Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Piata Universitatii
  • Oras:Piata Universitatii

Poate da, poate nu, daaaarrr ... noi plătim, nu invers!  Așadar și prin urmare, noi facem reclamații și noi suntem cei care avem pretenții. Nu ai înțeles asta, după mai bine de 15 ani de supt puli, futut în piszdă și în în cur? 

daca nu mai vizitat si mai ales in bugetul meu nu ai contribuit financiar vreodata,tu ce reclami mai exact in topicul meu ca nu inteleg .asa sa uzam tastele si sa ne amuzam de caterinca asta o sa revin mai incolo,am luat pauza destula :laugh2 .te pup si spor la cancan

  • Like 1
Link spre comentariu

daca nu mai vizitat si mai ales in bugetul meu nu ai contribuit financiar vreodata,tu ce reclami mai exact in topicul meu ca nu inteleg .asa sa uzam tastele si sa ne amuzam de caterinca asta o sa revin mai incolo,am luat pauza destula :laugh2 .te pup si spor la cancan

 

esti in eroare. daca n-am venit pana acum nu e voie stf?

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

daca nu mai vizitat si mai ales in bugetul meu nu ai contribuit financiar vreodata,tu ce reclami mai exact in topicul meu ca nu inteleg .asa sa uzam tastele si sa ne amuzam de caterinca asta o sa revin mai incolo,am luat pauza destula :laugh2 .te pup si spor la cancan

*m-ai vizitat...

 

1. nu e topicul tău, ci despre tine

2. reclam lipsa pozelor recente, adică încercarea de aburire a clienților

3. mă referea la fraza asta a ta:a  propunei lui pisicutz o rubrica la top pt membrii ca tine sa va faca si fetele postari ca nu mai futeti ca in 99 si ca va cultivati pe aici ca in 2050     :))))))

 

Ai cam uitat care e treaba!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Bai Andreea, ma bag și eu în seama ca gusteru pe aici doar ca să-ți spun că-mi plac maxim postările tale. Te am și sunat prin noiembrie parca să-ți cer detalii și erai tare basinoasa și tare n gura. Când ți am spus ca mai sunt cu cineva și dacă ai vre o colegă,m ai trimis la altele și ai închis telefonul :)))) vroiam sa revin să-ți zic câteva, dar am renunțat. Și bine am făcut, căci tare ma mai amuz când vad ce dume dai pe aici.

Și totodată îți mulțumesc pt vorba " sa nu fi cuminte " care ți-am împrumutat-o prin anturaj.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Universitatii
  • Oras:Piata Universitatii

Bai Andreea, ma bag și eu în seama ca gusteru pe aici doar ca să-ți spun că-mi plac maxim postările tale. Te am și sunat prin noiembrie parca să-ți cer detalii și erai tare basinoasa și tare n gura. Când ți am spus ca mai sunt cu cineva și dacă ai vre o colegă,m ai trimis la altele și ai închis telefonul :)))) vroiam sa revin să-ți zic câteva, dar am renunțat. Și bine am făcut, căci tare ma mai amuz când vad ce dume dai pe aici.

Și totodată îți mulțumesc pt vorba " sa nu fi cuminte " care ți-am împrumutat-o prin anturaj.

atunci continua "sa nu fii cuminte"  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Universitatii
  • Oras:Piata Universitatii

*m-ai vizitat... 

 

1. nu e topicul tău, ci despre tine    - e,cu,ci,despre pana la urma pe topicul asta eu sunt  Andreea :innocent    

2. reclam lipsa pozelor recente, adică încercarea de aburire a clienților    - incercarea de aburire in reclamatii nu exista :icecream ,poti face reclamatie pentru falsuri si inselatorie ,iar asa ceva iese din discutie  :snap

3. mă referea la fraza asta a ta:a  propunei lui pisicutz o rubrica la top pt membrii ca tine sa va faca si fetele postari ca nu mai futeti ca in 99 si ca va cultivati pe aici ca in 2050     :))))))     adaug doar atat : cam cum ar fii?  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :clap2  

                 

Ai cam uitat care e treaba! : treaba e foarte simpla : pe topice trebuie facute postari din partea celor care viziteaza si pot povesti experienta cu respectiva  ...ori ce e pe forumul asta imi vine sa mi dau palme :thinking 

 

ahhh...si am o intrebare pentru Take,Ianche si Cadar : daca pun poze noi ,sanii se vor ridica ?  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 

 

 

te pup,o seara frumoasa  :kiss2

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

te pup,o seara frumoasa :kiss2

Pe topice se fac ce postări vrea pulicica userului, după regulamentul actual. Dar domniță, noi acum nu vorbim nici despre "Critica rațiunii pure" a lui Kant, nici de "Republica" lui Platon, ci despre domnia voastră, adică fix subiectul topicului de față. Adică despre faptul că refuzați cu obstinație să postați poze recente - pentru ca vă dezavantajează și despre incercarea de aburire prin dume ieftine. Pentru ca domniță scumpă, deși sună extrem de dur, forumul ăsta e o piață, topicele dedicate prestatoarelor sunt tarabele și domniile voastre sunteți marfa. Scuze pentru cinism! Și tot despre futut și despre dvs. e și discuția referitoare la recenzia entuziastă

a lui @dorelulualupegus sau cum își zice, o recenzie pe cât de entuziastă, pe atât de lipsită de obiectivitate. Deci ...

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Universitatii
  • Oras:Piata Universitatii

Pe topice se fac ce postări vrea pulicica userului, după regulamentul actual. Dar domniță, noi acum nu vorbim nici despre "Critica rațiunii pure" a lui Kant, nici de "Republica" lui Platon, ci despre domnia voastră, adică fix subiectul topicului de față. Adică despre faptul că refuzați cu obstinație să postați poze recente - pentru ca vă dezavantajează și despre incercarea de aburire prin dume ieftine. Pentru ca domniță scumpă, deși sună extrem de dur, forumul ăsta e o piață, topicele dedicate prestatoarelor sunt tarabele și domniile voastre sunteți marfa. Scuze pentru cinism! Și tot despre futut și despre dvs. e și discuția referitoare la recenzia entuziastă

a lui @dorelulualupegus sau cum își zice, o recenzie pe cât de entuziastă, pe atât de lipsită de obiectivitate. Deci ...

pentru ca e dimineata si inca nu mi am baut cafea sa am si zambetul pe buze,deci o sa pun poze ...la anu si la multi ani,urare speciala pt tine.restul au pagina mea  si au poze acolo cum zice romanul...cacalau maria ta :))))))))))))))))))))))))))(intre 3 cuvinte am apucat sa beau cafeaua deja ) 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

pentru ca e dimineata si inca nu mi am baut cafea sa am si zambetul pe buze,deci o sa pun poze ...la anu si la multi ani,urare speciala pt tine.restul au pagina mea  si au poze acolo cum zice romanul...cacalau maria ta :))))))))))))))))))))))))))(intre 3 cuvinte am apucat sa beau cafeaua deja ) 

Mda ... aceleași dume ieftine și aceeași atitudine arogantă, de nimic justificată!

Spor!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...