Sari la conținut

Tatyana italianca 0758890431


Postări Recomandate

Vizitator ovi3747
Reputație: 0

Tatiana e o fata super ok. Eu am fost de vreo 3 ori la ea si de fiecare data am plecat multumit. Daca o respecti te respecta. Eu cred ca sunt si multi handicapati pe forumul asta care au impresia ca daca dau 150 de lei unei fete atunci ea trebuie sa faca absolut ORICE pt ei. Pana la urma...dai un ban dar trebuie sa si respecti anumite limite ale decentei. Daca nu, logic ca o sa dai reviewuri negative pt orice. Pacat ca s-a retras. Multa bafta Tatiana

Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Da normal ca apare pe Sibiu anunțul pt ca sunt în Sibiu pt o săptămână o duminică plăcută sa aveți.

Buna Tatiana. Cu scopul acesta am si scris aici. Au tot intrebat baietii de tine...iar azi am vazut anuntul la noi pe publi Sibiu, am zis sa ii anunt. Nu stiam daca mai folosesti forumul. Bine ai revenit! 

Link spre comentariu
  • Oras:Transylvania
  • Oras:Transylvania

Bună nu sunt în Sibiu momentan dar revin și în Sibiu, și la inactive sunt de mult, chiar dacă am revenit din nou nu ma trecut nici un moderat la active o seara bună

 

    Pentru a fi trecuta la active, in primul rand trebuie sa soliciti tu asta unui moderator; lucru pe care nu l-ai facut!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...