Sari la conținut

Vizita - Camy25 / Vanesa 0752.379.916


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti/Pitesti
  • Oras:Bucuresti/Pitesti

Amator fiind de o.dama cu forme, plinuta asa pe gustul meu am vrut sa ma conving in persoana de Camy25/ Vanesa dupa comentariile vazute. 

 

Voce amabila si prietenoasa la telefon, m-a indrumat catre locatie.

Stie sa intretina conversatia

 

A inceput cu oral protejat, alegand sa imi puna ea prezervativul, dupa care am trecut la joaca, Pasarica curata, fara mirosuri, chiar a facut un dus inainte.

Am trecut in pozitia misionar, am pompat ceva time dupa care am terminat in pozitia capra in prez. 

Pauza, tigara si apoi numarul doi desi nu am finaliza, mi-a placut ca nu te grabeste, desi eu m-am oprit pentru ca eram obosit . 

S-a oferit sa imi dea jos prezervativul la ambele numere, un plus in opinia mea. 

 

Camera ok, dus, prosop, sapun lichid si sampon 

Fata-  bruneta, la vreo 167 fara tocuri, machiata imbracata in  jeans si un tricou. curata de altfel.

Oral potejat  - nota  9,   + pentru safety

Normal -nota 9,5 primitoare si se umezeste natural in special la al doilea numar, nu comenteaza la pozitii 

Atitudinea - 10 

Locatia Pensiunea Magic 
Pret -50 fin -100 ora
 
De revenit, raport pret calitate foarte bun. Desi am avut experiente si cu alte dame de pe aici si de prin afara, m-am simtit bine si m-am relaxat,  mi-a placut atitudinea si ceea ce presteza, acum gusturile nu se discuta,
 
 
 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Reputație: 1336
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Amator fiind de o.dama cu forme, plinuta asa pe gustul meu am vrut sa ma conving in persoana de Camy25/ Vanesa dupa comentariile vazute.

 

Voce amabila si prietenoasa la telefon, m-a indrumat catre locatie.

Stie sa intretina conversatia

 

A inceput cu oral protejat, alegand sa imi puna ea prezervativul, dupa care am trecut la joaca, Pasarica curata, fara mirosuri, chiar a facut un dus inainte.

Am trecut in pozitia misionar, am pompat ceva time dupa care am terminat in pozitia capra in prez.

Pauza, tigara si apoi numarul doi desi nu am finaliza, mi-a placut ca nu te grabeste, desi eu m-am oprit pentru ca eram obosit .

S-a oferit sa imi dea jos prezervativul la ambele numere, un plus in opinia mea.

 

Camera ok, dus, prosop, sapun lichid si sampon

Fata- bruneta, la vreo 167 fara tocuri, machiata imbracata in jeans si un tricou. curata de altfel.

Oral potejat - nota 9, + pentru safety

Normal -nota 9,5 primitoare si se umezeste natural in special la al doilea numar, nu comenteaza la pozitii

Atitudinea - 10

Locatia Pensiunea Magic

Pret -50 fin -100 ora

 

De revenit, raport pret calitate foarte bun. Desi am avut experiente si cu alte dame de pe aici si de prin afara, m-am simtit bine si m-am relaxat, mi-a placut atitudinea si ceea ce presteza, acum gusturile nu se discuta,

Îți multumesc si te mai astept pe la mine ,te pupic
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...