Sari la conținut

Postări Recomandate

iar va plictisiti?

 

 

nu stii ce sa spui din ce motiv?ultima oara cand am fost verificata a fost usor de inteles ca nu m am ramolit si inca imi fac treaba corespunzator :)))

Iti faci... la km de pula pe zi, baga mi as pula in mortii tai...

O sa vin aranjat la inmormantarea ta, sa te bat cu pula peste bot cand te arunca n helesteu...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Am fost si eu maxim acum 2 luni din nou la titulara acestui topic. Ca si servicii, tipa este tot acolo unde era, o suge bine, se fute, saruta. Din pacate, nu mai arata cum arata odata.

Eu prima oara cand am fost la ea acu vreo 2 ani, chiar arata bine. Acum, insa are prea multe kilograme in plus pentru mine. E o diferenta foarte mare intre pozele postate si realitate.

 

Stiu, nu trebuia sa fi ramas, daca nu mi-a placut, insa nu m-am prins imediat, poate si datorita hainelor. Insa dupa ce s-a dezbracat s-au vazut kilogramele si de asemenea si celulita multa.

Imi pare rau Andreea, insa nu mai vreau sa ma simt pacalit. Era mult mai corect, daca mi-ai fi spus dinainte sa vin ca ai multe kilograme in plus fata de poze. Si da ar fi trebuit sa plec mai repede.

 

Locatie:7 ( Nu am cum sa dau mai mult, nu are usa la baie, pare un apartament in renovare, e central)

Oral: 9

Aspect fizic:5 (Pentru fanii genului BBW, sau care le plac plinutele  merge)

Tarif: 150 lei

 

Eu nu am sa mai revin, din cauza fizicului. Nu are treaba cu varsta, tipa la fata are chiar trasaturi frumoase, insa nu e suficient.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Universitatii
  • Oras:Piata Universitatii

Salutare,

 

Am fost si eu maxim acum 2 luni din nou la titulara acestui topic. Ca si servicii, tipa este tot acolo unde era, o suge bine, se fute, saruta. Din pacate, nu mai arata cum arata odata.

Eu prima oara cand am fost la ea acu vreo 2 ani, chiar arata bine. Acum, insa are prea multe kilograme in plus pentru mine. E o diferenta foarte mare intre pozele postate si realitate.

 

Stiu, nu trebuia sa fi ramas, daca nu mi-a placut, insa nu m-am prins imediat, poate si datorita hainelor. Insa dupa ce s-a dezbracat s-au vazut kilogramele si de asemenea si celulita multa.

Imi pare rau Andreea, insa nu mai vreau sa ma simt pacalit. Era mult mai corect, daca mi-ai fi spus dinainte sa vin ca ai multe kilograme in plus fata de poze. Si da ar fi trebuit sa plec mai repede.

 

Locatie:7 ( Nu am cum sa dau mai mult, nu are usa la baie, pare un apartament in renovare, e central)

Oral: 9

Aspect fizic:5 (Pentru fanii genului BBW, sau care le plac plinutele  merge)

Tarif: 150 lei

 

Eu nu am sa mai revin, din cauza fizicului. Nu are treaba cu varsta, tipa la fata are chiar trasaturi frumoase, insa nu e suficient.

dupa 2 ani ai vazut monstrii din mine:)) bine ca n am fizic ceva lipsa dupa 2 ani,ca slabitul si ingrasatul ...sa fim seriosi,asta nu e grav.,iar cu renovatul si usile s a cam rezolvat. te pup si sa nu fii cuminte 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...