Sari la conținut

Cosmina 0731514053 / 0721038929 - o nesimtita, de evitat


Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

...eu am mai tot zis sa mearga fiecare cu prezervative de calitate ...in speta Durex ...ca multe se zgarcesc ca dea 10  sau 11 lei pe ceva de calitate si cumpara ceva cacaturi cu capsiuni desenate pe ele , dinalea de 2 lei , ....eu am vazut la una asa  si am zis pas...bine ca aveam eu 

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara454
  • Oras:timisoara454

cretuliviu pentru ce i ai lasat 50 de roni pentru deranj ? pe bune ? nam auzit in viata mea asa ceva.pai daca nu iti place nu esti obligat sa ramai si nici sa platesti vreo taxa .daca toti ar fi ca tine pestisori astia de aur ar prinde tupeu maxim.ce iti facea sorin frunza ala nimic iti zic eu ca nu avea de ce ca daca se atingea de tine puteai chema linistit politia si ii faceau aia petrecere faina iar tie nu iti facea nimic atata timp cat nu faceai nimic cu femeia pestisorului .daca ai fost pana la usa si nu ti-a placut ii spui imi pare rau nu raman te intorci si ai plecat...

Link spre comentariu

e vina mea ca m-am dus! fata are poze supermegareale si chiar cu fata!!! deci ma atras e foarte draguta doar ca e tiganca si eu nu ma bag in asa cva.mi se parea in acelasi timp chiar aiurea bun ai poze reale fata tot si te duci si refuzi.sunt casatorit si nu am chef de chemari pe la politie si sa imi vina pe acasa citatii...etc etc...aveti dreptate am gresit...dar a fost pt linistea mea

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Cu Cozminusha cea greu de evitat treaba e asa : merita 100 lei pe 15 minute. Ea oricum mai mult de 15 minute nu da chiar de iei o ora si platesti  200 ca asa e ea,  deia i se spune  : Nesimtzytoarea :)

Trebuie sa fi atent ca incearca sa te pacaleasca la orice , dar e foarte sexy face bine ce face,  oral - normal , merita sa iei un fastfak de-al ei da sa nu dai mai mult de 150 max daca se poate doar 100 si mai bine . Si sa ai grija sa nu te gate in 5 min ca ea asta urmareste.

 

Daca sa vii , acuma tu decizi.

baftalou ! :) ( cum ar zice merlucius al ei )

 

La top am fost doar la Silvy care nu e rea , are un fund perfect si coapse foarte frumoase , silicoane placute , dar atentie la temperament ca e exploziva :)

Bianca vad ca are recenzii bune dar fara : fk , on

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...