Sari la conținut

TOP:Carmen- 0725841648 / 0747143286 / 0748554985


intens

Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salutare colegi mai stie cineva de domnișoară ca eu tot am sunat-o si I am dat sms si nimic adevărul este că am sunat-o cu nr de anglia ms

Pai iti dai seama ca nu iti raspunde cand vede numarul ala ciudat.

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Problema e ca i-am dat si sms si i-am spus cine sunt si i-am zis si nr de românia sau poate e in perioada de gratie la femei

Buna,eu nu am primit nici un mesaj.Te astept cu mesaj in care sa spui userul de aici si ora pana la care te pot contacta,în caz că nu pot raspunde imediat.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Buna,eu nu am primit nici un mesaj.Te astept cu mesaj in care sa spui userul de aici si ora pana la care te pot contacta,în caz că nu pot raspunde imediat.

Acuma eeste prea târziu sunt deja in Anglia ori cum mai vin în septembrie pe 6 si poate cu ocazia asta imi faci si o programare ultima programare pe care o iei u in ziua aia ms si astept un raspuns pup
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Acuma eeste prea târziu sunt deja in Anglia ori cum mai vin în septembrie pe 6 si poate cu ocazia asta imi faci si o programare ultima programare pe care o iei u in ziua aia ms si astept un raspuns pup

Nu cred ca voi lucra în perioada aia dar ne auzim la telefon.Pupici
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Buna dragilor,daca nu pot raspunde,lasati-mi un mesaj cu ora pana la care va pot contacta eu si userul de aici.Va pup si va aste⁸pt cu drag!

Buna Carmen. Userul meu este Aburitul 79. Astazi dupa 17 ma poti programa? Sau maine? Te rog sa imi scri. Te pup.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...