Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Peste T0T
  • Oras:Peste T0T

Seara buna! Scz pt recenzie dar scriu pe tel si mai greu cu atasat link etc..

Confirm ca pozele sunt reale..dar, dar din poze nu reiese ca este de etnie :D.

Locatia este pe Cameliei, etaj superior..tarif 80lei OP+NP.

am sunat, mi-am facut progamare si m-am prezentat dupa 15min la usa. Am platit in avans 80ron, nu mi-a cerut ea, igienizat si trecut la treaba.. a pus prez asa in stare flasca..si a inceput cu un oral fara deep fara atentie si cu dintii, aiurea...nu a durat mult si am oprit-o am pus-o capra si am pompat pana la finalizare in prez. Si acum notele:

1.Locatie- 9 Ok, curata, ce trb la baie..etc

2. Oral prot: 4 jalnic, fara nimic special..pardon doar cu dinti

3. Normal prot: 5-6 fara implicare si ...

..atat

4.GFE.... 6 asa ca sa dau nota..ca nu a fost deloc

Nu cred ca o sa mai revin, nu mi-a placut mie si atat...actiunea, ca fata se prezinta binisor: sani maricei, un pic lasati, funduletul sexi si tare.

halatul 80lei

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste T0T
  • Oras:Peste T0T

Buna sunt Ana, noua in PLOIESTI, te astept la mine in locatie. Iti ofer sex oral protejat, sex normal protejat, masaj. Vino sa ma cunosti, poze reale, nu ma deplasez exclus romii, nu raspund la nr privat.

Imagini atasate

Buna-sunt-ana-noua-i0193012.jpg Buna-sunt-ana-noua-i1193758.jpg Buna-sunt-ana-noua-i2193935.jpg Buna-sunt-ana-noua-i3193406.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Pozele reale? Arata destul de ok!

cf recenzie existenta, se pare ca are note bune doar la locatie si cat de cat la aspect

in rest O+N prot, fara CIM si prestatie naspa....parca nu merita pretul

dar, sa mai vedem si alte recenzii, poate creste ( nu pretul ! ;) ) ci calitatea serviciilor 

Link spre comentariu

Reputație: 100
  • Oras:WRONG SIDE OF HEAVEN
  • Oras:WRONG SIDE OF HEAVEN

Ciao!

 

Bifat si eu azi. Locatie Cameliei, bloc etaj superior. Fata este cea din poze. Doar ca pozele sunt cu expunere ridicata pe brightness si se vad foarte luminate. In realitate ea e mult mai inchisa la ten. Pozele o avantajeaza. Aspectul este de nota 7, cu plus pentru varsta.

Per ansamblu atitudinea este de fast-fuck. Probabil este la inceput si mai are de invatat in ceea ce priveste satisfactia clientului.

 

Locatie: ok nota 8, probabil garsoniera, curata.

Aspect: 7+

Oral: 6 basic fara nimic, zone adiacente sau altceva. Cu dintii si doar zona superioara a obiectului de lucru.

Normal: 6 fara nici un artificiu

GFE: 6 nimic special, doar atitudine fast-fuck. Nu poti comenta caci altfel devine super fast-fuck. Cunosc lectia si modul de abordare.

Halat 80

Per total o experienta fara stralucire.

E nevoie de schimbare de stil.

 

Salutare si bonaventuri.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...