Sari la conținut

Claudia_sexxy,noua in domeniu 0729 320 598


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Numai cand sun eu nu esti! :no2 Cred ca am sunat in vreo 5-6 zile diferite. Bine,nu insist, sun odata de doua ori.

Am mai intrebat cred, la ce ora incepi programul?

 

Ok man, hai ca-ti fac io o programare la domnita, ca vad ca nu te descurci. Numai sa-mi zici pe la ce ora si cam ce servicii vrei. :-)

Link spre comentariu

vizitat fata

tinerica , curata , un pic de colacei la burtica dar nu pentru asta am venit

usor de ajuns , locuri de parcare

apartament , spatios , dormitorul cu un pat mare si confortabil

oral neprot cu incercari de deep reusite. , atentie la oute , pupaturi .mangaieri foarte ok

la normal implicare maxima , contre , pozitii

petrecut o ora de relaxare 150ron/2fin fara pic de graba

din partea mea este de recomandat

nota generala de 9

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

... si pt ca seamana perfect cu o fosta de-a mea care era campioana la pat am zis sa incerc... deci sunat si stabilit o intalnire

am vazut ca are 2 topice cu poze putin diferite.. este undeva la mijloc dar este fata din poze. 

undeva intre podul de la vacaresti si timpuri noi pe o straduta nu greu de ajuns... apartament cu 2 camere (cred) destul de spatios si curat. am facut cunostinta am mers la dush apoi in camera asteptand dom'soara sa revina si ea de la dush. 

S-a creeat acel clic intre noi (din partea mea sigur) si nu vreau sa detaliez actiunea

note

oral 8 

normal 9 (m-a facut sa cred ca i-a placut)

gfe 10 (ca in vremurile bune)

halat 150/h

de revenit- mda (cred ca am tinut la fosta :slap2 )

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: eu22005
  • Oras:cluj
  • Telefon: eu22005
  • Oras:cluj

Buna,

In trcere prin Bucuresti ,am facut o vizita la Claudia.

Ajuns la locatie ,ma astepta o fata, forte draguta pe tocurile ,halat negru de satin,  M-a invitat in camera si mi -a prezentat serviciile si preturile.

Am ales un oral NP cu o finalizare

Fata este foarte dedicata si face tot posibilul sa te simti bine.

Note

locatia 9 (putin deranjant ca nu eram singuri)

fata 9 cu ceva kg in plus ,dar nu e deranjant chiar ii sta bine.

curatenie 10

oral 9

GFE 9/10

timp petrecut 1 h

pret 150

de revenit DA

de recomandat DA

de revenit DA

Multumesc Claudia.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eheee , nici nu stiu cum sa incep .. de mult nu am mai scris pe aici insa de data aceasta Claudia m-a vrajit pur si simplu.. :) 

Sambata avand o fereastra am reusit sa o prind la telefon si spre norocum meu am reusit sa ne vedem intr-un timp record .. prin urmare +1 .. telefon raspuns programat si executat .

 

Acum despre mandra .... daca vreti o fata senzuala si plina de erotism atuncti Claudia este persoana pe care o pot recomanda. Nu pot spune decat ca primul sarut a fost confirmarea senzatiei avute cand m-am utitat peste poze iar tot ce a urmat a fost o nebunie frumoasa pe care sper ca si Claudia sa o fi impartasit. 

 

Hai repede cu notele:

 

Locatie - 9 - apartament curat cu tot ce trebuie - poate un pic de racoare in camera nu ar strica dar cine se mai uita dupa ce oricum te incinge Claudia;

Fata :  - nu pot da note - daca vb de aspectul fizic atunci poate fi un 8-9 daca vorbim de ce anume transmite - 10 cu felicitari

Oral: 9

Normal: 10 ++ 

GFE: 10 ++

 

Dupa o ora si un pic...acel pic necesar mie sa imi recuperez suflul si control picioarelor m-am trezit ca vreau abonament :) 

Cadou - 150 ron + 1 cafea :)

Have fun !!!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna,

In trcere prin Bucuresti ,am facut o vizita la Claudia.

Ajuns la locatie ,ma astepta o fata, forte draguta pe tocurile ,halat negru de satin,  M-a invitat in camera si mi -a prezentat serviciile si preturile.

Am ales un oral NP cu o finalizare

Fata este foarte dedicata si face tot posibilul sa te simti bine.

Note

locatia 9 (putin deranjant ca nu eram singuri)

fata 9 cu ceva kg in plus ,dar nu e deranjant chiar ii sta bine.

curatenie 10

oral 9

GFE 9/10

timp petrecut 1 h

pret 150

de revenit DA

de recomandat DA

de revenit DA

Multumesc Claudia.

Multumesc si eu! Sper ca ai avut un drum linistit, iar cand mai dai o fuga in capitala..te astept. te pup

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eheee , nici nu stiu cum sa incep .. de mult nu am mai scris pe aici insa de data aceasta Claudia m-a vrajit pur si simplu.. :)

Sambata avand o fereastra am reusit sa o prind la telefon si spre norocum meu am reusit sa ne vedem intr-un timp record .. prin urmare +1 .. telefon raspuns programat si executat .

 

Acum despre mandra .... daca vreti o fata senzuala si plina de erotism atuncti Claudia este persoana pe care o pot recomanda. Nu pot spune decat ca primul sarut a fost confirmarea senzatiei avute cand m-am utitat peste poze iar tot ce a urmat a fost o nebunie frumoasa pe care sper ca si Claudia sa o fi impartasit. 

 

Hai repede cu notele:

 

Locatie - 9 - apartament curat cu tot ce trebuie - poate un pic de racoare in camera nu ar strica dar cine se mai uita dupa ce oricum te incinge Claudia;

Fata :  - nu pot da note - daca vb de aspectul fizic atunci poate fi un 8-9 daca vorbim de ce anume transmite - 10 cu felicitari

Oral: 9

Normal: 10 ++ 

GFE: 10 ++

 

Dupa o ora si un pic...acel pic necesar mie sa imi recuperez suflul si control picioarelor m-am trezit ca vreau abonament :)

Cadou - 150 ron + 1 cafea :)

Have fun !!!

:blush: Iti multumesc mult pentru asa vorbe frumoase! Ma bucur ca te-ai simtit bine :) Apropo...ai uitat de inghetata :) ;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...