Sari la conținut

Postări Recomandate

Anuntul: DOUA BLONDE SEXY!!!! 20 ani, simpatice, sociabile si sexy. Ne place sa facem sex salbatic, sa te satisfacem pana la ultima picatura de placere, daca vrei sa gusti din energia noastra nu ezita sa ne suni, poze 100% reale.Vazand ca nimeni nu le incearca am zis sa sparg eu gheata. Daca tot e primul post despre fete o sa incerc sa dau cat mai multe detalii dar daca omit ceva, intrebati.Locatia : la sala palatului, langa posta romana; apartamentul arata bine, e curat. Au o sufragerie de intampinat clientii si 2 dormitoare care par sa fie folosite pentru actiune, ambele erau aranjate. Baia e micuta, au cateva geluri de dus si nici o problema cu apa calda.Fetele : sunt cele 2 din poze , arata ok, figuri banale spre ok, m-as da la ele in club dupa al 3 lea whiskey. Una din blonde e cam mica de inaltime, iar cealalta cam mare de latime... In plus fata de ele, mai e o bruneta, tot timpul a butonat la laptop cat stateam la tigara de dinainte si am avut impresia ca nu presteaza, dar se pare ca m-am inselat. E inaltuta, arata interesant.Preturi: aici din pacate nu stiu tarifele pt o singura fata, am vrut sa-mi satisfac o curiozitate si am fost cu cele 2 blonde; 250 ron un numar si 300 lei 2 numere, o ora; pare chilipir sa mai dai 50 ron pt a 2 a finalizare dar dupa cum o sa vedeti, de fapt am economisit 50 ron cu cap. Vestea buna e ca accepta 250 ron cu posibilitate de prelungire daca vrei si al 2 lea numar. Eu le-am lasat banii pe birou, din initiativa proprie.Actiune: dupa dusul de rigoare am venit in camera, au venit si fetele si s-au pus pe treaba. "Show" -ul lor era atat de trist si lipsit de imaginatie incat am zis sa intervin. Cea mica de inaltime se gadila de aiurea si radea ca in targ, iar cea inalta cica nu accepta cunnilingus ca nu ii place. Da ce dracu am venit sa facem ce va place voua ? Las balta partea cu show ul si ma pun pe spate, trece blonda inalta la mangaiat si sarutat si cand ajunge la ala micu, da sa ii puna preze; ma uit la ea ciudat, o intreb ce face, zice ca doar oral protejat. As putea sa jur ca la telefon oralul era neprotejat si cu finalizare ... Deja cu cheful taiat o las sa faca oralul cu prezervativ, in timp ce ma jucam cu pasarica blondei mai mici de inaltime. Intr-un final termin si eu si in acelasi timp ma si bucur ca s-a terminat.Una peste alta, sunt si parti bune (fete dragute, curate, locatia ok) dar pentru mine au fost mai multe parti rele si nu o sa le mai vizitez. Pe amandoua odata in nici un caz, una singura poate, daca ma simt vreodata indulgent si le mai dau o sansa.

post-11928-133409721771_thumb.jpg

post-11928-133409721772_thumb.jpg

post-11928-133409721773_thumb.jpg

post-11928-133409721774_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Mda, si eu am fost impreuna cu un prieten duminica seara la aceste fete. Fetele arata ca in poze, dar am impresia ca sunt putin retusate, ca in realitate sunt mai plinute. Prietenul meu a intrat cu blonda mai inalta, iar eu cu o dra bruneta si tatoasa, Adina, care m-a dat pe spate. Amandoi am platit cate 100 de lei pentru o singura finalizare oral si normal. Blonda pitica cred ca se imbufnase ca nimeni n-o alege, ca parea nervoasa rau.Dupa ce am terminat partida cu bruneta, care s-a dovedit a fi foarte profesionista si inteligenta, chiar am intrebat-o ce cauta ea acolo, era prea suava si buna pt job-ul asta, am revenit la receptie de unde m-au dat afara fiindca mai venea un tip si nu trebuia sa ne intalnim. Nu mai revin acolo, nici eu nici prietenul meu, poate ma mai intalnesc cu bruneta:D

Link spre comentariu

Salut si multumesc celor care administreaza....fac o treaba foarte buna tot respectul pentru ei. find primul meu post sper sa ma intelegeti si sa ma corectati daca gresesc cu ceva....Asa sa incepem cu blondele de la Sala Palatului intradevar locatia corecta.Fetele aproape la fel ca in poze ( cum spune si robert31 ).am cazut la intelegere sa merg cu blonda mai mica de inaltime pt un numar,platesc 1 milion si hop la dusi.baie curata prosop curat gel de dusi etc etc. intru in camera ea in pat asteptam sa mearga la dusi imi raspunde ca a fost inainte sa vin eu,ma trage de mana si ma aseaza in pat.Mai ia si ma mangaie 3-4 pupaturi 3-4 FK si se duce spre ala mic.Oralu ce sa zic mai cu mana mai fara cam de nota 7(ORALU CU CACIULITA).La normal am puso sa stea peste mine,dupa capra si final:).drept urmare o sa mai trec pe la ele poate bruneta(cum a spus un coleg mai sus)e mai buna,fara caciulita poate mai multa atentie la cocosei etc etc...ramane si a 2 blonda de incercat.O concluzie definitiva nu vreau sa trag ca poate gresesc.Salut si bafta

Link spre comentariu
@robert 31Si ce nr avea bruneta Adina?Ca m-ai facut curios.
Eu si amicul sunasem pe numarul blondelor, si cand am ajuns acolo, au iesit toate 3, asa am ales bruneta... Mi-a dat un nr de tel, dar nu are anunt pe el, o fi mai personal. A fost o experienta misto cu ea,foarte profi fata, oral fara caciulita, fara mana, normal pasional. Tipa tatoasa si carnoasa, parul lung, simpatica si dulce la fata,ten de portelan + o voce suava si soptita. O sa revin la ea cu siguranta.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...