Ma intrebat de unde am numarul de telefon,iam raspuns,iar apoi mi-a dat informatii despre prestatia ei:70 roni fara preludiu si 100 cu preludiu inclus!Am stabilit sa ma deplasez la locatia ei in 30 minute!Zis si facut...ajuns la locul cu pricina,am stat cu telefonul in mana alte 10 minute(acum nu imi pare rau as fi stat si mai mult,dar pe loc m-am enervat si am crezut ca e teapa)pana mi-a raspuns,dupa care mi-a dat informatii cum sa ajung la blocul ei!Mi-a placut ca am avut unde parca masina.Am sunat la interfon si din spatele usii mi-a deschis un inger de fetita care ma intampint cu caldura.M-a servit cu un pahar de suc de portocale si am fumat o tigare impreuna,timp in care ne-am acomodat unul cu celalalt.Am mers in dormitor,ne-am dezbracat reciproc,am inceput sa ne sarutam si a urmat un 69 de exceptie(care sa ales cu 2 orgasme din partea ei)..normalul a fost ok,nu sa plafomat la o singura pozitie,luand ea initiativa de schimbare.Vroiam finalizare orala pantru ca o intrebasem daca se poate(asta e singurul meu regret),dar nu am mai apucat si am terminat normal pe la spate.Am mers la baie unde am gasit de toate:apa calda,gel de dus,prosop curatimba pozitiile.PER TOTAL ai dau un 9++ si o recomand cu placere! Buna!Sunt Ionut si sunt nou pe aici si imi cer scuze pentru eventualele greseli aparute in recenzia mea!Impins de curiozitate si in urma recenziilor voastre am fost si eu ieri la Carmen!Am sunato pe la orele 10:30 si telefonul era inchis,dar nu m-am dat batut,am insistat cu sunatul pana mi-a raspuns,asta intamplandu-se in jurul orelor 13:30...tin sa precizez ca telefonul era deschis de la 12:00 dar nu mi sa raspuns!O voce suava si amabila mi-a spus intr-un final:"ALO"!Ma intrebat de unde am numarul de telefon,iam raspuns,iar apoi mi-a dat informatii despre prestatia ei:70 roni fara preludiu si 100 cu preludiu inclus!Am stabilit sa ma deplasez la locatia ei in 30 minute!Zis si facut...ajuns la locul cu pricina,am stat cu telefonul in mana alte 10 minute(acum nu imi pare rau as fi stat si mai mult,dar pe loc m-am enervat si am crezut ca e teapa)pana mi-a raspuns,dupa care mi-a dat informatii cum sa ajung la blocul ei!Mi-a placut ca am avut unde parca masina.Am sunat la interfon si din spatele usii mi-a deschis un inger de fetita care ma intampint cu caldura.M-a servit cu un pahar de suc de portocale si am fumat o tigare impreuna,timp in care ne-am acomodat unul cu celalalt.Am mers in dormitor,ne-am dezbracat reciproc,am inceput sa ne sarutam si a urmat un 69 de exceptie(care sa ales cu 2 orgasme din partea ei)..normalul a fost ok,nu sa plafomat la o singura pozitie,luand ea initiativa de schimbare.Vroiam finalizare orala pantru ca o intrebasem daca se poate(asta e singurul meu regret),dar nu am mai apucat si am terminat normal pe la spate.Am mers la baie unde am gasit de toate:apa calda,gel de dus,prosop curat.Dupa inca o tigare,ne-am luat la revedere cu promisiunea ca o sa o mai vizitez.In concluzie,m-am simtit foarte bine si ii dau la LOCATIE un 10..este dragut apartamentul,curat si calduros...GFE 10...FATA 9+...CORP 8 pentru ca este slabuta...ORAL 9 se implica si este foarte atenta la detalii...NORMAL 9 este stramta si ia initiativa de a schimba pozitia.PER TOTAL ii dau 9 ++ si o recomand cu placere.Parerea mea e ca pentru Pitesti ete numarul 1!Am mai postat odata deoarece prima recenzie mi-a aparut pe sarite...imi cer scuze pentru greseli!

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#47 Cont_Sters_alex.andruu90_*

Cont_Sters_alex.andruu90_*
    • Guests
    • Inscris la:
      --

Postat 04 March 2012 - 12:50 PM

Are pe cineva in spate? adica vreun peste sau e singurica?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#48 vali_cola

vali_cola

Curvar Ucenic

• Membru Banat
    • Pip
    • 1 Postari:
    • Inscris la:
      03 May 2011

Postat 04 March 2012 - 01:12 PM

E singura . Nu are peste . a avut un apartament inchiriat langa mine si vedeam .

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#49 sycran_2012

sycran_2012

Serious Contributor

• Maistru Curvar
    • 148 Postari:
    • Inscris la:
      06 February 2012

Postat 04 March 2012 - 05:06 PM

E singura . Nu are peste . a avut un apartament inchiriat langa mine si vedeam .

Aici in tudor unde este acum,are un baiat in camera cealalta,in caz ca are probleme cu vrun client iese Domnu sa rezolve problema . .. asa ca sa stiti ca nu sunteti singuri cu ea in casa
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#50 Cont_Sters_alex.andruu90_*

Cont_Sters_alex.andruu90_*
    • Guests
    • Inscris la:
      --

Postat 04 March 2012 - 05:47 PM

stiti cumva blocul in care sta?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#51 omul_negru

omul_negru

Serious Contributor

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 27 Postari:
    • Inscris la:
      05 February 2012

Postat 04 March 2012 - 06:10 PM

Aici in tudor unde este acum,are un baiat in camera cealalta,in caz ca are probleme cu vrun client iese Domnu sa rezolve problema . .. asa ca sa stiti ca nu sunteti singuri cu ea in casa

Eu am fost de 3 ori la ea si nu am observat vreun "domn" p-acolo. Am intrat in toate camerele si nu am vazut pe nimeni, cel putin cand am fost eu. Unde crezi ca-l tine...? Nu cred ca are nevoie de un "domn" pentru ca daca nu-i place de cineva sau i se pare ceva suspect pur si simplu nu-l primeste pe acel cineva. In plus am onservat ca are mai multa incredere si este mai "prietenoasa" dupa a 2-a sau a 3-a oara. Daca mai mergi la ea si-l vezi pe individ, fa-i o poza sa stim de cine sa ne ferim:D.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#52 sycran_2012

sycran_2012

Serious Contributor

• Maistru Curvar
    • 148 Postari:
    • Inscris la:
      06 February 2012

Postat 05 March 2012 - 12:33 AM

editat
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#53 audia4owner

audia4owner

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 2 Postari:
    • Inscris la:
      02 February 2012
  • Reputatie: 0

Postat 21 March 2012 - 11:25 AM

In ce bloc sta? :) Ca sunt din Tudor..
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#54 intens

intens

Platinum Member

• Membru Premium
    • 1765 Postari:
    • Inscris la:
      09 August 2011
  • Reputatie: 1647

Postat 21 March 2012 - 01:10 PM

In ce bloc sta? :) Ca sunt din Tudor..

De ce n-o suni pe ea daca vrei sa te duci la ea?Eu am fost ieri.N-o sa mai postez o noua recenzie pentru ca am facut-o de doua ori si nu s-a schimbat nimic.Aceeasi atitudine de nota zece.Un plus din ce mi-a spus ea e ca o sa se tina de servici si o sa lucreze mai mult,o sa inceapa programul pe la zece.Succesuri!
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#55 audia4owner

audia4owner

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 2 Postari:
    • Inscris la:
      02 February 2012

Postat 21 March 2012 - 03:26 PM

De ce n-o suni pe ea daca vrei sa te duci la ea?Eu am fost ieri.N-o sa mai postez o noua recenzie pentru ca am facut-o de doua ori si nu s-a schimbat nimic.Aceeasi atitudine de nota zece.Un plus din ce mi-a spus ea e ca o sa se tina de servici si o sa lucreze mai mult,o sa inceapa programul pe la zece.Succesuri!

Nu face tampenii sa sune inapoi nu? Ca m-am fript :))
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#56 Cont_Sters_Cautatorul_*

Cont_Sters_Cautatorul_*
    • Guests
    • Inscris la:
      --

Postat 21 March 2012 - 04:05 PM

audia4owner, ai grija la offtopic...
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#57 joe90

joe90

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 3 Postari:
    • Inscris la:
      23 March 2012

Postat 23 March 2012 - 01:58 PM

O intrebareAccepta si cu 2 de odata? As vrea si eu cu un coleg de facultate (aman2 avem 20) sa ne ducem dar nu stim daca are restrictie (ca altele minim 30 ani) sau daca ii place in 3.Astept informatii
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#58 Cont_Sters_Cautatorul_*

Cont_Sters_Cautatorul_*
    • Guests
    • Inscris la:
      --

Postat 23 March 2012 - 02:03 PM

joe90, exista numere de telefon pentru informare. Ceea ce ai facut tu se numeste offtopic... acum ai parte de un avertisment scris, urmatorul offtopic este cu warn...
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#59 manolothe

manolothe

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 41 Postari:
    • Inscris la:
      08 February 2012
  • Reputatie: 33

Postat 23 March 2012 - 07:07 PM

@joe90...relatezi aici experienta daca va exista , iar in ceea ce priveste restrictia de varsta nu cred ca exista.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#60 omul_negru

omul_negru

Serious Contributor

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 27 Postari:
    • Inscris la:
      05 February 2012

Postat 25 March 2012 - 06:54 PM

A mai fost cineva zilele astea la Carmen? Eu tot incerc de vineri sa o sun dar fie nu raspunde la telefon, fie are telefoanele inchise...:)
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi