Sari la conținut

Masaj Erotic - 0742454761 (Brazda - Simplon)


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

“Masaj erotic. Tel. 0742.454.761. Craiova”Cam plictisit de rutina de oral/normal/combinat (chimic?!) si doritor sa incerc o fata noua, am zis sa incerc si un masaj erotic. Vorbeste frumos si politicos la telefon. Tarif 100 ron jumatea de ora, 150 ora. Masaj erotic, nud, cu finalizare manuala. 20 ani, bruneta, 1.65m, 60Kg. A lucrat multa vreme la salonul Rosso, dar acum e pe cont propriu.Locatia e un bloc din Brazda, pe Rocada, zona Simplon. Apartamentul este renovat, se vede ca e locuit si nu doar "locuinta de serviciu". Actiunea se desfasoara in sufragerie, care e intunecata in acest scop. Canapea desfacuta in fata televizorui pe care te asteapta un prosop si o perna.Fata m-a intampinat infasurata intr-un prosop, clientul anterior numai ce plecase, probabil. La fata nu arata prea grozav (cosuri de adolescenta) insa are o atitudine excelenta: zambeste, rade vesela si raspunde prietenoasa la conversatie si intrebari. Are aerul acela de pustoaica, lipsita de duritatea profesionistelor. Corpul e un pic plinut, cu sani micuti dar fermi. Fund frumusel. Foarte bine epilata, cu o pasarica moale si ne-"abraziva".A dat jos prosopul si a inceput cu masaj pe tot corpul, intai spate apoi fata. Masaj de amatoare. A trecut la masaj cu corpul ei, si apoi la masatul "palosului". S-a intors ca sa o pot mangaia (sani si pizda) si eu in timp ce ma masturba. A avut grija si de oua si a variat miscarile. Am terminat destul de repede, pe sanii ei. M-a curatat cu servetele. A fost ok, dar se putea mai bine. O intarziere a finalizarii, cu un pic de teatru, gemete si mai mult masaj cu corpul ar fi fost mult mai placute. Poate daca optam pentru 1 ora...Dupa - am cerut si mi s-a indicat dusul, cu prosop curat oferit (premiera in Craiova!).Una peste alta, o experienta placuta. Cam scump pentru ceea ce face, dar merge pentru varietate. A zis ca nu face niciodata nimic mai mult decat laba, chiar daca i se ofera bani extra. Cred ca o s-o mai vizitez, dar intai vreau sa trec si pe la Alice de la Rosso, daca mai activeaza in bransa.Alte recomandari?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Buna baieti!nu m-am retras doar ca mi-am facut o ''clienteala'' a mea si am lucrat si lucrez in continuare cu cei care vin la mine de 3 ani mai bine!Si am fost si putin plecata pe ''afara''!Am schimbat si locatie ,una mai frumoasa si tin sa te informez Domnule Pescarus ca sunt mult mai senzuala,increzatoare si fac cu mult mai mult profesionalism!Preturile s-au schimbat si anume 200 Ron o sedinta de o ora in care este inclus masajul de relaxare profesional ,erotic si body masage!Puteti face dus inainte si dupa, discretie maxima si eventual un pahar de vin sau sampanie in timpul masajului !Exclus sexul!Merita incercat!O ora de rasfat intr-un mediu placut si inedit merita orcine!Va pup si va astept!:* :crazylove

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Ar putea fi chiar fata, seamana oarecum la corp.

 

Am prins-o din nou in oras zilele zilele trecute. Noroc cu sarbatorile astea ca mai vin si fetele noastre de calitate plecate prin tarile cu barbati stresati, batrani si banosi. :)

 

Un apartament pe la Complex in Brazda. 200ron ora - este enorm considerand faptul ca in fond, nu futi.

 

Vesela, vorbareata si primitoare ca de obicei. Dus, prosop, muzica de fundal.

 

Se dezbraca complet si incepe cu un masaj care in timp a devenit din ce in ce mai bun. Te lucreaza din cap pana in picioare, progresiv: umeri, brate, spate, picioare. Chiar iti framanta muschii si te relaxeaza bine. Trecerea catre spre sex este subtila si incitanta. Mai intai te atinge finut in timp ce te maseaza: ba cu un san, ba cu o pasarica umeda si goala. Tensiunea erotica creste rapid cu fiecare respiratie fierbinte pe care o simti in ureche.

 

Urmeaza un masaj cu corpul ei. Ii simti sanii tari pe spate, fesele moi si reci cu pasarica fierbinte intre ele. Cand te intoarce cu fata in sus esti deja tare ca piatra, si show-ul abia incepe. Acum masajul e 100% erotic, cu corpul ei alunecand peste tot pe corpul tau iar mainile ei luandu-ti palosul la lustruit. Te atinge si te freaca cu pasarica ei bine epilata, cu fundul si cu tatele. Se intoarce si isi deschide picioarele deasupra ta, oferindu-ti un festin vizual simultan cu cel tactil. In timpul asta poti si tu sa o mangai, sa o o atingi, sa o exciti. Se vede ca ii place, ca se implica: are sfarcurile intarite si pisicuta fleasca. 

 

Intr-un final, explodezi glorios...

 

Sincer sa fiu, este de departe cea mai erotica experienta pe care am avut-o in orasul asta. Nu iti ofera doar o descarcare, dar si o deconectare. Uiti orice problema si stres ai avea in ora aia.

 

Recomand? Absolut! (daca o mai prindeti in oras si daca va tine buzunarul, desigur)

 

Palose lustruite!

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Vai vai Domnul Pescarus ma bucur sa vad ca in sfarsit imi faci o reclama buna!Ca in toate meseriile fiecare  cu timpul devine din ce in ce mai bun!Asta incerc sa fac si sa fac cat mai multi barbati sa se ''simta'' bine asa cum stiu doar eu!Sexul se gaseste pe toate drumurile dar ceia ce fac eu mai rar aici la noi !Asa cum zici si tu barbati mai tineri sau mai in varsta din alte tari stiu sa aprecieze masajul si aceasta meserie la adevarata valoare si atunci j eu  ca maseuza ma simt mult mai bine si in largul meu facand asta si  nu imi place sa fiu rezervata sa imi zc ...''sper ca nu pt sex a venit pt ca eu imi voi schimba automat starea''!Pt ca masajul este o adevarata arta pe care putini o cunosc la noi in tara!Daca ''tu'' vi si imi zc daca fac sex automat nu vei mai fi o companie placuta pt mn j masajul va fi la fel de prost si ''rece''!Dar daca exista comunicare intre mine si cel care vine este foarte ok si totul va recurge ca la carte!Pacat ca la noi aceasta meserie este vazuta ca una ''rusinoasa'' desi nu este.Toti avem nevoie de momente si de ''evadari''!Multumesc pt apreciere pescarus!Va pup cu multa caldura si va astept in micul meu paradis!:)

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

" 200ron ora - este enorm considerand faptul ca in fond, nu futi. "

Perfect de acord cu Pescarus. Nu cred ca trebuie incurajate astfel de preturi.

Buna dragul meu :) probabil ca nu ai fost pana acum la o experienta de genul!Tocmai de asta ma adresez celor care cunosc cu adevarat arta masajului!Este Craiova plina      de fete care fac tot tacamul pe cateva sute de mi !Asa ca spor la treaba!Te pup si ai grija placerea costa!Din toate punctele de vedere!

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

....am fost ieri...

 

O frumoasa experienta!... te asteapta cu prosop pe ea si atat! apoi intro clipa swifffstttt...hoplà...e fara :)

In camera este muzica si liniste. Lumina doar de candele (nu stiu daca se spune asa...im vine sa spun lumanari dar cred ca merge doar la cimitir cuvantul lumanari? nu stiu scusatima) asa...ziceam lumina mica mica de tot. Masajul incepe de la picioare si sare pina la cap si,poate a facut doar cu mine, nu a facut body cand eram pe spate...dar nu conteaza pt mine, a fost f f f relaxant. Ma placut enorm. Apoi cand te intorci face masaj cu maini, si tot restul corpului. Si atunci aveti grija sa nu expladati prea de vreme pt ca e foarte sexy si erotic la maxim. Mai ales cand urca si respira in urechile tale. apoi cand coboara...hemmm...e ceva acolo jos drept care se infige peste tot. Ea e foarte atenta la orce detaliu si e foarte curata si parfumata.

Finalizarea te intreaba cum o frei dar oricum doar manual. E ok, cine se duce stie asta! 

Ea este de cam 21 de ani si arata chiar de 21! nota pt ea 9 ... da este frumoasa!

Locatie nota 9. e frumos, modern si curat.

Masaj nota 8- Foloseste lapte de corp care se usuca repede pe tine, di daca fraca prea mult doare. II spui si foloseste ulei daca vrei si nu ai problema aceasta....data viitoare ii cer si eu.

Final manual nota 7....putea sa astepte un pic si sa joace mai mult cu el...nu stiu cu degete cu ceva...dar a inceput la viteza maxima si stiti cum e....puf...gata! Apoi faci un dus singur si prosop nou!

Dispositia ei nota 9, am cerut anumite positi si nu a spus niciodata nu!

Daca esti amabil cu ea se lasa atins peste tot! Nota 10.

 

daca ai 200 de lei in buzunar in plus, Merita. O recomand si o sa me intorc sigur la ea !!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

....am fost ieri...

 

O frumoasa experienta!... te asteapta cu prosop pe ea si atat! apoi intro clipa swifffstttt...hoplà...e fara :)

In camera este muzica si liniste. Lumina doar de candele (nu stiu daca se spune asa...im vine sa spun lumanari dar cred ca merge doar la cimitir cuvantul lumanari? nu stiu scusatima) asa...ziceam lumina mica mica de tot. Masajul incepe de la picioare si sare pina la cap si,poate a facut doar cu mine, nu a facut body cand eram pe spate...dar nu conteaza pt mine, a fost f f f relaxant. Ma placut enorm. Apoi cand te intorci face masaj cu maini, si tot restul corpului. Si atunci aveti grija sa nu expladati prea de vreme pt ca e foarte sexy si erotic la maxim. Mai ales cand urca si respira in urechile tale. apoi cand coboara...hemmm...e ceva acolo jos drept care se infige peste tot. Ea e foarte atenta la orce detaliu si e foarte curata si parfumata.

Finalizarea te intreaba cum o frei dar oricum doar manual. E ok, cine se duce stie asta! 

Ea este de cam 21 de ani si arata chiar de 21! nota pt ea 9 ... da este frumoasa!

Locatie nota 9. e frumos, modern si curat.

Masaj nota 8- Foloseste lapte de corp care se usuca repede pe tine, di daca fraca prea mult doare. II spui si foloseste ulei daca vrei si nu ai problema aceasta....data viitoare ii cer si eu.

Final manual nota 7....putea sa astepte un pic si sa joace mai mult cu el...nu stiu cu degete cu ceva...dar a inceput la viteza maxima si stiti cum e....puf...gata! Apoi faci un dus singur si prosop nou!

Dispositia ei nota 9, am cerut anumite positi si nu a spus niciodata nu!

Daca esti amabil cu ea se lasa atins peste tot! Nota 10.

 

daca ai 200 de lei in buzunar in plus, Merita. O recomand si o sa me intorc sigur la ea !!!

Dragul meu masajul difera de la persoana la persoana!Daca tu esti relaxat si te simti bine si masajul este pe masura ,daca tu esti incordat si putin ''timid'' la fel va fi si masajul!Si apropo de lapte de corp,lotiuni ,ulei fiecare isi alege cu ce vrea sa ii fie facut masajul!Te astept si sper ca data viitoare notele sa fie mult mai mari :) dar si tu sa fi pe aceiasi lungime de unda!La mine vi sa te relaxezi sa simti j sa te dfescarci nu sa stai incordat!Te pup si te astept pt un 10 maxim :)!

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Dragul meu masajul difera de la persoana la persoana!Daca tu esti relaxat si te simti bine si masajul este pe masura ,daca tu esti incordat si putin ''timid'' la fel va fi si masajul!Si apropo de lapte de corp,lotiuni ,ulei fiecare isi alege cu ce vrea sa ii fie facut masajul!Te astept si sper ca data viitoare notele sa fie mult mai mari :) dar si tu sa fi pe aceiasi lungime de unda!La mine vi sa te relaxezi sa simti j sa te dfescarci nu sa stai incordat!Te pup si te astept pt un 10 maxim :)!

he he he.... stiam ca revii cu un raspuns. Iti promit ca data vitoare

va fi mai bine. Acum te cunosc si daca, si eu, DAR SI TU, ne imbunatatim

starea (poate mai mult eu) va fi super.

Notele mai mari? 9, 8, 9 si 10 !!!! Ti se pare putin?

Primul 9 va fi pentru mine 10 daca incepi masajul in picioare (se poate se poate) si daca iti pui linjeri sexy (asta e pt mine super)

Apoi 10 daca locatia.... un pic un pic mai multa lumina (stiu ca poate te deranjaza dar eu vreau sa incant si ochii mei cu tine..dar daca e prea intuneric nu se vede nimik!)

Apoi 8 la masaj va fi 10 plin, daca asa cum am scris, incepi cu masaj in picioare, apoi dedici mai putin la masaj cu mana ci mai mult cu body :laugh2 (si mai mult lapte daca se poate)

Finalu va fi 10 doar daca sunt 2 fin unu la inceput si unu la sfirsit.

Dispositia este daja 10 maxim....sti de ce? pentru ca sunt sigur ca ce am scris mai sus data viitoare se poate face (sau cel puti discutam de persoana)

 

EU RACOMAND suta la suta o experianta de masaj la tine...nu cred ca este alceva la craiova (si nu doar la craiova).

Si sunt sigur ca voi reveni...in curand...

 

ciao

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: mihai_mike2009
  • Oras:Craiova
  • Telefon: mihai_mike2009
  • Oras:Craiova

Salutare ,

 

 Cum de mult eram intrigat de aceasta aparitie , ieri cu ceva mustrari de constiinta (deh ...ca voi merge decat la masaj ) , am sunat-o pe Maria .

 Telefonul este cel din titlu , ca locatie in Brazda pe la scoala 23 .

 

 Am dat mesaj inainte sa-i spun ca am numarul de pe forum , dupa care m-a sunat ea cu privat pentru a stabili intalnirea. Am stabilit pentru 14:30 .

 Toate bune si frumoase , ajung in fata locatiei , sun , imi comunica numarul la interfon si sus ..sus ..sus la munte sus .. de fapt nu la munte...ci la etajul 4 .

 

 Dupa usa ,Maria , frumoasa , machiata , imbracata intrun furou transparent care ii lasa sa se vada formele impecabile .

 Mi-a inmanat un prosop curat si am purces la dus ... revenind in camera de lucru special amenajata ...  cu muzica ambientala , lumanari si un pat mare.

 

 Ce a urmat depaseste orice asteptare a mea . A fost prima data cand am mers la masaj si am si primit un masaj ...nu doar o mangaiere pe spate prieteneasca .

 Masajul , ca despre asta e vorba , corect executat , o adevarata relaxare . Dupa ce m-a masat mai bine de 30-35 minute am primit permisiunea de a ma intoarce si cu  fata in sus . Si aici lucrurile au devenit si mai interesante ... un body masaj erotic foarte bun ...la care finalizarea ( prin tehnici de masaj "urasc asta " ) ... a venit ca ceva firesc , relaxant , de vis .

 

Locatia - impecabil : 10

Fata - brunetica ( la par ) , corp tare de pustoica , sani medii si tari  : 10

Prestatia - masaj relaxare : 10

Prestatia-masaj erotic : 10

 

Tarif : 200 lei

 

Si uite asa a mai aparut o premianta pentru mine .

 

Daca puteti trece peste aspectul ca veti face doar masaj si va duceti doar pentru relaxare ...si apoi de faptul ca scapati de 200 de lei din portofel pentru asta ... eu zic ca este o experienta foarte placuta .

 

Spor la toti !

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salutare ,

 

 Cum de mult eram intrigat de aceasta aparitie , ieri cu ceva mustrari de constiinta (deh ...ca voi merge decat la masaj ) , am sunat-o pe Maria .

 Telefonul este cel din titlu , ca locatie in Brazda pe la scoala 23 .

 

 Am dat mesaj inainte sa-i spun ca am numarul de pe forum , dupa care m-a sunat ea cu privat pentru a stabili intalnirea. Am stabilit pentru 14:30 .

 Toate bune si frumoase , ajung in fata locatiei , sun , imi comunica numarul la interfon si sus ..sus ..sus la munte sus .. de fapt nu la munte...ci la etajul 4 .

 

 Dupa usa ,Maria , frumoasa , machiata , imbracata intrun furou transparent care ii lasa sa se vada formele impecabile .

 Mi-a inmanat un prosop curat si am purces la dus ... revenind in camera de lucru special amenajata ...  cu muzica ambientala , lumanari si un pat mare.

 

 Ce a urmat depaseste orice asteptare a mea . A fost prima data cand am mers la masaj si am si primit un masaj ...nu doar o mangaiere pe spate prieteneasca .

 Masajul , ca despre asta e vorba , corect executat , o adevarata relaxare . Dupa ce m-a masat mai bine de 30-35 minute am primit permisiunea de a ma intoarce si cu  fata in sus . Si aici lucrurile au devenit si mai interesante ... un body masaj erotic foarte bun ...la care finalizarea ( prin tehnici de masaj "urasc asta " ) ... a venit ca ceva firesc , relaxant , de vis .

 

Locatia - impecabil : 10

Fata - brunetica ( la par ) , corp tare de pustoica , sani medii si tari  : 10

Prestatia - masaj relaxare : 10

Prestatia-masaj erotic : 10

 

Tarif : 200 lei

 

Si uite asa a mai aparut o premianta pentru mine .

 

Daca puteti trece peste aspectul ca veti face doar masaj si va duceti doar pentru relaxare ...si apoi de faptul ca scapati de 200 de lei din portofel pentru asta ... eu zic ca este o experienta foarte placuta .

 

Spor la toti !

Buna !Merci frumos pt apreciere si te mai astept cu mare drag!Voi lucra pana pe data de 5 aprilie dupa voi pleca putin din Craiova! Va astept !!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...