Sari la conținut

Buna, dragi mei! sunt Raissa 0741527626


Postări Recomandate

Senzuala si discreta, forme apetisante, zambet pervers, ochi fermecatori! Vrei sa fii satisfacut? Nu mai sta pe ganduri! Imi place cand ma faci sa gem de placere! Te astept in compania mea, cu siguranta vei reveni. Voi atasa cateva poze din noua mea locatie.

post-166396-0-40479700-1431875457_thumb.jpg

post-166396-0-15926500-1431875688_thumb.jpg

post-166396-0-69374500-1431875736_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Salutare, am vizitat-o pe domnisoara in urma cu aproximativ o luna, recenzia e mai saracacioasa in detalii :P

 

Locul actiunii: apartament in blocul de peste drum de restaurantul daVinci. Blocul are parcare, dar recomand sa parcati la restaurant sau la Lidl, parcarile sunt mai putine decat locatarii si riscati sa fiti blocati sau alte neplaceri la masina. O alta chestie de care trebuie tinut cont e ca odata intrat in bloc, apartamentele au numere identice si in dreapta si in stanga. Daca bine tin minte, in dreapta trebuie mers, dar mai bine intrebati asta, sa nu ajungeti la alt apartament.

 

Apartamentul, baia, patul totul e utilat modern (dar ieftin) si curat. Am primit prosp curat dar nu si papuci de casa.

 

Domnisoara: 1.65 (cred), tinerica (22-23 ani) bruneta, draguta la fata, sani medii. M-a asteptat in haine de casa, un tricou si niste pantaloni scurti care ii puneau in evidenta fundul bombat si extrem de sexy. Pana am mers la dus s-a schimbat in lenjerie sexy, ciorapei cu banda si tocuri. Nu e foarte comunicativa, pare usor timida, dar daca incepi o conversatie iti raspunde. Scurt, la obiect, dar raspunde.

 

Ce mi-a placut cel mai mult e pasarica perfect epilata si curata. Labiile lungi (prima poza) sunt extrem de gustoase, nu ma mai saturam de lins. Ce nu mi-a placut e ca gropite pe fata, urme de la cosuri sau varicela. Per total e o gagica "buna".

 

Actiunea: mangaieri, sarut pe gat, a coborat la un oral protejat executat binisor dar fara DT, dupa care am pus-o capra, lins-o bine si pompat in aceeasi pozitie, finalizare in prezervativ. Privelistea e superba, dar e destul de pasiva in timpul actiunii.

 

Time&Money: aprox 45 minute cu ambele dusuri, 150 lei dati la sfarsit fara sa ii ceara.

 

Concluzie: fata are potential, dar cred ca ii lipseste experienta; in special la partea de customer care. Probabil nu ii face neaparata placere meseria asta, dar ar trebui sa se implice mai mult. Pentru labiile ei superbe o recomand cu caldura.

 

Note:

  • Aspect fizic: 9
  • Atitudine: 8
  • GFE: 6 - nu ofera FK, a zis ca a luat de la un client o micoza si de atunci se fereste
  • Oral: 8
  • Normal: 9

 

Daca tot are recenzie, cred ca poate fi mutat tipicul de la intrebari si raspunsuri.

  • Like 10
Link spre comentariu

Sinceră sa fiu nu am mai avut ocazia sa o fac cu un cuplu, decat atunci cand lucram cu Gina. Avand in vedere ca o cunosc am incredere in ea, am oferit si Show Lesbi real clientilor. Nu prestez servicii pentru cuplu din motive personale.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Sinceră sa fiu nu am mai avut ocazia sa o fac cu un cuplu, decat atunci cand lucram cu Gina. Avand in vedere ca o cunosc am incredere in ea, am oferit si Show Lesbi real clientilor. Nu prestez servicii pentru cuplu din motive personale.

SI CE PRET PENTRU O DOUA FETE

Link spre comentariu

Imi cer scuze! nu o fac intentionat, credema ca e si in interesul meu. Dar probabil te-am programat si clientu din inaintea ta a mai dorit sa stea. Iar daca nu am nr tau nu am de unde sa stiu cine ma sunat. Nu pot sa te sun inapoi dupa 10 - 15 minute pentru ca pot sa iti creez probleme. Mi de scuze din nou.

Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

Imi cer scuze! nu o fac intentionat, credema ca e si in interesul meu. Dar probabil te-am programat si clientu din inaintea ta a mai dorit sa stea. Iar daca nu am nr tau nu am de unde sa stiu cine ma sunat. Nu pot sa te sun inapoi dupa 10 - 15 minute pentru ca pot sa iti creez probleme. Mi de scuze din nou.

 

La ce folos s-a mai inventat cuvantul "intalnire" ca sa nu mai amintesc de alt cuvant mult mai sofisticat, si anume "programare"?

 

PS: Niciodata sa nu dai pula din mana pentru orgasmu' de pe gard. ;)

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Imi cer scuze! nu o fac intentionat, credema ca e si in interesul meu. Dar probabil te-am programat si clientu din inaintea ta a mai dorit sa stea. Iar daca nu am nr tau nu am de unde sa stiu cine ma sunat. Nu pot sa te sun inapoi dupa 10 - 15 minute pentru ca pot sa iti creez probleme. Mi de scuze din nou.

 

 

O programare se poate face? Dar din aceea la care mai și răspunzi la telefon când omul ajunge la ține! Este a două țeapă pe care mi-o dai! Țeapă și săptămână.

 

Uuups, f...-i, ce coincidenta.

La acelasi client se intampla de doua ori (consecutiv, la interval de o saptamana, deduc din scrierea de mai sus) ca anteriorul futac sa-si prelungeasca sederea in asternuturi.

Asta da peste cap toate legile statisticii. Dar cum bine stim, in acest domeniu al curvasarelii nu legile statisticii se aplica. Sunt alte legi si reguli nescrise.

 

Rog printesa Raissa a nu se obosi sa-mi raspunda observatiilor (non)stiintifice ale mele.

 

Seara buna,

Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Colegu sulaYman,poate te-a vizionat de la geam cind ai sunat-o din fata blocului si nu i-a placut de tine .Eu zic sa mai incerci odata,poate o gasesti libera.Consider ca daca un client doreste sa-si prelungeasca sederea si nu exista timpul necesar dinn cauza programarii urmatoare,acesta poate fi refuzat respectuos.

Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Colegu sulaYman,poate te-a vizionat de la geam cind ai sunat-o din fata blocului si nu i-a placut de tine .Eu zic sa mai incerci odata,poate o gasesti libera.Consider ca daca un client doreste sa-si prelungeasca sederea si nu exista timpul necesar dinn cauza programarii urmatoare,acesta poate fi refuzat respectuos.Rog a se sterge a doua postare.Mtumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Nu are cum sa fie vazut clientul ,geamul il are pe partea opusa. Oricum nu are nici o scuza sa nu respecte o programare.Asa cum nici noi care suntem clienti nu avem scuze daca nu onoram o programare.Sunt solutii de ambele parti pt. a evita aceste mici disconforturi.

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Nu contează. Poate este și ora nepotrivită (ora 9) eu neputand altfel, dar am sunat cu o zi înainte de ambele dați! Mi-am făcut programul de așa natură. Voi mai încerca pentru ca perseverență este cheia "succesurilor"! Și după voi reveni cu o recenzie.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...