Sari la conținut

Ella 0736687626 / 0723740600


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna dragii mei. Incepand de astazi de la ora 20.00, doar la hotelul clientului voi putea oferi serviciile mele, exclus domicilii (cu exceptia celor care au mai fost la mine). Nu mai detin locatie. Pretul este de 250 lei/fin+masaj erotic inclus, iar serviciile raman aceleasi. Va pup si va mai astept pana la ora 20 :*

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am revenit, doar pentru hotel. Ocazional voi avea si locatie. Saptamana asta va astept la mine doar in zilele de Marti si Vineri. Restul zilelor, la hotel. Preturile si serviciile sunt aceleasi. 250 lei/fin.+ masaj erotic ptr. hotel sau la mine 150 lei/fin.+ masaj. Va pup :*

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna dragii mei. Astazi ne vedem la mine in calea Sagului cu aceleasi servicii cu care sunteti obisnuiti. Doar astazi detin locatie incepand de acum pana deseara in jurul orei 21.00. Cadoul este acelasi 100 lei/fin sau 150 lei/fin + masaj erotic(nuru). Sau la Hotel 250 lei/ fin ( inclus masaj) iar ptr a doua fin e negociabil :) Va pup si va astep sa petrecem clipe minunate impreuna :*

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna dragii mei. Astazi ne vedem la mine in calea Sagului cu aceleasi servicii cu care sunteti obisnuiti. Doar astazi detin locatie incepand de acum pana deseara in jurul orei 21.00. Cadoul este acelasi 100 lei/fin sau 150 lei/fin + masaj erotic(nuru). Sau la Hotel 250 lei/ fin ( inclus masaj) iar ptr a doua fin e negociabil :) Va pup si va astep sa petrecem clipe minunate impreuna :*

post-169576-0-07524200-1459686858_thumb.jpeg
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...