Sari la conținut

Postări Recomandate

De cateva zile o urmaresc pe anuntul.ro pe pustoaica asta bruneta"50 lei fin POVESTEA pe care ai trait-o numai in visele tale erotice, ca fanteziile tale sa devina realitate acum alaturi de o bruneta excentrica dornica de cele mai perverse intimitati, sex total exotica maxim 19 Sep 18:04 0784598848"post-7508-133409720429_thumb.jpgpost-7508-13340972043_thumb.jpgAm sunat-o astazi si mi-a zis ca poate fi gasita "la Unirii la OMV", probabil celebra zona de pe Corneliu Coposu. Mi-a zis ca ofera sex total la 50 lei/finalizare sau 100 lei/ora. Atentie in banii astia intra si anal dar mi-a specificat ca asta "in functie de marimea ta"O stie cineva? Vorbea ok la telefon si pozele sigur nu sunt false. Cel putin clar sunt din Romania

Link spre comentariu

E un obiectiv pe care il urmaresc si eu,timpul a fost un inamic redutabil.Si eu sunt tare curios daca pozele se potrivesc cu realitatea din teren.Inclin sa cred ca voi da peste indience,la banii astia.Hai sa vdm cine ajunge primu':DLa tel am primit aceleasi informatii.Acu vreo saptamana stateau pe la Natiunile Unite.

Link spre comentariu
Am remarcat-o si eu' date=' insa o sun de azi dimineata si n-am succes. Ma rog, o fi ocupata fata, mai incerc. Daca iese ceva, revin cu o recenzie completa, ar fi senzational sa fie cea din poze. Voi nu va duceti dupa ce sunati? [/quote']De cele mai multe ori, da. De data asta am o retinere. Am impresia ca e un cuib insalubru cu mai multe "pasarele" in el. Dar e doar parerea mea. Nu trebuie sa fie litera de lege
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
De cele mai multe ori' date=' da. De data asta am o retinere. Am impresia ca e un cuib insalubru cu mai multe "pasarele" in el. Dar e doar parerea mea. Nu trebuie sa fie litera de lege[/quote']Zau ca m-as risca ... cu prima ocazie de timp liber am sa-i trag o vizita, in poze arata bine
Link spre comentariu

Dupa cum spuneam mai sus ca am o usoara retinere fata de aceasta fata...iata ca s-a adeverit. Don'soara si-a schimbat numarul de telefon si probabil si locatia dar nu va pot spune noua locatie pentru ca am sunat-o de doua ori dimineata dar nu a raspuns. De ce spun ca si-a schimbat locatia? Pentru ca a bagat un nou set de poze pe anuntul in care se vede ca peisajul este altul. Este tot frumusica si in noile poze dar ia priviti intr-una dintre ele ce se intampla pe fundal. Oare cat o fi cu amandoi???post-7508-133409721379_thumb.jpg


Scuzati-mi postul dublu. Noul numar al fetei este 0784555790
Link spre comentariu

salutare...pe duduie am vizitato eu chiar de 2 ori..a fost o investitie buna fata este foarte de treaba nu are ea multa experienta in domeniu dar e ok...are cam 162 simpatica la fata dar cam alba la ten...ca servicii eu am prins o cand facea si anal :P..face sex oral bunicel cu limbute pe 00 dar mai ales cu finalizare pana la ultima picatura...la sex normal e ok nota 7-8..isi schimba foarte des locatia....eu unul persoanal o recamand raport calitate/pret..

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...