Sari la conținut

Tatyana italianca 0758890431


Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Am stabilit prin telefon cu Tatiana o intalnire acum doua saptamani. Cand am ajuns in fata blocului nu a mai raspuns la telefon. Nu-i frumos Tatiana

In ultimele 2sap chiar am respecat toate programarile facute dar posibil eram ocupata de nu am putut rap la tel scuze dar sincer nu imi amintesc
Link spre comentariu
  • Oras:centru
  • Oras:centru

Lasă că am ajuns eu.Facut programare din timp.Fata a si respectat-o.Ma primit intr-un body sexos roz de ii ieseau sanii din el si cu ciorapei negri.

Am povestit asa putin la o tigare si trecut in camera de actiune.

A inceput cu un masaj la cererea mea,corect si corespunzator cu trupul ei de amazoană.

Se pricepe,mie imi place totul hard ma masat fata de zici ca zburam nu imi mai simteam trupul.

M-am intors cu anaconda in sus :) si a inceput frate la el sa il maseze sa il frectioneze ioi mamä,ioi tată,cu priviri perverse cu limbute cu maini fara maini se pricepe ,dai cu sânii aceia mari si misto de se pierdea anaconda printre ei nici nu mai stii ce era acolo dar era extaz pt mine.Nu am rezistat am zis sa trecem la ceva serios ca m-am relaxat destul dupa o zi de rahat la muncă :)

Pune balonul si direct in caprita ne infigem asa usor,destul de strâmta pt mine,ii admiram popoul si un sanulet asa de sus si dai eu,dai ea se miscă tipa.

Trecut la un misionar sa ii vedem si gemenii cum se balansau ca gelatina dai acolo la pusy si la țâtane ca are fata nu glumă dai eu dai ea si de jos mă futea tipa nu avea stare :) Priveliste minunată asa de sus.

Totul a fost frumos pt mine.

Cred ca i-a placut si ei.Cand am plecat mi-a dat una la buci :)

De revenit.Note toate mari.Tarifele aceleasi.Locatia aceeiasi si curată.

Numai bine dragä Taty :*

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...