Sari la conținut

Tania in Cluj 0720934231


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

                Buna tuturor

 

   Sunt Tania ,o doamna matura de 39 ani din Bucuresti ,si pentru cateva zile voi fi la Cluj ,mai exact 25-29 mai .

   Pt mai multe detalii http://nimfomane.com/forum/topic/40901-tania-0734246840/

                                  http://nimfomane.com/forum/topic/44590-tania-0734246840/

 

 

post-160205-0-72346500-1432412963_thumb.jpg

post-160205-0-85204500-1432412974_thumb.jpg

post-160205-0-94793600-1432412981_thumb.jpg

post-160205-0-75647900-1432412986_thumb.jpg

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Buna seara ,am avut ocazia sa o intalnesc pe Tania.O doamna undeva spre 40 de ani .Extrem de sexi si in acelasi timp decenta.Ajuns la locatie invitat in camera de lucru ea fiind cu colega ei venita la cj.Tania este o persoana calda,comunicativa si stie sa se comporte cu clientul.Am fost poftit la baie,(colegu care erai la Lucia nu iti mai lasa chilotii pe calorifer:)) nu i-am luat asa ca vino cu o recenzie)Tot ce a urmat a fost demential m-am simtit exact ca si cu o iubita,FK la greu ,un oral super,nu mi-a lasat nici un moment impresia ca face ceva mecanic, a trait fiecare moment la o intesitate greu de povestit.Daca a fost teatru joaca tare bine Tania dar eu m-am simtit foarte bine.Eu am avut parte de un ON si NP.

 

Aspect 9,5

 

GFE 10

 

Igiena 10+(foarte atenta la detalii si asta mi-a placut)

 

ON 9,5

 

NP,9,75

 

Da o recomand cu toata inima.Nu va asteptati sa gasiti un manechin,dar cu siguranta gasiti un Om minunat

 

Eu am stat peste o ora si am platit 200 de ron.Toate celebune la toata lumea.

  • Like 27
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am bifat si eu si sunt intr-u totul de acord cu colegul camarro. Cateva detalii in plus: locatia in proverbialul bloc de vis a vis de Profi Zorilor, impartita cu o colega (ochi verzi, par lung, draguta foc, undeva la 24 de ani, genul suplu, deschisa si zambareata - nu am incercat), locatie curata, lumanari in camera, un cvasi intuneric comun unor astfel de activitati.

Doamna este cea din poze, inclusiv garderoba. O tipa draguta cu care ai ce povesti, si foarte calda. FK, preludiu, ON si N.

Am petrecut 1 ora si am platit 200 lei. Dansa nu lucreaza la finalizare.

Notele, la fel ca si colegul camarro.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Vestul Salbatic
  • Oras:Vestul Salbatic

Programat. Vizitat. Futut.Plecat

 

 

Voce placuta la telefon, m-a ghidat spre locatie (vis-a-vis de profi).

 

Subtirica, fund frumos ,sani minusculi,atitudine ok de inceput dar deteriorata spre final, facandu-ma sa cred ca e genul fast fuck daca e posibil

ON, NP.

 

Note:

Locatie 9

Aspect :fata 7

             sani 1

            fund 8

 

Halatul 200 ron(ceruti inainte)

Timp petrecut 40 min

 

Per total,nu voi reveni, dar de incercat o data e ok.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Buna avand in vedere ca este prima mea recenzie va rog sa ma scuzati pt eventualele greseli.Am sunat la numarul de telefon nu cel din topic deoarece si la schimbat si mi-a raspuns o voce calda si placuta plina de incredere.Am discutat la telefon serviciile pe care le presteaza si ttarifele.OP/N in functie de igiena NP - 200 ora + AP 100 extra.Facut programare si plecat catre destinatie facand cateva ocoluri cu treburi.Ajunt la destinatia camunicata la telefon si anume str observatorului vi-sa-vi de profi am sunat din nou pt ami confirma sosirea.Mi sa comunicat cu exactitate unde sa ma duc nui foarte greu de gasit sunat la interfon,am urcat la et 4 si am batut la usa. Cand mia deschis o domnisoara cam la 1,70 inaltime blonda,simpatica care ma poftin inauntru oferindumi ceva de baut.am purces in camera unde uitandu-ma mai bine am observat ca este cea din poze.Am inteles ca are 39 de ani pe care dupa parerea mea nu si arata.Am stat putin la discutii dupa care am revenit asupra meniului si am optat pt varianta fara AP. M-a invitat la dus.Pe drum care baie am obeservat ca este o igiena incredibila.IN baie la fel prosop nou gel de dus nou papuci de casa noi nici la mine acasa nui asa :))) glumesc.Dupa dushul de rigoare ma rugat sa astept puyin pana face si ea un dus si nu am avut nimic impotriva.cand a iesit de llla dus ma intins pe spate si a incept cu sarutari pe tot corpul care mau facut sa tremur si sa mi se ridice parul pe spate.Apoi a urmat un OP(optat de mine) cu foarte multa atentie la toate zonele inclusiv la OO.Umed si adanc fara graba si din cand in cand imi zicea sai spun dak ceva nu face bine.A fost unul dintre cele mai bune O pe care leam primit.Simtind ca nu mai rezist am rugato sa se opreasca si sa continuam cu NP.S-a urcat  deasupra si a inceput lent.Surprinzator era destul de stramta.Dupa cateva minute de sus jos sus jos am zis sa schimbam pozitia dar cu un ultim efort din partea ei nu am mai apucat deoarece am finalizat in balonas.

Mai stand la povesti am observat ca ora a trecut si cel deal 2-lea nr nu a mai existat.

Fata-8

Igiena-10

OP-9

NP-9

Atitudine-10

Recomand cu incredere.De revenit DA cand se mai intoarce din Bucuresti

  • Like 10
Link spre comentariu

Stimati confutadori,

am avut placerea de a o cunoaste pe Tania39. DIn pacate, desi ne-am intalnit in prima zi a ei in Cluj doar acum am reusit sa-mi fac timp pentru o recenzie si nici asta nu poate fi prea lunga.

Una peste alta a fost o experienta foarte placuta pentru amandoua partile implicate, am reusit sa ne simtim bine amandoi.

Tania este o doamna care arata foarte bine, daca ai vedea-o intr-un club sigur ti-ai dori sa o combini, o veritabila MILF cu care ai si ce povesti.

Am sunat, facut programare, primit detalii, ajuns in zorilor peste drum de Profi (dar mi-au zis ca-si schimba locatia de a doua zi, nu stiu unde sunt acum).

intalnit, povestiti, dus, din nou povestit si apoi inceput un un OP, apoi LOT apoi diverse pozitii, cu finalizare orala (nu face CIM). Una peste alta ne-am facut de cap.

Tarifare: 200 RON pt o ora

Aspect Tania: pentru varsta ei arata de 9,

OP: 8 - cu implicare, atentie la zonele adiacente, pacat ca-i protejat

NP: 9 - ii place si daca gasesti butoanele potrivite e pe bune, nu e fals.

Cred ca pentru 100 extra face si AP, asa am dedus din discutii, nu am insistat deparece eu nu sunt un mare fan al A.

Atitudine: 10

Igiena: 10

In total o experienta extrem de placuta, daca va plac MILF-urile, recomand cu caldura.

Jinks out

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Buna dimineata, am vizitat din nou pe Tania,am fost placut impresionat in special de atitudinea ei.Comparativ cu celelate vizite de aceeasta data a fost mult mai lipicioasa si mai implicata.Locatia actuala este in Gheorgeni la capat....Am fost primit de Tania stat la o tigara si un pahar de apa.Am fost poftit la dus unde am primit prosot curat (varianta mica) .Ajuns in camera  actiunea a fost tratata cu mai multa lejeritate,totul a decurs ca si cum as fi fost in bratele unei *iubite*, atenta la detalii si cu o implicare foarte mare.Eu am avut parte de ON si NP,FK .

 

Locatia 9,5

 

Igiena 10++

 

ON  9,75

 

NP  9,75

 

 

 

Da o recomand .

 

Eu am stat peste o ora si am platit 200 de ron.Toate celebune la toata lumea.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

O "vizam" de multa vreme pe Tania :) , insa n-am reusit pana acuma s-o intalnesc, din varii motive.

Am sunat, o voce placuta la telefon, ne-am inteles pentru o anumita ora si am stabilit toate detaliile. Locatia este in Gheorgheni, un apartament frumos,curat, cu baie ok, pe care-l imparte cu inca o colega. Nu-mi place de obicei treaba asta, insa aici nu era nimic deranjant. 

Tania m-a surprins inca de la prima vedere : genul slim, imbracata sumar ( insa elegant ). "Realitatea" e mai interesanta decat pozele :D ; chiar vorbeam daca pozele erau facute de acelasi fotograf ca si in cazul fostei colege Lucia, pentru ca si-n cazul ei aveam aceeasi impresie.

Am stat un pic de vorba , vreo 5-10 minute in care ne-am "acomodat" cat de cat unul cu celalalt, apoi un dus din partea mea. 

Din nou, n-o sa insist asupra actiunii in sine, asta e ceva ce ramane intre mine si ea :) . Are grija in tot ceea ce face, te intreaba ce-ti place, iti spune daca nu-i place ceva.......ce sa mai zic, atmosfera excelenta per ansamblu. Pentru mine asta conteaza si pot sa spun  ca m-am simtit foarte bine.

Un preludiu foarte bun, cu atentie si fara graba. Primul NP mai scurt ( dupa asemenea preludiu era destul de greu sa fie altfel ;) ), al doilea numar ceva mai lung si mai intens. 

Ca si concluzie, m-am simtit excelent pentru o prima intalnire. Si spun asta pentru ca nu ai cum sa "dezvolti" o chimie prea intensa intre doua persoane in cele cateva zeci de minute petrecute impreuna. Urmatoarele intalniri cu siguranta vor fi SI MAI bune.

Acum notele, pentru ca asa trebuie;

Locatie : 9 ( doar pentru gandul ca mai era cineva in apartament, insa, repet, nu e deranjanta treaba )

GFE : 9 - pentru o prima intalnire treburile au decurs foarte bine

Igiena : 10+ - aici nimic de comentat, foarte ingrijita

ON : 9 ( putea sa fie 10, un punct in minus din vina mea :( )

NP : 9 - aici cu siguranta se va imbunatati de la urmatoarele intalniri ;)

Cadou 200, aprox. o ora, dati de mine inainte din proprie initiativa.

CONCLUZIE : Tania e o doamna ! Daca stii sa te porti cu o doamna, vei fi tratat pe masura ;) . De revenit ?!? Da, sper sa pot sa-mi fac timp la urmatorea ei vizita in Cluj.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Buna dimineata! Inaintea sarbatorilor de iarna, m-am gandit sa revin pentru scurt timp in minunatul Cluj. Locatia este aceeasi, pe Alexandru Vaida Voevod, nu departe de Iulius Mall, serviciile si tarifele neschimbate, adica 200 de lei oral+normal sau 300 lei pentru servicii totale.

Va pup :)

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...