Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:N.Dame
  • Oras:N.Dame

Anuntul e urmatorul: "SUNT noua pe site, bruneta, 27 ani, astept domni educati, manierati pt. a le oferi o ora de tandrete si pasiune, pupici". 0727634597.Am fost in vizita astazi la domnisoara Laura, locatie langa Mall Vitan, e colega cu Pozele Pozele sunt reale, din locatie. Dezavantajul mare consta in aceea ca e o garsoniera, daca exista un alt client la colega, trebuie sa astepti in bucatarie pana se elibereaza patul. A pus un cearsaf curat in fata mea.La fata e draguta, dar fara sa exceleze, chestie si de gust. Varsta din anunt (27) e reala, insa nu si-o arata, desi are si copil. Poti purta o discutie usoara, e putin timida, mi-a spus ca e noua in meserie.Presteaza doar ora, fara caciulita, fara CIM (m-a rugat sa o avertizez despre “explozie”, caci nu accepta decat pe corp.) sau deep, si normal protejat. Nu acorda atentie zonelor adiacente, insa de “micut” se ocupa temeinic. Nu face anal, nu accepta sarut pe gura.Isi da silinta, e ascultatoare, face ce ii ceri, schimba pozitiile, in limitele stabilite (pozitii, saruturi pe corp etc.). Nu am sesizat mirosuri neplacute. Tarif – 100 finalizarea, sau 150 lei ora. Am depasit ora cu 5 minute, nu am fost insa grabit, dar nici eu nu am intins coarda din bun-simt.GFE – 7.Oral – 8.Normal -7.Pentru cine vrea doar o partida de sex fara multe “artificii”, recomand cu caldura.

post-6341-133409719916_thumb.jpg

post-6341-133409719917_thumb.jpg

post-6341-133409719918_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu

Am trecut si eu pe la Laura.Locatie aparent curata (cearceaful de care vorbeste quasim era impaturit la capul patului desi era curat, parea ca a mai fost folosit in ziua respectiva)Baie curata dar cu apa pe jos si ceva abur (probabil e trafic mare)Pretul de 130RON/ora de pe site a devenit 100 pentru 2 finalizari si 600 pentru una, Tipa este comunicativa si vrea sa te simti bineLaura e uratica la fata (subiectiv), are o burta gen gravida in 4 luni si un posterior neatragator (iar subiectiv); pozele postate sunt realeSexul oral e slab si departe de deep (la telefon am intrebat de deep si mi-a zis"ce-i aia" - i-am explicat si a zis ca da pana la urma, dar la fata locului evident ca n-a fost vorba. Am incercat si normal - nimic deosebit, nu prea se pricepea dar incerca.A precizat de la inceput ca nu face anal si nici CIM. 69 sau FK nu m-au interesat.Cand am intrat am fost bagat direct in camera (eram dusat acasa), ne-am dezbracat si ea a plecat sa caute prezervative. Cum stateam eu pe pat in curul gol si o asteptam sa incepem ostilitatile, a intrat peste mine o alta individa (imbracata doar intr-o fusta), care s-a scuzat si a cautat ceva in dulap. Dupa tatele mari, cracii subtiri si varsta, parea intr-adevar  Asta parea ca e versata si ca stie meserie - poate ar merita incercata.S-a intrors Laura si am trecut la fapte: s-a lipit de mine si m-a pupat pe corp vreun minut dupa care a inceput oralul - ceva tentative de limbi pe oo - am ghidat-o, parea cooperanta, dar rezultatul nu a fost de loc stralucit.Am inceput si un normal, dar in timpul actiunii am auzit soneria de la intrare; camera unde eram avea usa cu geam si era chiar langa usa de intrare si s-a vazut intrand cineva - la care Laura mi-a facut "sssssst". M-am concentrat putin, am reusit sa termin, m-am sters cu servetelul oferit si am tulit-o.Concluzii:GFE - 7 Oral - 6Normal - 5

 

Anuntul e urmatorul: "SUNT noua pe site, bruneta, 27 ani, astept domni educati, manierati pt. a le oferi o ora de tandrete si pasiune, pupici". 0727634597.Am fost in vizita astazi la domnisoara Laura, locatie langa Mall Vitan, e colega cu Pozele sunt reale, din locatie. Dezavantajul mare consta in aceea ca e o garsoniera, daca exista un alt client la colega, trebuie sa astepti in bucatarie pana se elibereaza patul. A pus un cearsaf curat in fata mea.La fata e draguta, dar fara sa exceleze, chestie si de gust. Varsta din anunt (27) e reala, insa nu si-o arata, desi are si copil. Poti purta o discutie usoara, e putin timida, mi-a spus ca e noua in meserie.Presteaza doar ora, fara caciulita, fara CIM (m-a rugat sa o avertizez despre “explozie”, caci nu accepta decat pe corp.) sau deep, si normal protejat. Nu acorda atentie zonelor adiacente, insa de “micut” se ocupa temeinic. Nu face anal, nu accepta sarut pe gura.Isi da silinta, e ascultatoare, face ce ii ceri, schimba pozitiile, in limitele stabilite (pozitii, saruturi pe corp etc.). Nu am sesizat mirosuri neplacute. Tarif – 100 finalizarea, sau 150 lei ora. Am depasit ora cu 5 minute, nu am fost insa grabit, dar nici eu nu am intins coarda din bun-simt.GFE – 7.Oral – 8.Normal -7.Pentru cine vrea doar o partida de sex fara multe “artificii”, recomand cu caldura.
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...