Sari la conținut

Masaj Erotic Jador - Suceava -0752733753


jinks

Postări Recomandate

  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

pentru administratorul salonului...

 

dati voie fetelor sa foloseasca si gurita... va fi mai bine si clienti mai multi. ceea ce fac ele acum nu merita banii, sincer! am fost si la Iasi: acolo fetele sunt mai sociabile, mai tandre, mai curate si folosesc si gurita.

 

ganditi-va la ce v-am spus.

Link spre comentariu

un salon de rahat care nu prezinta nici un interes....fara apa calda,fara caldura,o mizerie de nedescris,bleah...scarba....lenjeriile de pe pat nu sunt curate si nu le schimba dupa fiecare client.un salon in care se practica futaiul fara guma si mai ai ocazia sa iei si vreo boala.era inainte una nico care-i placea mult s-o suga si s-o ia in cur.am facut masaj cam cu toate fetele de acolo si pe majoritatea le-am ars inclusiv pe ana.una singura nu a vrut niciodata si care era si curata si parfumata mereu si vorbea frumos si se numea Miki pe care app nu am mai vazut-o pe acolo :( restul zero barat prostitutie si jeg

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:G.Humor
  • Oras:G.Humor

am fost zilele trecute la acest salon de mast.......,nici vorba de masaj de nici o culoare.  am inghetat de frig. cu tot semiintunericul de acolo am observat o mizerie crasa si mobilierul jerpelit ca la un stabiliment de noapte dintr-un cartier rau famat.nu dus,nu prosoape curate,salteaua mirosea a orice numai a ce trebuie nu.  exista ceva amabilitate dar profesionalism nu prea. 

 

 am fost si eu programat cu o ora inainte la ANA pe care intradevar cind o vezi treci cu vederea peste  tot ce ai vazut pina atunci acolo,iar cind se apuca de treaba,indiferent ce t-iar face nu nu ai nimic ce sa-i reprosezi . am cam tremurat de frig dar am plecat multumit ca am dat de o fata ca ea.

  

 

 am mai fost la o fata,nu-i dau numele, o 'grasutica simpaticuta', amabila, dar total paralela cu ceia ce trebuia sa faca ea acolo. "masaj" pe uscat fara nici un ulei sau ori  altceva, a obosit dupa 10 min, si am stat la povesti.clar ca, cu durerea 'masajului' pe uscat nu stiam cum sa plec mai repede .culmea e ca am ramas cu impresia ca ea habar nu a avut ce face si ca , a crezut ca asa trebuie sa faca mirindu-se ca eu nu mor de placere.

  note -            nu are ce cauta pe acolo

 

  si mai este o fata inaltuta ,slabuta....  care merita sa petreci o ora cu ea.

 

pentru ANA numai note de 9 si 10 la absolut ori ce prestatie.

 

stabiliment -  sub ori ce critica. primul lucru pe care l-am facut cind am ajuns acasa : o baie fierbinte                            pt.  a fi sigur ca nu sunt purtatorul de cine stie ce pe mine. 

 

 trebuie sa spun ca la Ana am cerut eu in mod special acea programare dupa ce am mai invatat cite ceva.

 

 

  ma-m cam invirtit putin printre ... dar banuiesc ca stiti de ce !

   

  

      

 

                   

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna. Am fost si eu saptamana trecuta la acest salon. Mi-a placut...desi nu e un salon foarte fancy si mi s-a parut un pic cam scump ptr ce ofera . Am vrut sa fac masaj cu Ana, la recomandarile voastre dar mi s-a spus ca nu mai lucreaza asa ca am optat pentru o alta fata, Andra. E o tipa mai micuta de statura, blonduta si cu forme. O fata deosebita, curata si foarte prietenoasa. Am petrecut cu ea o ora si chiar m-a impresionat, o recomand,, face un masaj de relaxare excelent!

Link spre comentariu
  • Oras:humor
  • Oras:humor

Prieteni daca mergeti aici sa nu alegeni niciodata grasa. Efectiv e o ciobanitza are niste maini zici ca a stat toata ziua la prasit. Si mai e si aroganta cand iti ceri o apa sau o bere pe care o meriti. Deci mare grija, eu mi-am cerut bani inapoi.

Link spre comentariu
  • Oras:sUCEAVA
  • Oras:sUCEAVA

Buna.a mai fost cineva la acest salon??se merita banii??si cam cat ar fi pretul?

cred ca   e 200 ora acu.

Eu nu am mai fost de ceva timp dar nu cred ca se merita. Serviciile sunt cam de 50 de lei la ambele saloane.Vin alea mirosind a tigara, transpiratie si parfum ieftin, te grabesc, impresii etc.

Link spre comentariu

Salutari si un an nou mai bun va doresc

Stie cineva poate mai multe informati despre clubul j'adore pentru ca cineva sa laudat ca au facut schimbari cu personal mai nou mai dinamic etc dar nu mi sa confirmat cum ca ar schimba politica cluburilor de genul aici ma refer la mai mult decat un masaj erotic!

Vreo fata care face masaje plus raporturi ar fi mai interesant cred

 

Bafta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...