Sari la conținut

Blonda 0768589652


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Anunta suna asa:

SUNT O BLONDA DULCE SI PUN PASIUNE IN TOT CE FAC. DACA VREI UN MOMENT DE RASFAT IN COMPANIA MEA SUNA-MA SH NU VEI REGRETA.OFER MOMENTE MAGICE DOMNILOR SERIOSI NU MA DEPLASEZ. NU RAS LA NR PRIVAT, FIX, BIP SAU SMS.ROG SERIOZITATE MAXIMA. TEL 0768589652

post-15273-0-30778400-1433509981_thumb.jpgpost-15273-0-74663400-1433510002_thumb.jpgpost-15273-0-07060300-1433510040_thumb.jpg

 

 

Am fost la ea acum cateva saptamani. Sunat, programat, prezentat la ora fixata. Totul a mers in regula. Are locatia pe Circumvalatiunii undeva vis-a-vis de DHS, la un etaj superior. Garsoniera de lucru este cam austera, baia functionala dar... atat.

Fata seamana cu cea din poze, dar acestea sunt preluate de pe net, insa asemanarea este buna. Volubila, amabila si politicoasa. Tinerica, spunea ca are 21 de ani, dar mie mi se parea mai in varsta, poate din cauza rotunjimilor.

Dupa dusul de rigoare pentru care am primit un prosop uscat, am trecut la actiunea propriu-zisa. Oral neprotejat, normal protejat. Accepta diverse pozitii, isi da interesul sa te simti bine. Am finalizat in guritza dupa care s-a dus sa decarteze la baie. Despre  anal nu stiu, nu am intrebat.

Preturi:

-100 lei /nr. sex normal + oral neprotejat cu finalizare corporala

-150 lei, idem dar cu finalizare orala

-200 lei ora.

 

Note:

Locatie: 7

Atitudine:9

ON: 8

Sex normal: 8

Per ansamblu, un 8.

 

Nici prea prea, nici foarte foarte. Merge o tura sau doua.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am fost eu la respectiva,nu este ce-a din poze ,mai are si alt anunt si nici acolo nu sunt pozele ei,este o locatie foarte murdara,mi-a dat sevetele sa ma sterg de la dus,ea nu a facut dus cu pretextul ca facuse,din punctul meu de vedere nu merita nici un jumate din bani.

Link spre comentariu

  • Oras:timisoara454
  • Oras:timisoara454

am fost si eu la ea asa este iti da servetele sa te stergi e cam pufoasa intradevar oralul este bunicel dar cand am luat o pe la spate venea un miros foarte urat din pasarica si m am oprit ca mi se intorcea stomacul pe dos... nu este de recomandat parerea mea la 200 de roni ora poti gasi altceva mult mai bun si CURAT.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...