Sari la conținut

pentru pasionati-cum va place cunnilingusul?


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Daca esti buna la oral, ii poti oferii unei fete o partida dupa care sa te caute cu "oala cu sarmale"! Totu-i perfect, dar sa stii de unde sa incepi si unde sa termini!In primul rand trebuie sa o relaxezi,o saruti pe buze (cele de sus) , atingeri, mangaieri, sarutari pe gat, lobul urechii, cobori usor cu limba umeda, pe sani; Dupa ce ii certi un timp, observi ca ea deja geme si se misca in ritm "latino" atunci pune-ti limba pe sfarcuri, usor, usor,ele o sa se intareasca,si apoi putin cate putin, cu limbuta ajungi la buric, dupa care cu indarjire o iei pe coapse sarutat, masat cu manutele pe sani; abia acum dai o limba peste chilot, si ii dai jos cu dintii(senzatie maxima pentru noi, fetele); Dupa cu limbuta ajungi la pasarica, unde nu te infigi ca dobitoaca, usor cu limbuta, cateva minutele, dupa care ajungi zona de deasupra lindicului, lingi putin apasat (cu saliva cat de multa), te joci cu limbuta, abia apoi ajungi la D-l Lindic pe care il prinzi putin cu buzele( ea deja isi da ochii peste cap), atunci incepe greul, si daca nu stii ce faci s-ar putea sa o dai in bara! Usor, privind-o tinta joaca-te cu limbuta intre labii cu un degetel masand zona dintre vagin si anus (extaz total)! Dupa ce termina nu iti lua repede limba, continua sa te joci mai ales cand are orgasm, asa o sa fie ca o explozie de feelinguri, explozie care o sa o scoata din minti, o sa tremure carnea pe ea!Eu asta fac la inceput dar 69, sau eu incep prima, si dupa ce ea se excita facem 69 si dupa continuam cu jucarii! Pace

Link spre comentariu
Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Usor, privind-o tinta joaca-te cu limbuta intre labii cu un degetel masand zona dintre vagin si anus (extaz total)! Dupa ce termina nu iti lua repede limba, continua sa te joci mai ales cand are orgasm, asa o sa fie ca o explozie de feelinguri, explozie care o sa o scoata din minti, o sa tremure carnea pe ea!Eu asta fac la inceput dar 69, sau eu incep prima, si dupa ce ea se excita facem 69 si dupa continuam cu jucarii! Pace

Nu stiu cum sunt celelalte fete, dar la mine si muuulte altele poti sa te joci mult si bine intre labii ca nu ma duci in veci la orgasm.

Si sa vezi cum iti dau pe cap daca cumva continui si imediat dupa orgasm sau spre capatul orgasmului, cine naiba poate suporta atunci sa fie atinsa pe lindic?

A, am uitat, era vorba intre labii, teren mai neutru

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Nu stiu cum sunt celelalte fete, dar la mine si muuulte altele poti sa te joci mult si bine intre labii ca nu ma duci in veci la orgasm.

Si sa vezi cum iti dau pe cap daca cumva continui si imediat dupa orgasm sau spre capatul orgasmului, cine naiba poate suporta atunci sa fie atinsa pe lindic?

A, am uitat, era vorba intre labii, teren mai neutru

Eu cred. ca depinde de fata, la mine de exemplu imi place ca ea sa continue acolo deasupra cu limba, si eu la randul meu la fel am facut si nu am avut reclamatii! Dar cum nu sunt 2 fete la fel...pasarici sunt de multe feluri..Pace
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Mie mi-ar place sa fie comunicare , dialog , verbal sau prin gesturi miscari ale corpului mainilor etc ca fiecare fata si fiecare randuneaua are particularitatile ei morfo senzoriale asa ca e nevoie de cooperare ca n orice . Alea care stau ca moarte ma deceptioneaza rapid si renunt e un fel de spune NU vreau si atunci de ce sa insist.

Cuni  o kestie care se face la inspiratie nu cu oricine , trebuie sa iti pice cu tronc pentru asta e nevoie sa indeplineasca conditii destul de subiective ( in cazul meu ) : sa aiba corpul care imi place mie adica acela mai cu forme , fund coapse mari , scoica sa fie pe gustul meu adica cu labii exprimate dar nu foarte clit la fel , culoare placuta , etc , miros si gust decat rau mai bine deloc si decat deloc mai bine cu o aroma/mireasma placuta , imi plac mainile si picoarele frumoase , o manutza feminina pe capul,umerii, mainile mele sau ajutandu-ma departand labii fese , picorush pe umar cap spate e foarte excitant, un chip frumos o privire perversa un zambet la fel , contact vizual mare + , gemete ++ .

Mi-am pregatit o tehnica proprie de lucru de baza organizata cu parametrii clari dar care sigur trebuie sa o adaptez la fatza locului si sa o aplic personalizat daca am ajutorul mai sus mentionat din partea coechipierei.

Astfel avem definite urmatoarele elemente parametrizate : 

I) Forma limbii ( le-am dat si niste nume mai sugestive ) :

1. Cu varful ascutit - "psikuzta"

2. Cu mijlocul limbii une este mai aspra (datorita celulelor senzoriale de alt tip ) dar tot comprimata transversal - "motanel" :)

3. Cu toata limba cat e de lata  - "catzelush" :)

II) Ritmul : leeent ; relaxant ; normal ; vioi ; rapid 

aici se oboseste repede dar se poate alterna directia sus jos cu stanga dreapta schimband grupele musculare ( 8 muschi are limba ) 

III) Presiunea : usor ; normal ; tare ; foarte tare. La foarte tare trebuie apasat cu dintii prin buze si limba , aici se mai intapla ca muchia incizala a incisivilor sa taie sa lezeze frenul limbii si o gutiera de genul cum se poarta la sfarsitul tratamentelor ortodontice ar fi utila , ar proteja-o si pe ea de eventuale contacte neplacute cu dintii .

IV) Buzele . Se poate saruta , suge , presa tot prin intermediul dintilor

V) Locul . Zone invecinate , coapse , fese; Adiacente: pubian,  inghinal , perineu , anal / perianal 

VI) Auxiliare :  Nasul , barbia , pot si folosite simultan cu celalate 

Acuma combinand astea functie de feedback-ul transmis/receptionat poat iesi foarte multe variante de cuni adaptate fiecarei persoane.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

stim cu totii ca este o arta

sa-i invatam si pe altii

Voua cum va place?

In cazul fetelor, cum va place sa primiti cunnilingus pentru a ajunge pana la orgasm?

 

pentru barbati: cum va place sa oferiti placerea de a aduce o femeie in euforia orgasmului?

 

Sa nu faceti caterinca pe topicul asta ca va blestem sa va moara putilii la intrare!

 

Sa incep eu:

Pentru inceput o sa mentionez (repet) ca mie imi place cunni!

 La nebunie!

 Nu este o alegere, este o dorinta. 

Este adevarat ca, pentru a exista placerea, cine se apuca de "treaba" trebuie sa stie si ce face acolo, ca sa faca bine.

Fiecare femeie simte si doreste altfel. 

Eu sunt destul de usor de multumit, daca ai rabdare si mai ales, daca iti place si tie sa faci o femeie sa iti tremure in brate.

 

In primul rand retineti: doar pula se suge! Pasarica se LINGE! Cu drag si spor! Si cu simtul responsabilitati! Umed, vesel si vanjos. Si fin.

 

Ce nu-mi place? 

Sub nici o forma nu-mi place cand sari direct pe clitoris, fara sa ai un mic preludiu inainte de a ajunge sa-l rasfeti.

Nu imi place limba "ascutita", apasatoare, care atinge sau impinge cu varful. E deranjant si dureros.

Nu imi plac dintii.

Nu imi plac degetele in vagin sau in anus ( e foarte excitant sa atingi in zona apropiata anusului sau la suprafata vaginului, fara sa patrunzi. Insa atingerile trebuie sa fie exact la momentul potrivit, nu asa aiurea, inca de la inceput)

Si nu-mi place barba aspra.

 

Vreau sa incepi cu sarutat..Coapse, buzite, etc. Sa ajungi incetisor la ea, sa simta ca te doreste sa fii acolo. Stimularea clitorisului e cea mai intensa in cazul meu, insa pana acolo trebuie sa o uzi bine. 

NU iti inghitii saliva, las-o acolo, uda bine, linge si iar linge. 

Nu suge si nu pupa. 

Pupatul e pentru buze. 

Alea de sus. 

Buzele de jos nu necesita prea multe atentie, decat la inceput, la preludiu, pana ajungi incetisor la clitoris. 

Daca ai ajuns la clitoris nu mai pleca de acolo! Stai in post pana cand termin. 

Cum reusesti sa ma faci sa termin? Uzi bine si lingi! Fin, vesel si cu pofta! 

Iubeste-l pe clitoris daca vrei sa ma faci fericita. 

Si nu vorbi cand lingi ca nu-ti mai iese treaba. Plus ca ma inhibi si imi iei cheful. 

 

Daca te apuci de mine nu te juca.Mergi pana la capat!

 Sunt scorpion, te tin minte si ma razbun. :))

 

Hai ca te las sa meditezi si te astept sa dai proba orala. Calificativul il vei deduce singur in functie de intensitatea orgasmului meu. Daca nu reusesti sa ma faci sa termin mai exerseaza! E ca in matematica- prin exercitiu inveti!

Te-am pupat!

 

ps: celor care nu sunt interesati/pasionati de cunnilingus- ziceti pas si schimbati threadul!

Poezie ce ai scris tu acolo :)

Link spre comentariu
  • Oras:BUC & CTA
  • Oras:BUC & CTA

E spus cat se poate de clar pe rosu, ca se blocheaza maxilarul, se subintelege in pozitia respectiva.

Daca gura e deschisa, ramane deschisa, daca e inchisa, ramane inchisa! Iar pt oral nu poate fi decat deschisa!

Nu rezulta din citat ca blocarea ar insemna miscare, strangere a dintilor etc. Blocarea e blocare!

 

esti sigur?

eu pula stiu sa o sug, dar trebuie sa iti asumi niste riscuri...

sa nu te aud ca plangi daca ramai fara aia mica...nu e vina mea...

"

Tulburarile articulatiei temporo-mandibulare se manifesta clinic astfel:

  • durere si sensibilitate la nivelul fetei, articulatiei maxilarului, a umerilor si a gatului, precum si in jurul sau in interiorul urechii atunci cand pacientul mesteca, vorbeste sau incearca sa deschida gura larg;
  • limitarea capacitatii de a deschide gura larg;
  • blocarea maxilarului atunci cand gura este deschisa sau dimpotriva inchisa;
  • aparitia unor sunete asemenatoare pocniturilor atunci cand pacientul inchide sau deschide gura;
  • senzatie de oboseala la nivelul fetei;
  • dificultati de mestecare si senzatie de disconfort in momentul in care pacientul incearca sa muste din alimente. Aceasta senzatie este resimtita asemeni nepotrivirii dintilor superiori si ai celor inferiori;
  • inflamatie la nivelul unei parti a fetei;
  • dureri de dinti, dureri de cap, dureri la nivelul gatului si dureri la nivelul urechilor (dureri auriculare);
  • senzatie de ameteala;
  • probleme de auz;
  • dureri la nivelul zonei superioare a umarului;
  • tinitus (tiuit continuu in urechi).
"

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca esti buna la oral, ii poti oferii unei fete o partida dupa care sa te caute cu "oala cu sarmale"! Totu-i perfect, dar sa stii de unde sa incepi si unde sa termini!In primul rand trebuie sa o relaxezi,o saruti pe buze (cele de sus) , atingeri, mangaieri, sarutari pe gat, lobul urechii, cobori usor cu limba umeda, pe sani; Dupa ce ii certi un timp, observi ca ea deja geme si se misca in ritm "latino" atunci pune-ti limba pe sfarcuri, usor, usor,ele o sa se intareasca,si apoi putin cate putin, cu limbuta ajungi la buric, dupa care cu indarjire o iei pe coapse sarutat, masat cu manutele pe sani; abia acum dai o limba peste chilot, si ii dai jos cu dintii(senzatie maxima pentru noi, fetele); Dupa cu limbuta ajungi la pasarica, unde nu te infigi ca dobitoaca, usor cu limbuta, cateva minutele, dupa care ajungi zona de deasupra lindicului, lingi putin apasat (cu saliva cat de multa), te joci cu limbuta, abia apoi ajungi la D-l Lindic pe care il prinzi putin cu buzele( ea deja isi da ochii peste cap), atunci incepe greul, si daca nu stii ce faci s-ar putea sa o dai in bara! Usor, privind-o tinta joaca-te cu limbuta intre labii cu un degetel masand zona dintre vagin si anus (extaz total)! Dupa ce termina nu iti lua repede limba, continua sa te joci mai ales cand are orgasm, asa o sa fie ca o explozie de feelinguri, explozie care o sa o scoata din minti, o sa tremure carnea pe ea!Eu asta fac la inceput dar 69, sau eu incep prima, si dupa ce ea se excita facem 69 si dupa continuam cu jucarii! Pace

 

Bine bine da' pula cine-o suge?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUC & CTA
  • Oras:BUC & CTA

Te așteptăm să ne oferi plăcerile pe care ni le dorim =))

 

N-ar fi exclus, apare postarea asta la cautarea "Find content" de pe profil.

 

La primul dintre ei am fost eu acum ceva timp ...şi pot spune că a fost ok ...pentru un travestit...nu transexual...pentru că din păcate nu există aşa ceva , sau cel puţin nu ştiu eu , în Constanta...

Acum fiecare testează şi îşi da seama...

La al doilea încă nu am fost , dar poate că voi ajunge vreodată ...cândva ...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

E de bine sau de rau ce spui tu acolo?

 

Ai fost la mine sa vezi ce fac bine și ce nu fac bine?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am crezut ca este un specimen randunica dar in afara sa faca o laba cu cream si sa  spuna din carti se crede mare smechera. foarte tare tipa are personalitate

 

Randunica nu se crede șmecheră, chiar e șmecheră. Tu cine și ce ești?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...