Sari la conținut

Andrea 28 ani ofer sex total 200 lei o ora detin locuinta


Postări Recomandate

Se vede ca nu mergi prea des semineu nus cioara si cand am probleme nici nu vin ear de laudat nam dat prea multe detalii sau ai vreouna prin zona

Adevarul este mai fata ca ti-a cam venit vremea sa te retragi, ai imbatranit, ce-i drept nu foarte mult dar nu mai ai chef de lucru, cine vine la tine, vine si te plateste sa-ti faca tie o placere si asa in general din banii care-i faci ar mai trebui sa investesti in tine in corpul tau, eu te stiu de foarte multa vreme si prestatiile tale au fost din ce in ce mai dezamagitoare. Est plina de entuziasm numai cand deschizi usa apartamentului in pat te cam paraseste. Hai ca labiilor n-ai ce le face ajung pana aproape de genunchi si nu le poti taia dar sa le speli ceva mai des e posibil

  • Minus 1
Link spre comentariu

nu e o recenzie reala omu vrea sa se razbune e disperat ca nu vreau sa vb cu el si face reclamatii peste tot si la politie

la ce sa se razbune omu, te-a citit ca ti-ai facut singura contu si te lauzi ca ai cur de brazilianca etc etc noi discutam aici de sex nu de reclamatii iar daca a reclamat si la politie sigur n-a reclamat ca n-ai prestat ca lumea, oricum ceva e putred in legatura cu tine

  • Like 1
Link spre comentariu

nu e o recenzie reala omu vrea sa se razbune e disperat ca nu vreau sa vb cu el si face reclamatii peste tot si la politie

Un vechi proverb romanesc spune draga mea: "rufele se spala in familie" dar daca tu vrei sa ne balacarim sa ne stie o tara intreaga eu nu am nimic impotriva: ti-am explicat de cateva ori: nu am avut, nu avem si nu vom avea vreo relatie impreuna pentru ca  sa avem vreo relatie tu trebuie sa-ti schimbi meseria, pentru simplul fapt  ca nu suport  sa-mi spui:" hai pleaca ca am client peste 15 minute sau pentu ca este jenant sa ma plimb cu tine prin oras si sa ma intalnesc cu prieteni care dupa ce se uita lung la tine sa-mi spuna:"ma eu o stiu pe prietena asta a ta dar nu stiu de unde" Cum de altfel ti-am mai spus ca sa avem o relatie tu ar trebui sa renunti la meserie (ceea ce cum necum tot va trebui s-o faci cadva pentru ca de. timpul a trecut si nu mai esti cea din tinerete... cu scuze dar asta-i adevarul) si partea cea mai grea ar tebui sa-ti ecuperezi ultimii 10 ani din viata.Iar asta cu reclamatiile stii si tu care-i adevarul asa ca nu are sens sa comentez.Daca aveai ceva de spus nu am inteles d ce nu ai raspuns l telefon sau  ce n-ai sunat sa ne lamurim. Ar mai fi multe de spus dar cred ca atat este de ajuns. As fi putut trece pete meseria ta  dar nu puteam ighiti cand imi spuneai "Hai dute ca peste 15 minute am un cliet. Sau riscul de a-mi spune vreun prieten  ca  te stie de undeva da nu stie de unde

era prea mare si nu voiam sa mi-l asum sau avalansa de minciuni pe care iti facea placere s-o declansezi: cuma fost de exemplu chestia cu delta(ai stat 4 zie inchisa in casa mie spunandumi ca esti plecata in Delta, de ce si pt ce zau ca nu stiu

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Un vechi proverb romanesc spune draga mea: "rufele se spala in familie" dar daca tu vrei sa ne balacarim sa ne stie o tara intreaga eu nu am nimic impotriva: ti-am explicat de cateva ori: nu am avut, nu avem si nu vom avea vreo relatie impreuna pentru ca  sa avem vreo relatie tu trebuie sa-ti schimbi meseria, pentru simplul fapt  ca nu suport  sa-mi spui:" hai pleaca ca am client peste 15 minute sau pentu ca este jenant sa ma plimb cu tine prin oras si sa ma intalnesc cu prieteni care dupa ce se uita lung la tine sa-mi spuna:"ma eu o stiu pe prietena asta a ta dar nu stiu de unde" Cum de altfel ti-am mai spus ca sa avem o relatie tu ar trebui sa renunti la meserie (ceea ce cum necum tot va trebui s-o faci cadva pentru ca de. timpul a trecut si nu mai esti cea din tinerete... cu scuze dar asta-i adevarul) si partea cea mai grea ar tebui sa-ti ecuperezi ultimii 10 ani din viata.Iar asta cu reclamatiile stii si tu care-i adevarul asa ca nu are sens sa comentez.Daca aveai ceva de spus nu am inteles d ce nu ai raspuns l telefon sau  ce n-ai sunat sa ne lamurim. Ar mai fi multe de spus dar cred ca atat este de ajuns. As fi putut trece pete meseria ta  dar nu puteam ighiti cand imi spuneai "Hai dute ca peste 15 minute am un cliet. Sau riscul de a-mi spune vreun prieten  ca  te stie de undeva da nu stie de unde

era prea mare si nu voiam sa mi-l asum sau avalansa de minciuni pe care iti facea placere s-o declansezi: cuma fost de exemplu chestia cu delta(ai stat 4 zie inchisa in casa mie spunandumi ca esti plecata in Delta, de ce si pt ce zau ca nu stiu

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

:slap2 Lucrurile astea se discuta in particular,oameni buni.Daca tot am apucat sa ma bag in seama..rezolvarea e destul de simpla..teoria spune ca,atunci cand 2 oameni nu se mai inteleg,cel mai bine e sa-si vada fiecare de treaba lui.In functie de orientarile sexuale ale fiecaruia,sunt destui barbati si destule femei,pe lumea asta.

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Ai di pulili mele...cred ca mai greu e iarna, îți curg mucii și îngheți pe afară în timp ce altul o fute. Vara mai mergi și tu la o terasă...mai o bericica...etc, parcă trece timpul mai ușor.

Mare e grădină asta de pe nimfomane :)).

Link spre comentariu

Stati asa ca l-am sunat pe Mircea Radu Bre si vine acus caravana sa va impace. Andreea Marin a zis ca reincepe Surprizele si o sa aduca pacea si linistea intre voi mai ceva ca Dalai Lama.

Daca vine Mirce Radu m-am linistit, Lii tu ce spui?

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Si uite asa mai fata am ajuns noi de haiu curvarilor de pe forumul de la nimfomane.com si stai ca n-am povestit-o inca pe aia cu colacu de la buda

corect nu te duci la cineva in casa si intrebi de ce e capacu de la buda ridicat
Link spre comentariu

corect nu te duci la cineva in casa si intrebi de ce e capacu de la buda ridicat

Si daca am intrebat ce?Nu re ca ti-au cazut galoanele Era o gluma facuta in non sens pentru ca la tine pleca un barbat care te-a futut si venea unu care sa te futa ce mai conta unu care s-a pisat. cum am mai spus: daca nu te-as cunoaste as spune ca esti fata mare

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:cartoons
  • Oras:cartoons

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...