Sari la conținut

Salon Red Lips - 0756521848 / 0726903049 / 0769788408


Postări Recomandate

vineri noaptea pe la 01.00, cu chef de tavaleala si cu o piata in mana am cautat in zadar o prestatoare "particulara", neavand chef de saloane unde trebuie sa duci negocieri intense pentru o finalizare orala sau normala....cum socoteala nu s-a potrivit am ajuns la salonul redlips, in gheorghieni.Locatia: strada Madach Imre, la o casa. Un salon de primire mare, cu o receptionera destul de ok, atat ca aspect cat si ca atitudine.Servicii: aceeasi receptionera mi-a repetat mercurialul: 150 ora de masaj, finalizare manuala, cu sanii sau cu fesele, nu se practica nici un fel de contact.Fetele: la ora aceea era disponibile 5 fete, inca 2 fiind cu clientii in camere. asta dintr-un total de vreo 17, asa cum am aflat ulterior. Dupa o analiza sumara a fetelor, care mai de care mai plictisite, am ales-o pe Ramona, incitat fiind de decolteul generos. Am purces in camera albastra:) cu domnitza. Mi s-a repetat ca nu se practica nici un fel de contact, dar accepta sarut, cunilingus, chiar si penetrari cu degetele. Prestatia: la cererea mea, nu a folosit nici un fel de ulei, nici parfumat, nici neparfumat si a trecut direct la o laba, executata destul de ok, cu ambele maini. Ce mi-a placut la maxim a fost sanii damezei. Are 19 ani declarati, iar dupa forma si marimea sanilor inclin sa cred ca e adevarat. Perfect drepti, tari, cu sfarcuri ercetile si excitabili, o placere...I-am propus si eu un cunilingus, fapt acceptat, in speranta ca o voi excita cumva si poate poate va accepta si altceva. Dupa minute intregi de lins, acompaniate de gemete din partea ei, pe care le consider destul de adevarate, i-am propus un normal protejat, unde am plusat 100 lei. Nu a vrut sa auda si am continuat cu o finalizare manuala care s-a petrecut in urmatoarele 3-5 minute. Dupa vreo 10-15 min de small talk-uri, timp in care am aflat ca sunt vreo 17 tipe la salon, ca au 23:huh: de numere de telefon diferite in piata, ca tipa s-a lasat de scoala in clasa a 12-a si ca nu prea ii place ce face, am mai incercat un numar, impropriu spus numar, de fapt inca o laba, terminata destul de greu. cu toate ca a vazut ca intampina ceva dificultati in a ma termina, tot nu a vrut o altfel de finalizare, chiar si la un plus de 150 lei...in fine, am terminat, am facut un dus si am plecat. timp petrecut: 50-60 minute. ca minusuri as puncta faptul ca nu existau servetele in camera si podeaua de la baie era plina de apa:@...Oricum o experienta pe care nu o mai repet...la 150 lei, poti avea parte de sex in adevaratul sens, insa avand in vedere ora tarzie cand am avut chef de nebunii era mai greu...Poate cu alte fete merge si altceva sau poate ca nu am avut eu suficienta putere de convingere. Oricum nu sunt adeptul saloanelor, iar aceasta experienta mi-a intarit convingerea sa nu le mai frecventez....Numai bine...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am vizitat de 2 ori acest stabiliment :)Prima data chiar dupa ce s-a deschis, prin septembrie, intr-o dupa-masa de duminica, din lipsa de alte posibilitati. Locatia e o vila moderna, care la vremea respectiva parea si destul de curata.Erau 2 tipe disponibile. Una de 21-23 si una mai spre 30.Am intrat cu tipa mai tanara. Blonda, corp frumos, sani medii, ingrijita. Nu presteaza nimic mai mult de laba cu ulei. Nu are treaba cu masajul sau cu altfel de stimulari in afara celei manuale. Permis atingeri oriunde, fara penetrari cu degetele. Decartat 130 RONi pe o ora cu 2 finalizari ad labam.Tipa era destul de curioasa si punea tot felul de intrebari despre mine si nu se prindea deloc ca nu aveam chef sa ii raspund. Oricum, la final, a tinut sa imi explice ca nu ii bine sa umblu la masaje / curve si ca ar trebui sa ma insor :)))))Din curiozitate am reincercat recent locatia zilele trecute, sa vad cum a mai evoluat. Ajuns intr-o seara dupa 22:00, am fost anuntat ca tariful s-a indexat la 150 RONi pt aceleasi servicii. Intrat, erau vreo 7 damizele disponibile. Nu stiu, poate alea bune erau prin camere, dar astea care s-au prezentat erau cam "solide"pentur gustul meu.Nu am nimic impotriva, ca din cand in cand, sa dau banii astia si doar pt masaj, dar trebuie ca respectiva macar sa arate binisor peste medie, iar ideea de a intra cu vreo una dintre casalotzii respectivi in camera m-a convins sa spun rapid pas si sa o sterg de acolo. :)Overall, mi se pare mult prea scump pentru ce ofera.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mocu
Reputație: 0
... Overall' date=' mi se pare mult prea scump pentru ce ofera[/quote']Ca si multe alte saloane similare ce au activat prin Cluj, pana la urma au doua variante:-pun lacatul (pe dinauntru nu cred, asa incat optez pentru varianta: pe din-afara);-se reconvertesc. You know what I mean!
Link spre comentariu

Am vizitat si eu acest salon in doua randuri.Prima experienta: nu retin numele de scenta, nu apare prin pozele din piata online (desi sunt o gramada de anunturi), corp excelent, fata de bagaboanta. Desi la inceput mi s-a spus ca sunt permise atingeri peste tot si saruturi, dansa s-a scuzat cand sa duc mana la fofo pe motiv ca are un OB mic acolo :| ...achitat 130 ron (pretul de zi, noapte e mai scump cu 20 de RON). A prestat o singura finalizre ad labam.A doua experienta cu o tanara fasneata care aparuse la un moment dat prin poze dar acum nu am mai vazut-o ca sa le capturez. Mi-a dat si un id de mess nefunctional.O experienta f misto atata doar ca fara sex - in rest cam tot ce vrei. As fi abordat-o pentru activitati in timpul liber dar nu mi-a raspuns pe mess. Platit la fel 130 de RON , o singura finalizare. Tanti de la receptie - undeva la 35+ era incantatoare...pacat ca nu presteaza.

Link spre comentariu

Sa incepem cu primirea, receptionera o bucata bruneta pe la un 35 de ani, care stia bine treaba, te facea sa scoti pe loc cat mai multi bani, am prins-o de vreo 3 ori...restu de la receptie nu le stiu bine...Fetele toate mute de fiecare data, asa cev n_am vazut la alt salon...sa aleg...de fiecare data multe fete, asta e un plus mare fata de alte saloane...ma las fascinat de prestatoare mai tupeista, ce era privita mai cu ura de colege...numita Ema...misto gagica...urcam la un masaj erotic(150 ron), baga tipa ceva de relaxare, se mai freaca de mine...da nimic mai mult...imi soptea ceva de o intalnire...am lasat-o balta...A doua oara am incercat o doamna...buna rau blonda...servicii extraordinare, pret mai mic pe salon, iar bacsisul la cum presteaza cu gura nici nu se ia in calcul...o recomand pe doamna blonda, nu dau nume, o recunoasteti...meseriasa...A treia data si mai bine...tot o blondina, le ador, subtirica, frumoasa rau, numele de scena dur dar ea e miere, Petra, vis cu ea, ce sa zic servici de calitate, am pastrat legatura pentru nebunii.In rest nu mi le amintesc pe prestatoare dupa nume, dar nu m-au fascinat.La capitolul curatenie lasa un pic de dorit, dezinfectarea...prosoapele respective imi provoaca sila...nu stiu daca sunt spalate si in ce conditii, dar sa ma sterg si apoi sa stearga pe jos nu e placut...Si un bar bar de tot rahat...3 flacoane de suc si cateva pahare nespalateDar minusurile depind de patroni, s-au plans feteleToate bune...voi mai merge la gagicute

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Am vizitat locatia de 4 ori si am aflat ca sunt in jur de 20 de prestatoare!Locatia e destul de ok! 5 camere, baie in fiecare camera ceea ce e un plus. Destul de curata daca nu iei in cosiderare faptul ca trebuie sa inoti putin daca iti pierzi prea mult timp la dus pentru ca iese apa si inunda toata baia. Prosopul nu foarte mare dar ok si curat.Tariful este de 130 pana la 20:00 si 150 dupa sau restul ofertei cu doua dameze 200 samd.Fetele sunt OK cel putin cele cu care am incercat eu, asta daca te multumesti cu o fastuasa labutza. Meniu clasic de masaj. O singura finalizare!La ultima vizita am fost intampinat de o dameza de 30-35 care m-a pus sa ma descalt la usa sub amenintarea ca ma pune la aspirat daca nu ma conformez. Foarte neprofesional mai ales ca m-a pus sa si umblu descut prin toata casa! O atitudine foarte brutala si in rest... slava domnului ca nu am dat de ea de mai multe ori... dar daca o mai vad pe acolo si face aceleasi nazuri cred ca o sa tai de pe lista locatia.Comparativ cu alte saloane de masaj din cluj as zice ca singurul plus e locatia.

Link spre comentariu

buna...am fost si eu in aceasta locatie intr-o dimineata...initial am crezut ca e inchis, liniste totala. mi-a deschis o tipa cu ochelari pe la un 29-30 de ani, blonduta, simpatica, pacat ca nu presteaza. Am gasit in locatie 6 fete, 2 cu gabarit cam depasit, desi bruneta frumoasa la fata, inca 2 adormite, o blonda si o bruneta, parca dormeau pe banca-n parc, ce masaj sa-ti faca alea ca adormeau langa tine...pacat...si inca 2 aproape brunete amandoua, una cam prajita, cred ca s-a uitat in solar, ce-si fac femeile cu mana lor si bruneta pe care am ales-o. o vazusem si pe site si chiar am fost incantat ca am gasit-o si era si intr-o dispozitie buna...platesc 150 ron...mergem in camera...fac dushuletz desi facusem si acasa, dar no sa fiu cu obraz...sincer domnisoara cam mirosea, asta asa intr-un limbaj elegant...cam dezamagit...am plecat ca ars gandindu-ma ca dau bani si mai iau si vreo boala. Salonul spatios, un pahar de suc gratis, pacat de ghinionul meu, cred ca nici ora nu a fost prea potrivita, toate extenuate, obosite, prajite, cu miros de la alti clienti...incercati pe zi, va recomand

Link spre comentariu
Vizitator caramia
Reputație: 0

Mai dragoane rosu, culoarea e doar o coincidenta ? :(Am inteles doar ca ai dat 150. N-am inteles pentru ce si, cu atat mai mult, de ce ne recomanzi salonul !

Link spre comentariu

Am fost de cateva ori la acest salon. Sincer am nimerit din grseala, de fapt vroiam sa merg la cel de pe Brancusi dar am confundat. Locatia este foarte ok. Curat. Living de primire mare, camere foarte mari, paturi ok, cu asternut si prosop peste. Baile sunt si ele ok, chiar daca scurgerile sunt putin infundate. Nu mi-a placut ca dupa ce am iesit de la dus, o fata mi-a luat prosopul si a sters cu el pe jos. Chiar daca se spala ulterior nu cred ca a fost cea mai fericita varianta, mai ales cu mine de fata.Fetele sunt ok, dar cam aceleasi. Sau am nimerit eu tot aceeasi tura. Sunt maxim 6 disponibile, care oricum mi se pare destul de ok. Au foat 2 fete simpatice care din pacate au plecat dela 1 ian din Cluj. Eu am fost mai mult cu ele si am ramas foarte placut surprins, chiar daca a fost vorba doar de o laba, atmosfera alaturi de ele a fost destinsa si comunicativa.Am fost si cu Mara, o fata foarte fasneatza, cu atitudine buna si senzuala. Mi-a placut mult si cred ca o sa mai trec pe la ea.Ca si servicii, am ales de 2 ori cate 1 ora cu 2 fete succesiv la 200 lei. Pentru o laba cred ca ajunge si 30 min cu fiecare. Timpul a fost corect cronometrat de fiecare data. Dupa fix 30 min venea urmatoarea fata si dupa 1 ora cineva batea in usa ca sa stim ca e gata timpul.Ce iarasi nu mi-a placut a fost atitudinea unora dintre fete in living, care pareau foarte adormite si plictisite, cu tenta evidenta ca nu au chef de tine. Daca tot se lauda ca au 22 de fete, macar sa le ruleze astfel incat sa fie mereu 5-7 fete fresh. Partea buna e ca salonul e non-stop, asa ca am fost si la 9 dimineata si la 14 si la 20. Inafara de masaj si laba, chiar daca senzuala, fetele nu prea accepta altceva, nici macar atingeri intime, doar pe corp. Pentru un salon de masaj "traditional" cred ca e unul din cele mai ok in care eu m-am simtit confortabil si lejer, fara stres. Recomand, daca nu cautati sex neaparat. Data viitoare o sa aleg un show lesbi sa vad daca sunt profi fetele. Am mai incercat o data sa cer un show, dar fetele care erau pe canapea au fost reticiente, spunand ca ele nu fac lesbici doar colegele care nu-s acuma acolo. Naspa.

  • Like 1
Link spre comentariu

Asa cum am promis, am fost din nou la RedLips si am ales o varianta de show lesbi. Fetele au fost bestiale, Alina si Andreea, au si poze pe site-ul salonului si sunt reale, chiar daca Andreea s-a mai ingrasat putin fata de poza. Pasiune, erotism, tot felul de jocuri simpatice care pana la urma te fac sa uiti sa de fapt esti cu soldatul "la aer" si nu in profunzimi. Atmosfera a fost mega ok, fetele s-au jucat foarte real una cu alta si ma antrenau si pe mine in jocul lor. Poate ca erau si foarte bine dispuse pt ca aveau o atitudine foarte degajata si fireasca facandu-ma sa ma simt in largul meu. Daca doriti o experienta lesbi show foarte pasionala va recomand duetul de mai sus, eu am ramas chiar foarte placut surprins, chiar daca am mai avut experiente lesbi cu meniu full, parca nu s-au ridicat niciodata la inaltimea masajului cu aceste doua fete jucause.Nu vreau sa sune a reclama, dar chiar a fost de nota 10 totul, de la primire pana la plecare, inclusiv receptionera fiind foarte amabila. Va recomand insa sa intrati in discutii cu fetele si sa le provocati cu tot felul de nebunii pt ca poate altfel si ele vor fi la fel de seci.

Link spre comentariu
Vizitator mocu
Reputație: 0

FYI.Pentru ca "dracusorul mic" nu-mi dadea pace m-am conversat cu doua fatuce de acolo, doar telefonic, la interval de cateva zile (as zice chiar un an, calendaristic, ce-i drept, a despartit momentele in care au avut loc discutiile).Ei si acum surpriza! Dupa ambele conversatii avute am "stors" o informatie ce unora le poate fi utila: fetele presteaza si altceva decat masaj. Dar, doar in afara salonului.Una dintre cele doua spunea ca are si locatie proprie, cealalta facea acest lucru doar outcall. Ambele aveau preturi, zic eu, exagerate, respectiv, prima 250, a doua 300. Serviciile in mare parte aceleasi: oral si normal, protejate. Modalitatea de contact: fetele iti dau, ulterior, un beep de pe telefonul personal. Avand in vedere preturile exagerate, eu am ramas doar in aceasta faza a investigatiilor.M-am gandit sa va impartasesc aceasta informatie in ideea ca unii dintre cei care viziteaza salonul, poate, atrasi fiind de prezenta "scenica" a unei printese vor alege sa mearga "mai departe". Repet, ambele fete (nu am cerut detalii despre numele de "scena") au spus clar si raspicat ca la salon fac doar masaj. Restul in particular ("part time job").

Link spre comentariu
Vizitator mocu
Reputație: 0

@Mitumare: am conversat doar telefonic in ambele situatii, asa incat nu ma pot pronunta asupra aspectului fetitelor. Oricum, la cea de a doua (Outcall si 300 lei pretul), am retinut cateva date antropometrice, ceva de genul 160 x 60, ceea ce a fost un motiv in plus de a spune pas. Pentru acelasi bun motiv nu am "salvat" numarul de telefon. Prima (incall si pret 250) s-a prezentat ca fiind Tania (99,99%) si spunea ca-i blonda. Alte date despre ea, din pacate, nu am retinut. Ca o sugestie, poti incerca si tu telefonic, eventual ceri cu Tania, ii propui o varianta "extinsa" de desfasurare a ostilitatilor, si de aici incolo cred ca stii cum sa te descurci. Doar esti major. Pe de alta parte, am feeling-ul ca nu doar cele doua cu care am nimerit eu la telefon ofera servicii extra in afara salonului. Depinde cum vorbiti cu ele, cata incredere le conferiti. Sigur, mai e varianta vizitei la salon, executarea unei sedinte "uleioase" cu una aleasa "pe spranceana", la fata locului, si in timpul sedintei sa-i faci, in functie de comportamentul si atitudinea fetei, propunerea "indecenta". Dar varianta asta este purtatoare de costuri suplimentare, costuri materiale, precum si timp alocat, cheltuit, fara ca aceste "investitii" initiale ale tale sa fie, din start, asiguratorii in privinta unei reusite ulterioare.

Link spre comentariu
Vizitator smarian_8228
Reputație: 0

am vizitat si eu salonul. este ok.roxi presteaza minunat! stie ce face!am fost si cu inna ...... ii ziceau colegele " inna hot " .... era ea hot , dar la prestatie e mult sub cea a lui roxi. nu se lasa atinsa prea mult cu instrumentul de zona ei delicata.recomand pe roxi " micuta si jucausa " !

Link spre comentariu

pentru ca este salonul meu preferat de masaj (doar masaj), am refacut zilele acestea o vizita la fete. Din pacate s-a abatut criza si peste acest locas de calitate in sensul ca fetele erau mai putine, maxim 10 dupa spusele lor, doar 3 prezente cand am fost eu.am ales singura fata care prezenta cat de cat, mai corpolenta in sensul bun, adica cu carne tare si buna de prins, sani mari si frumosi cu tinuta, ok la fata. Fata este din Iasi si parea de treaba la introducere. Treaba a inceput cu un masaj destul de slab, chiar foarte slab. Am luat o ora cu ea la 150 lei, dar dupa 10 minute de frecat menta pe spate am decis sa ma intorc si sa trecem la chestii serioase. Surpriza a fost ca acele "chestii serioase" nu se regaseau si in limbajul ei. Se atingea foarte usor cu sanii de soldat, cateva mangaieri din capitolul "hai sa o facem si pe asta", cam naspa per total. Dupa ce l-a luat in mana am sperat sa se schimbe lucrurile, dar nu a fost asa. Desi a trecut intr-o semi-pozitie de 69, aratandu-mi posteriorul foarte dragut de altfel cu vedere clara la pusilica si fundulet, mai mult decat mangaieri pe fese nu am putut obtine. Ba mai mult, cand am prins-o putin mai tare de fund am fost aspru sanctionat pe un ton total neadecvat situatiei. Atmosfera a fost foarte trista, asa ca i-am cerut sa stea pe spate si sa ma termine pe sani, macar atat a fost in stare. Oricum atitudinea ei a fost mereu una sictirita, fara implicare deloc, cu niste priviri de sila chiar, asa ca am plecat dupa vreo 35-40 minute cu tot cu dusuri cu gandul de a-mi schimba opinia fata de acest salon, care chiar imi placea si era foarte ok.am inteles ca multe fete au plecat, chiar cele mai dragute si profi, si aceasta domnita (imi pare rau ca nu i-am retinut numele, probabil de nervi) fiind detasata din alt salon, de pe Brancusi, unde a prestat anterior. Deci putina experienta tot avea.in concluzie, nu va mai recomand asa calduros acest salon, atat doar ca este non-stop si poti sa gasesti ceva mangaieri in lipsa de altceva. Dar atat!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Artist
Reputație: 0

Cele de pe Brancusi au toate poze pe site, poate o poti identifica acolo. Ma intereseaza la care sa nu ma duc pe Brancusi. (La Red Lips nu ma duc oricum pt. ca mi-e si departe.)

Link spre comentariu

Dragii mei...in urma cu 3 saptamani am cutreierat aceasta locatie..salonul Red Lips de pe Madach Imre 47.Am gasit 6 domnisoare...intr-o seara pe la 11.Domnisoarele dragute si cu chef de vorba...una singura exagera,o blonda urata....nu am retinut numele.Am facut cunostinta cu fetele...Natasa,Adelina,Alexa,Adela si o unguroaica bruneta..nu am retinut numele.Am avut o duscutie de 5 minute in living cu fetele si cu receptionera si am urcat la masaj cu una din fete...cu Adela mai exact caci ea era cea mai draguta si cea mai tacuta...nu se prostea deloc.Ajunsi in camera dupa dusul cel de toate zilele,am fumat o tigara si s-a apucat de treaba....face bine masaj,am fost multumit dar nu mi-a placut ca desi am vrut sa ii dau bani in plus...nu a vrut sa prestezi absolut nimik....fusesem inainte cu vreo cateva luni si fata cu care am intrat atunci a prestat cu 100 lei....Adela nu a vrut nici pentru 300.Nu a parut deloc interesata ...ba chiar s-a enervat si a vrut sa iasa din camera.Am incetat si dupa ce spiritele s-au potolit mi-a executat o laba foarte senzuala si pasionala....stiu ca a jucat teatru dar joaca extraordinar de bine...ma facut sa ma simt bine.O recomand cu incredere celor care nu cauta neaparat sex....este buna in ceea ce face.Eu am fost multumit de fete si de aspectul salonului....o sa ma intorc cand o sa mai am chef de nebunuii.

  • Like 1
Link spre comentariu

Dupa o perioada lunga mai iesim si noi din criza.

Duminica seara cu chef de o distractie am pus mana pe telefon sa caut ceva placut sa ma mai relaxez si eu un pic.

Dupa cateva telefoane date degeaba,fiind o ora destul de tarzie,pe la 9 si ceva seara,clar ca fetele nu mai prea raspund la telefon dupa o saptamana lunga de lucru mi-a ramas varianta sa sun la saloane.

Tariful comunicat de receptionera,100RON-40min.,150-dupa 8 seara ora....etc.dublu/trio.(toate cu finalizare prin masaj)

De negociat nu am negociat,desi poate era loc ca eram eu si un amic(deci doua persoane)si eu am ales varianta de 40 min,o finalizare prin masaj.

Erau in asteptare cinci fete,domnisoara cu numele de scena Diana m-a atras in mod special cu funduletul ei dragut.

Am fost serviti cu un pahar de suc si vodca.Dupa ce ne-am fumat tigarile si am terminat de consumat ce am primit am urcat spre camere.

Un punct in plus pentru salon ca pornirea la cronometru se face doar cand urci in camere.

Salonul arata destul de OK,mare,un living primitor,dormitorul de sus in care am fost cu baie proprie ,cred ca si celelalte),locatia pe str. M.Imre.Fata mai finuta,cu cei sapte ani de acasa activi(nu genul de fata versata,cu tupeu murdar)m-a servit cu inca un pahar de bautura din partea casei supa ce am urcat.

Dus nu am facut ca eram pregatit de acasa,ea fiind fresh am inceput actiunea cu un masaj de relaxare cu muuuult ulei,cu niste gemete dragute din partea ei,saruturi pe gat,masaj cu sanii pe spate usor coborand in jos....ma trec si acuma fiorii cand scriu,.....deci sa revenim a fost bun si scurt.

Dupa ce m-am intors a inceput petrecerea,am cerut si eu ulei sa fiu si mai tacticos sa imi fac de cap,ceea ce mi-a placut la ea mult a fost ca nu a zis nu la nimic din ce am facut,am incercat si la pusilica mangaieri,sauturi i-am facut chiar si un mic masaj sa pot sa admir funduletul cu toata frumusetea care se desfacea zambind in partea din spate,care era umezita bine in plus ca o mai sarutam si eu,deci am ajuns la concluzia ca nu erau gemete false.

Totul a fost foarte OK,nu am cerut contact sexual nici nu am primit....a meritat mai mult asa,m-am simtit excelent.

Cred ca,vorba colegilor,a fost ceva chimie intre noi,ne-am placut unul pe altul.

Cand te apropii de timpul cumparat vine si bate cineva la usa,de atentionare ca mai ai 5 min.,mi se pare ca e un lucu ok,decat sa fie fetele stresate sa se tot uite la ceas.

Ca si salon e ok,nota la salon ar fi de 8,5 ar mai incapea poate niste inbunatatiri.

La domnisoara Diana mai mult decat un ZECE cu steluta,a avut un comportament ok,s-a comportat ca si o iubitica pe care o ageti in club si ai dus-o la tine acasa doar ca nu a vrut sa faca un sex din prima seara.

Dupa cele intamplate va recomand sa va alegeti fata care va atrage cand intrati intrun salon din priviri va puteti da seama daca aveti ceva experienta.

Cu respect ma reintorc la nevasta si va urez distractie placuta in continuare tuturor.

  • Like 2
Link spre comentariu

Red Lips , e unul dintre saloanele , pe care imi doream sa le vizitez si eu .....

De ce ?

Poate pentru promovarea agresiva care o face atat pe net cat si in presa , poate pt ca sunt cele mai multe anunturi in piata az , etc...

Asa ca , intr-una din zilele trecute , am sunat la acest salon , pentru a face o programare. Initial , ma gandeam sa gasesc acolo , doua maseuze intalnite cu ceva vreme in urma prin alte saloane ( Nikky - lucrat la Red Angels sau Alina - lucrat la Anya ......). Din pcatae nici una din cele doua nu erau prezente la acea ora.

Am ajuns la adresa mentionata , intru in curte si.............SURPRIZA , in geamul de la intrare ( folosit pe post de vitrina ) , zaceau prafuite , mai multe vibratoare ( diverse marimi ) , un bici , doua perechi de catuse , si alte accesorii care te fac sa te infiori.....de placere ......sau groaza.

Intru in living , unde ma asteptau cuminti , 6 fete....blonde , satene, brunete.....lipseau roscatele. Fetele , unele imbracate sumar , altele imbracate in blugi si tricou , mi-au comunicat ofertele....evident ele , incercau sa-mi vanda , oferta ceam mai buna.......trio show lesbi. Politicos , am refuzat aceasta oferta si am ales varianta de masaj cu o domnisoara cu accesorii.......pret platit ( inainte ) 200 lei.

Din toate fetele prezente , am ales o bruneta , frumoasa si imbracta pana in gat......cred ca privirea ei m-a atras. Am urcat in camera de ...lucru , am facut un dus ( de remarcat ca e singurul salon din cluj , unde camera are dus propriu ) si m-am intins pe pat in asteptarea domnitei.....aveam sa aflu ca o cheama Carina.......

Aceasta a aparut , infasurata intr-un prosop si cu un vibrator in mana......Pentru inceput , am facur un masaj de relaxare , foarte bine executat , dupa cateva minute , Carina a inceput masajul erotic.....Dupa cateva minute , mi-a cerut sa ma intorc pe spate , iar ea a inceput sa se joace cu sanii pe corpul meu.am inceput sa o ating ( cu permisiunea ei ) pe sanii , pe fund , pe corp.... Pentru ca soldatelul statea de ceva vreme in pozitia de "drepti " , Carina a inceput sa se ocupe de el.....a turnat mult ulei pe el , si a inceput sa-i lustruiasca armura......... Acest lucru m-a facut incet , incet sa realizez ca situatia imi scapa de sub control , asa ca am rugat-o sa se opreasca , sa se intinda pe burta si sa ma lase sa o masez eu.......Foarte ascultatoare , mi-a permis sa fac un masaj cu mare tenta erotica.......Am remarcat inca de la inceput ca are sanii frumosi , nu e grasa , dar are usoare urme de vergeturi , inschimb , fundul e destul de mare......In timp ce statea intinsa pe burta , incepusem sa-mi misc corpul , peste al ei.........si pentu ca avea picioarele deschise larg.......soldatelul , a remarcat ca in fata lui era o reduta......necucerita.... Am fost surprins sa constat ca de cate ori , acesta se afla la intrare in.........reduta , fata nu opunea rezistenta........lucru care m-a pus usor pe ganduri......

Am intors-o pe spate , ne-am imbratisat , am sarutat-o pe sanii , pe gat.......pe pusilica.....Din nou am observat ca nu opune rezistenta , atunci cand viteazul soldat , batea usor in poarta redutei........Nu am intrat . De ce ? Poate pentru ca sunt un domn, si evident , chiar daca era o reduta de cucerit , trebuia sa cer aprobarea unui atac......Dar n-am facut-o. Am continuat sa ne jucam asa pana cand , valul de placere se apropia de iesire......atunci a luat soldatul in mana si l-a indrepttat spre saniii ei.....care in urmatoarea clipa erau.......acoperiti de un strat de lichid seminal. M-a curatat tacticos , apoi s-a sters si ea. Am stat cateva minute la povesti ( printre altele am vorbit si despre camerele de filmat la care se face referire intr-un alt topic........mi-a spus ca nu e adevarat , au camera doar in living in zona biroului unde se face plata , pt a impiedica furtul banilor de catre fete......totusi nu am siguranta ca in camera unde ma aflam , nu se afla ceva bine mascat.....).

In partea a doua , am decis sa chem ajutoare...... Asa ca , Carina a luat vibratorul , a tras un prezervativ pe el , si a inceput sa se maseze/penetreze cu el....apoi , mi l-a pus in mana , iar ea a inceput sa se maseze pe sani...., in timp ce eu dadeam ca surdu in tobe........cu vibratorul.

Jocul a continuat , pana cand o bataie usoara in usa , ne anuta ca ora s-a terminat....... Eram usor debusolat.....simteam nevoia la a doua finalizare......am vrut sa ma ridic , dar Carina , mi-a luat penisul in mana , a inceput sa-l frece frenetic de pusilica ei.........cred ca puteam mai mult...........dar , cum INTOTDEAUNA exista un dar , m-am abtinut.........cand a inceput sa de-a semne de neliniste , Carina l-a indreptat ostentativ spre vagin......iar jetul de placere i-a acoperit intrarea in reduta.......

Ne-am indreptat spre camera de dus , si am primit asigurarea ca data viitoare , va sti ce imi place........si evident va sti ce sa-mi ofere ( ma refer la masaj :laugh2 )

 

Note

- locatie 8/9 ( vila retrasa pe o strada nu prea circulata , nu mi-a placut ca in bucatarie discutat aprins ....doi barbati )

- prestatie 9

- igiena 8 ( mi-ar fi placut sa faca un dus in prezenta mea..... )

- corp 9 ( sani frumosi , fata frumoasa , machiata placut , fund mare )

 

personal ma gandesc sa revin.......nu voi mai alege varianta cu vibrator la 200 , pentru ca acum stiu ca ma pot juca si altfel......

 

Spor !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Să tot fi trecut vreo săptămână de când mă hotărâi să fac o nouă vizită acestui salon. În urmă cu vreo şase luni am intrat aici cu o fată, Niki, cu care avui atunci surpriza să mă simt extrem de bine. Zic, ia să o caut din nou. Sun deci acum vreo şase-şapte zile, seara pe la nouă şi întreb de ea. Nu era la salon. Va veni? Da, desigur va veni - fu răspunsul, dar nu mai repede de zece. Ok, revin la zece, iar tipa de serviciu răspunse insistenţei mele, că Niki încă nu s-a prezentat la lucru. Ce-i de făcut?: cu o amabilitate care mă uimi, aceasta o sună pe Niki în timp ce eu aşteptam la celălalt capăt şi îi ceru să vină la muncă, fiind atât de intens cerută... Îmi spusei în gând că seara începe bine. Într-un final ajunserăm la local atât eu, cât şi dameza mult dorită. Este o fată pe la 25 de ani, brunetă, sâni mici şi moi, piele fină, plăcută la atingere. Nu am putut (şi în general nu pot) în vaga lumină din aceste locuri să-mi dau seama de culoarea ochilor. Părul este scurt, prins la spate, faţa pare ovală. Nu este o fată propriu-zis frumoasă, sălbatec de sexy, să zic aşa, dar este genul acela de femeie pe care nu cred că un bărbat normal ar refuza vreodată să o fută. De asemenea, este puţin plinuţă, mai ales la şolduri, în stilul femeilor din picturile Renaşterii. Intrarăm într-o cameră de la ultimul etaj: cred că este suficient a spune că era curată, în acest sens nici o obiecţiune. Baia foarte mare, duş cu apă caldă, gel de duş, gresie pe pereţi. Nimic supărător. Înainte de mersul la duş, am primit un prosop suficient de mare. Pe pat, când m-am întors, erau întinse alte două prosoape mari. Până ce veni Niki, chiar le-am mirosit de aproape: într-adevăr erau spălate, însă foarte probabil detergentul folosit nu era de o calitate ieşită din comun. Masajul a început clasic, cu mine dezbrăcat şi întors cu faţa-n jos. Atingerile destul de oarecare (îmi veni să-i spun lui Niki: ai atingeri moi şi mici precum ţi-s ţâţele…), care îmi confirmară, din păcate, că saloanele de masaj erotic de la noi ignoră în mod imbecil, aş spune, componenta de masaj (câte n-aş realiza dacă aş deschide un astfel de salon, aş şti exact ce instrucţie să fac cu angajatele şi, mai ales, aş şti să le selectez, chiar de ar trebui pentru asta să aduc fete din Filipine ori de la un alt capăt de lume; faptul că se găsesc totuşi la graniţa legii mă împiedică până acum să deschid un astfel de salon). Trebuie să fiu corect şi să spun totuşi că există şi o excepţie, un salon unde primeşti cu adevărat şi un masaj, salonul asistentelor, dar alea-s prea grase, săracele, pentru gustul meu. Bun, îmi zic, nu datorită masajului pe spate mi-o amintesc pe Niki, hai s-o vedem cu penisul în mână. La un moment dat, scena continuă previzibil cu invitaţia ei de a mă întoarce. Mă supusei indicaţiei, iar ceea ce urmă mă determină să mă tot întreb ce anume găsisem altădată atât de memorabil la ea. Ori gusturile mele s-au schimbat, ori Niki s-a banalizat. N-aş putea afirma efectuarea unei simple labe, dar inexistenţa unei tehnici anume, a unui stil excitant în mişcările ei mă deprimară cumplit, atât de cumpli încât aproape îmi pierdui încrederea de sine. Serviciul comandat presupunea masaj cu “jucării”. Nu voi înţelege niciodată folosirea pluralului în prezentarea acestei oferte. Fata, oriunde am mai comandat (de vreo două ori) acest tip de masaj, intră cu un singur falus de plastic. În fine. Niki veni cu unul atât de mic şi, mai ales, subţire, încât la vederea lui mă simţii deodată extrem de mândru: scula mea, deşi modestă altminteri, ar fi bătut oricând acea piticanie într-o luptă corp la corp. După ce îşi execută o parte din banalul masaj, Niki se aşeză lângă mine pe spate, puse un prezervativ pe Piticot şi-l introduse pe sfert în păsărică. Se apucă apoi să geamă atât de tare, încât credeai că o penetrează Mandingo. Era vizibil de la o poştă că intenţia ei este să ne treacă timpul fără o reală implicare fizică din parte-i. Avui o tresărire de orgoliu: nu se poate ca o femeie să fie (deci să-şi dorească a fi) atât de falsă cu mine, nu mi s-a întâmplat niciodată. Atât cu târfele, cât şi cu învăţătoarele (Cioran spunea undeva că orice femeie arată ori ca o târfă, ori ca o învăţătoare…), atitudinea mea este ca şi femeia, sau poate în primul rând ea, să se simtă foarte bine. Îi cerui atunci îngăduinţa să-i sug clitorisul. După o mică ezitare mi-o dădu, sugerându-mi oportunitatea unui bonus. Din interes profesional o întrebai dacă un bonus adecvat poate conduce la înlocuirea lui Piticot cu al meu general în căldura dintre labiile ei. Negă cu vehemenţă posibilitatea respectivă, dar adăugă “nu la salon”. Nu mersei însă mai departe cu investigaţia, într-atât falsitatea ei mă lecui de orice dorinţă de mai mult, cu ea. Îmi realizai scopul de a o face să exulte, lingându-i intens şi dibaci micul ghem de carne dintre picioare. Are labii mici şi care, fata nefiind skinny, cum am spus, tind a se pierde în carnea moale de la poalele muntelui lui Venus. Clitorisul foarte mic şi el, dar tare, încă şi mai tare după ce te joci cu dânsul. Niki este foarte sensibilă la acest joc cu clitorisul: falsitatea pieri, înlocuită cu gemete reale de data asta, mişcări sacadate involuntar, mâine înfipte în părul meu. La un moment dat se opri şi îmi făcu un compliment pentru tehnica ce i-o aplicai. În gând nu mă putui abţine să urlu: “tu, pizdă, te-am lins şi terminat pe banii mei” dar, fiind un gentleman, păstrai în sine acest urlet interior. I-am cerut atunci să execute finalul, moment la care se repezi într-o labă atât de rapidă, încât imediat îmi apăru în faţa ochilor o amintire veche, veche, de copil în comunism (un vecin, iarna, încerca să pornească un camion îngheţat de secole, dând cu foc la manivelă…). O domolii de vreo două ori, nu se conformă, încât un moment dat m-am supărat şi i-am spus pe un ton înnăcrit că sunt dintre acei bărbaţi ce-şi controlează penisul cu creierul, nu invers, şi, dacă eu nu vreau să termin, nu termin, oricât de rapid m-ar mulge. Într-un final cred că a înţeles, că-şi domoli mişcările până în acel registru care-mi place mie şi, astfel, mă detaşai şi ejaculai. Şterse ea tot, un ultim plus, poate singurul.

Suma achitată la casă: 200 lei. Locaţia poate primi o notă maximă. Într-adevăr, nu văd ce s-ar putea mai mult, în stadiul actual din Cluj al acestor stabilimente: o stradă retrasă (Madach Imre), foarte aproape de salonul Raiza. Intri pe o poartă mereu deschisă, într-o curte unde se află o casă cu geamuri termopan şi draperii roşii, mereu trase. Când baţi la uşă, că sonerie n-am văzut, de după draperie te inspectează mereu cineva, fapt ce mie-mi creează o senzaţie oribilă. Sală de “protocol” relativ mare, un televizor atârnă pe un perete în dreapta, cum intri. Întotdeauna eşti servit cu ceva (gratis, ceea ce este foarte ok, am întânit la un alt salon obligaţia unei plăţi pentru consumaţie, ceea ce mi se păru inadecvat). Amfitrioana este zâmbitoare şi destul de familială cu tine. Camerele de acţiune sunt relativ mici, dar fiecare cu baia ei proprie, ceea ce este iarăşi lăudabil. Curăţenie rezonabilă. Politica salonului este fără sex, asta am dedus nu doar din întâlnirea cu Niki. Fără sex, adică fără penis în păsărică şi guriţă, în rest, dacă obţii încrederea fetei, poţi face cam tot ce se mai poate face.

Niki însă fu o mare dezamăgire pentru mine, ceea ce confirmă zicala că la pomul lăudat să nu te duci cu sacul, deşi, în speţă pomul fu lădat tot de mine, cu atât mai mare uimirea şi dezamăgirea mea.

În concluzie, cred că revin în braţele târfelor de profesie şi spun adio acestor spaţii cu fete poate frumoase, dar unde nu se practică masaj, iar erotismul este cu totul îndoielnic, deşi ele se autointitulează saloane de masaj erotic…

 

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

La acest salon mi-a placut cel mai mult Alina, e o blonda cu parul scurt si sanii destul de mari. Se remarca prin faptul ca e intotdeauna zambitoare, si imbracata sexy. In camera e foarte pisicioasa, ii place sa vorbeasca si are multe subiecte fel de fel. La masaj e buna rau, isi foloseste tot corpul, te excita peste tot , ba mai da si pupici pe aici pe acolo... Are sanii foarte frumosi, ii place sa le fie atinse si mangaiate, la pusilica accepta cunilingus, dar nu ii place sa fie penetrata cu degetul. Nu in pusilica... Iti pune degetul in cealalta gaura care o excita foarte tare se poate intra chiar adanc de tot si iti da numai semne de placere. Per total o experienta placuta, o reinprospetire simtitoare.

  • Like 3
  • Minus 1

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu

Am fost si eu in seara aceasta la acest salon de masaj.Locatia dupa cum se stie in Cart Gheorgheni,camera in care s-a desfasurat actiunea curata,moderna un pat mare,baia curata.La receptie am fost intampinat de matroana salonului(banuiesc) care m-a poftit in salon prezentandu-mi oferta,care era de altfel extrem de slaba: doua tipe blonde Maria foarte frumoasa si Ana. Am ales-o initial pe Maria,pentru jumatate de ora 100 Ron, pe scari m-am razgandit deoarece nu accepta cunilingus,fiind un mare fan al acestui 'sport', si am ales-o pe Ana. Cea mai mare gafa pe care am putut s-o fac!!! Tipa arata bine la receptie,avea un sutien cu 3 numere mai mic sa-i adune sanii deloc ' comerciali',la pusilica era epilata cu model am simtit un miros straniu,este destul de dolofana si evident cu origini rurale. Mi-a zis ca ceasul porneste cand urci in camera dar timpul real petrecut la masaj a fost de 5 minute dush inainte si 15 minute masaj. Masajul a constat in frecare de doua sau 3 ori a spatelui si a picioarelor destul de brutal,si-a mai frecat sanii imensi pot spune dar lasati pana la burta de spatele meu,apoi m-am intors si am inceput sa frece frenetic soldatelul am renuntata repede la idee si am zis sa-i fac un mic cunilingus poate o lasa mai moale.Nici o sansa!!!Dupa exact 15 minute dupa ce a inceput actiune aud un KNOC KnOC la care tipa imi zice ca trebuie sa ma termin ca cele 30 minute au trecut etc. M-am conformat am ejaculat in tmp ce ea freca ca un piston la 3000 de turatii. Am facut dush mi-am spus parerea in legatura cu masajul care a fost extrem de prost executat,penibil, si femeia de serviciu maseaza mai bine.Note pe care ar trebui sa i le dau acestei fete sunt de -10 pe linie,fata este total paralela cu masajul si tot ea mi-a spus, citez :" Aici nu vii sa faci dragoste,aici vii la masaj". Evident ca la masaj am venit ca daca vroiam sex mergeam in alta parte si nici macar o secunda nu am adus in discutie sa facem sex. Nu o recomand chiar as sugera sa o trecem la rubrica 'De evitat'!!! Maria cea cu care am pornit spre camera arata mult mai bine,vorbea mai civilizat dar hormonii m-au dus in eroare,din pacate!

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator golanul
Reputație: 0

naspa salonul un salon care nu imi creaza nici o tmosfera de cand intri ai impresia ca te afli intrun barlog de vulpii gata gata sa te faca de bani sant si increzute si obraznice fetele nusi merita nici una bani.

 

ai fost avertizat pentru astfel de recenzii. Adios

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...