Sari la conținut

Bruneta 25 ani - 0755540440 (Str. Alverna)


Vizitator mocu

Postări Recomandate

Vizitator mocu
Reputație: 0

Are anuntul in Piata AZ (online):Bruneta 25 ani Romanca foarte curata efectuez masaje erotice la domiciliul meu intrun ambient placut curat. Discretie si igiena totalaJudet: ClujOras: Cluj-NapocaTelefon: 0755540440 Vizualizat: 195Data: 07-09-2011, 23:46 Nu are YM si nici poze postate.Telefonic are o atitudine acceptabila. Nu-i nici repezita, nici imbrobodita, nici nu "molfaie" cuvintele, dar nici nu este "zana cea buna a amabilitatii". Aici clasificarea este: precum apa distilata (nu ajuta, dar nici nu strica).Serviciile oferite: oral si normal, ambele doar protejate. Anal nu. Sarut da. Preturile sunt de 100 lei o finalizare (oral + normal, combinate) si 200 lei o ora pentru aceleasi servicii. Clasificarea: in nota specifica pietii din Cluj, exceptand pretul per ora care este un pic "scapat de sub control".Are locatie in Ghiorghieni, pe str. Alverna. Cum urcati dinspre Pta Engels, inainte de intersectia cu Str. Fagului, se face la stanga, o intersectie in Y, cu o alee, pe langa niste garaje. Acolo, pe acea alee intr-unul din blocurile din qvartal o intalniti pe damicela. Parcati masina inainte de intersectia in Y (sfat).Locatia este o garsoniera, destul de inghesuita, destul de dezordonata. Nu exceleaza in curatenie, dar nici mizerie nu pot spune ca este. Baia este in aceeasi nota cu apartamentul, asa cum a lasat-o constructorul (acum pensionar, sigur) de pe vremea lu' "nea Sapca". Aici clasificarea: apa distilata (inodora, incolora, insipida).Dameza: are cei 25 ani din anunt. Cam 165 inaltime si la vreo 56 kg in greutate. Un tatuaj in zona pieptului (parca, sau pe un brat?), nu foarte reusit. Sanii maricei, nici fermi, nici moi. La fatza nu este miss dar nici muma padurii. Curata, destul de ingrijita. Clasificarea: apa distilata.Nota1: cred ca are si colega/colege, avand in vedere hainele de pe holul de intrare. La intrebarea mea raspunsul a fost ambiguu (apa distilata) ca da ar avea, dar nu e acolo, ca ba vine, ba nu vine.Nota2: nu e noua in peisaj. A mai prestat cu un an in urma (sau un an si ceva?) pe str. Plopilor, in zona benzinariei LukOil, la parterul unui bloc de 4 etaje.Prestatia: oralul acceptabil. Nimic deosebit, nimic de reprosat la modul virulent. La normal are o umectare acceptabila si o prestatie situata in zona comunului. Nu ramai cu un "ohhh, ce tare a fost", dar nici nu te ridici din pat spumegand de furie. Clasificarea: apa distilata.Concluzie finala? In loc de apa distilata as fi preferat un spritz facut cu apa minerala Borsec turnata intr-un pahar cu un Jidvei sec.Ah, sa nu uit. Am optat pentru programul artistic restrans, cotizand 100 lei, plata efectuata la solicitarea fetei inainte de a ma dezbraca pentru dusul ante coittum.

Link spre comentariu

  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...

Se pare ca tipa a revenit in breasla. Am discutat cu ea pe mess (catalina_daiana), mi-a dat webcam dar n-am reusit sa vad mare lucru, decat niste sani frumosi, are numarul de telefon din titlul topicului, locatia e undeva in Gheorgheni.

Tarife comunicate: 150 roni o finalizare oral si normal combinat si 200 roni o ora.

 

Poza de la avatarul ei:

 

post-16525-0-44562400-1361132304.png

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...