Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

TE astept intr-o locatie curata oferindu-ti discretie, sex oral, normal si un masaj de relaxare. Pozele imi apartin, 23 Sep 11:00 0737.239.214post-10861-133409720943_thumb.jpgpost-10861-133409720945_thumb.jpgAzi-noapte am dat de anunțul domnișoarei de mai sus și m-am decis s-o vizitez. Are locația în zona tineretului pe lângă metrou, un apartament cu 2 camere, curat, mobilat clasic. Baie e ok, cabina de dus cam veche cu vreo 2 tipuri de gel de dus. Sta cu încă o colega care nu era prezenta când am ajuns eu. Tipa e înalta, cam 1,70-1,75, bruneta tunsa scurt, și are cam 50-55 kg. Nu este cea din poze, aceea e colega din câte mi-a zis dar nu pot sa confirm asta. La fata arata bine, are ochi frumoși, dantura ok, corpul bine proporționat, sâni măricei și fermi, pielea fina și parfumata.Face oral neprotejat cu CIM și normal protejat. Fara anal. Face și show-uri cu domnișoara din poze, fapt pe care o sa-l testez în curând. Preturi: 100 lei/finalizare și 150 lei/ ora. Program de lucru de la ora 16:00 la 01:00.Oralul l-a făcut bine, ajutat de o mana, fără DT dar cu prea putina atenție zonelor adiacente - nota 6. Normalul a fost mai interesant, se implica, geme, schimba pozițiile și se chinuie sa te mulțumească - nota 8. GFE nota 8, e zâmbitoare, glumeața și isteață.Din păcate am stat doar o finalizare ca era ora "închiderii" și n-am apucat sa palavragim prea mult dar o s-o mai vizitez în curând și revin cu detalii.Per total a fost o experiență plăcuta și o recomand.

  • Like 1
Link spre comentariu

TE ASTEPT intr-o locatie curata oferindu-ti discretie, sex oral, normal si un masaj de relaxare. Pozele imi apartin.0737.239.214 http://www.anuntul.ro/anunt/TE_ASTEPT__intr-o_locatie_curata_oferindu-ti_discretie_sex_oral_normal_si_un_ma_4240402Am fost si eu astazi la domnisoara ... Sta undeva prin spate pe la tineretului (pe una din strazile din spatele blocului cu MEGA de la tineretului). Am ajuns acolo in urma anuntului de aici, dupa ce am cautat vreo ora o domnita libera si am gasit fix nimic ... O sun pe domnisoara, imi raspunde intr-un final, imi spune sa vin in 30 de minute. Zis si facut, iar dupa fix 30 de minute o sunam sa-mi dea ultimele indicatii ... Parchez, sun, intru si sun la usa ... La usa (A SE CITI IN SPATELE USII) sta ascunsa o domnita la vreo 1,75 metri, poate mai putin, cu un fund destul de bun, sanii medii si putin lasati, bruneta si tunsa scurt cu ceva ţepi prin cap, nu urata dar nici draguta, si ma intreaba zambitoare ce doresc. Din pacate pentru ea, zambetul a fost o greseala. Dantura nu este "OK", are ceva probleme acolo dar am zis ca trec peste ... Locatia este acceptabila, camera curata, prosop curat, baia este cat de cat ok, patul scarţâia ... Ii spun domnitei ca ma intereseaza un oral neprotejat cu CIM si imi spune ca este ok, 100 RON finalizarea sau 150 RON ora. Ii dau 100 RON si ii spun ca daca o sa fie bine, raman o ora. Imi spune sa ma fac comod ca se intoarce in 5 minute ... Ma gandeam daca sa fug sau nu, insa multumita faptului ca platisem deja, am zis ca raman... si bine-am facut!Domnisoara a facut un oral super, insa experienta per total a fost ok spre nu foarte ok. GFE - (-)5, ORAL - 8 (noroc cu CIM), la normal nu m-am bagat, dupa 15 minute am plecat ... Per total, nu recomand decat in vremuri de ultra criza cand nu gasiti pe nimeni altcineva. Domnisoara din acea locatie nu este domnisoara din poze iar cea din locatie este ceva in genul celor care stau pe strada ...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...