Sari la conținut

Cristina sex total 0731166477


Postări Recomandate

  • Oras:.....
  • Oras:.....

Salutare.

Luni i-am facut o vizita si eu Cristinei.

Locatie 10- ap curat, locuri de parcare.

Cristina 9- slabuta exact cum imi place, la corp arata foarte bine.( Parerea mea)

Gfe 9 - exact ca o amanta foarte deschisa.

Op 9 - foarte bine executa cu multa grija la oulete, adanc tot ce trebuie.

On 9- destul de bine da contre este ce trebuie.

Per total merita vizitata dar voi stiati deja asta.

Multumesc Cristina sper sa ne mai vedem.

Apropo cand am plecat m-am chinuit sa ma incalt imi tremurau cam tare genunchi, bv Cristina tine-o tot asa.

  • Like 3
Link spre comentariu

salutare

 

am vizitat din nou aceasta fatuca minunata,care pe mine personal m-a impresionat de fiecare data si a reusit la fiecare vizita facuta sa ma surprinda cu ceva nou sau excentric!

 nimic nou nu as avea de adaugat la cea ce sa spus si se spune despre ea;este o fata de nota 10 per total(cel putin pentru mine) care stie sa te faca sa te simti bine,sa iti doresti sa mai vi si sa tremuri din toate incheieturile la plecare!o fata care merita tot respectul1 Bravo Cristina tine-o tot asa

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Am fost si eu pe la Cristina. Am beneficiat de un all inclusiv de nota 10, nimic de reprosat. Poate diar ca nu stie sa faca sarmale cu fructe de mare :-;. Nu stiu daca ati observat, dar titulara postului nu are nici o recenzie negativa. Cred ca este singura din cate fete am urmarit care are doar recenzii si aprecieri pozitive. Multumesc Cristi pentru o ora care nu o pot uita usor. Ne mai vedem 100%.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut

 

Am vizitat si eu minunatia asta de femeie saptamana trecuta.M-a primit cu zambetul pe buze si cu o atitudine pozitiva care a facut ca ora pe care am petrecut-o cu ea sa fie minunata.

Dupa dus, trecut la fapte, oral foarte bun(chiar daca e protejat), trecut la anal unde se vede ca ii place, nu am simtit nimic altceva decat placere atat din partea mea cat si din partea ei. Al doilea numar, a facut tot ce a putut sa finalizez si am reusit, atingeri, limbi peste tot, finalizat pe corp...o minunatie.

 

Note:

 

Locatie: 10

Domnisoara: 10

Oral: 9 (doar pr ca e protejat)

Anal: 10

Normal: nu am incercat

 

O recomand cu cea mai mare placere. Eu mai revin.

 

Va salut!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...