Sari la conținut

IASMINA 0768967034


Postări Recomandate

  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Buna ziua dragi confrati,

 

          Vreau sa va recomand, o fata o cheama iasmina  este  scris si in titlu cu numarul ei . sunat si facut programare, mam intalnit ieri in jurul orei 16:00 in fata la Metropol PITESTI la prima vedere tipa arata ok, am urcat sus la o cafea am discutat pretul (250+camera)am urcat cu ea in camera ,ea sa dus sa fac un dus si apoi ma invitat si pe mine sa fac un dus, cat timp am facut dusul ea sa pregatit(aranjat) ma asteptat intinsa in pat pregatita de actiune .A inceput cu un oral protejat ,apoi am trecut la normal  tot protejat pasarica era stramta(se vede ca ii face placere) ,nu am simtit nici un miros ,am terminat primul numar .Cat timp am asteptat sa se scoale asta micu am stat la o tigare am mai vorbit putin si am trecut din nou la treaba ,am inceput de data aceasta cu un oral neprotejat pana asta micu o dat semne de viata , mI-a pus prezervativul si am incercat analul si am finalizat cu un normal .

Sa va spun cate ceva despre iasmina  tipa arata bine din punctul meu de vedere este bruneta ,par lung ,cur bombat ,tate medii :boob  ,inaltimea 1.65. greutate 50kg .Fata este noua in aceasta meserie mia spus ca are 18 ani ,cam atat pot sa va spun eu despre ea daca vreti sa aflati mai multe nu ezitati sa o sunati ... :69

NOTE

 

ORAL =8(NU FACE FINALIZARE ORALA)

NORMAL=9(SE IMPLICA)

ANAL=8(ESTE LA INCEPUT,DAR ESTE DISPUSA SA INVETE CAT MAI MULTE) :atm

GFE=9 (ESTE COMUNICATIVA SI TE FACE SA TE SIMTI FOARTE BINE )

 

De revenit cu siguranta 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Buna ziua dragi confrati,[/size]

 

          Vreau sa va recomand, o fata o cheama iasmina  este  scris si in titlu cu numarul ei . sunat si facut programare, mam intalnit ieri in jurul orei 16:00 in fata la Metropol PITESTI la prima vedere tipa arata ok, am urcat sus la o cafea am discutat pretul (250+camera)am urcat cu ea in camera ,ea sa dus sa fac un dus si apoi ma invitat si pe mine sa fac un dus, cat timp am facut dusul ea sa pregatit(aranjat) ma asteptat intinsa in pat pregatita de actiune .A inceput cu un oral protejat ,apoi am trecut la normal  tot protejat pasarica era stramta(se vede ca ii face placere) ,nu am simtit nici un miros ,am terminat primul numar .Cat timp am asteptat sa se scoale asta micu am stat la o tigare am mai vorbit putin si am trecut din nou la treaba ,am inceput de data aceasta cu un oral neprotejat pana asta micu o dat semne de viata , mI-a pus prezervativul si am incercat analul si am finalizat cu un normal .

Sa va spun cate ceva despre iasmina  tipa arata bine din punctul meu de vedere este bruneta ,par lung ,cur bombat ,tate medii :boob  ,inaltimea 1.65. greutate 50kg .Fata este noua in aceasta meserie mia spus ca are 18 ani ,cam atat pot sa va spun eu despre ea daca vreti sa aflati mai multe nu ezitati sa o sunati ... :69

NOTE

 

ORAL =8(NU FACE FINALIZARE ORALA)

NORMAL=9(SE IMPLICA)

ANAL=8(ESTE LA INCEPUT,DAR ESTE DISPUSA SA INVETE CAT MAI MULTE) :atm

GFE=9 (ESTE COMUNICATIVA SI TE FACE SA TE SIMTI FOARTE BINE )

 

De revenit cu siguranta 

O parere personala, mai ales ca o cunosc pe Iasmina...nu stiu cat de reala este aceasta recenzie!!!

Cateva lucruri care ma pun pe ganduri:

- Iasmina este satena cred si nu bruneta

- Iasmina face finalizare orala

- Iasmina cere 200 ora si nu 250

- Iasmina nu facea anal

Daca gresesc cu ceva, poate ma contrazice cineva, care a vizitat.o curand.

Sper totusi ca nu am deranjat cu aceasta interventie!

Link spre comentariu

  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

O parere personala, mai ales ca o cunosc pe Iasmina...nu stiu cat de reala este aceasta recenzie!!!

Cateva lucruri care ma pun pe ganduri:

- Iasmina este satena cred si nu bruneta

- Iasmina face finalizare orala

- Iasmina cere 200 ora si nu 250

- Iasmina nu facea anal

Daca gresesc cu ceva, poate ma contrazice cineva, care a vizitat.o curand.

Sper totusi ca nu am deranjat cu aceasta interventie!

       cred ca nu vorbim despre aceiasi ,,iasmina'' :slap2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...