Sari la conținut

Tatyana italianca 0758890431


Postări Recomandate

Bună dragilor sa va lămuresc eu, sex neprotejat nu fac pt toți banii din lume, am foarte des discuția asta cu mulți oameni care insista pe subiectul asta, dar înainte de toate trebuie sa ne gândim, la sănătatea noastră nu la 5 minute de placere.... Va doresc o zi buna

Oralul fara prezervativ nu este neprotejat? Dupa ce am luat gonoree de la tine. Aveti grija. Pana la urma face fiecare cum vrea.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu

Eu îți spun sa nu mai vb aiurea, ca dacă era sa am gonoree cum tot afirmi tu,nu erai tu singur care o lua...Asa ca mai bn ți-ai vede de treaba ta am clienți care vin de anii de zile la mn și nu au avut și nu au nimik, tu ești șigurul care tot vb aiurea pe aici..

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu

El afirma ca acum 3-4 ani în urma sa întâmplat asta, nu acuma, ori este cv care nu are lok de mn și nu știe ce sa mai comenteze. Eu știu asa ca dacă se întâmplă cv de genul spui la momentul acela nu după câțiva ani, și culmea numai el este care a luat nimeni altcineva cum se face!!!

Link spre comentariu

  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu

Am deschis eu cumva topicul domul maryo 30 și nustiu spre informarea ta da pe prima pagina din 2015 și uitate mai bn ok. Pe timpul ala eram venita din Italia în 2015 mai informează-te dacă nusti și dacă respectivul asa a avut sa pună nu este vi a mea dar vad ca voi uniu nu prea aveți ce face va afectat rău corona-19 și stați în spatele tastaturii și judecați lumea cum vi se școală vouă...Mai sunt și uni care au și ei cont de un an și cauta sa comenteze aiurea...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...