Sari la conținut

Diva Anita 0736899044


Postări Recomandate

  • Oras:No man's land
  • Oras:No man's land

Salutari tuturor !Sunt Anita si numele meu inseamna Extravaganta,Provocare ,Stil si Erotism..1,75cm ,29 ani ,misterioasa si extravaganta ,cu siguranta alegerea perfecta pentru o aventura adevarata ,cei care doresc sa fie dominati sunt deasemenea la persoana potrivita...Sunt accesibila in fiecare zi incepand cu data de 2 Iunie.Pana atunci ,daca nu voi raspunde la telefon scrieti-mi mesaj sau pe adresa [email protected] Vorbesc mai multe limbi straine :Engleza (i speak very good English),germana (ich sprechen sehr gut Deutsch),italiana,spaniola ,ebraica..Pozele sunt actuale Israel-2014/2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Deci am vazut anuntul si am sunat bineinteles nu a raspuns nimeni, am incercat cu un mail si nu am primit raspuns..... sicer de 3 saptamani ma chinui sa pun laba pe ea.

De o saptamana jumatate am riscat sa trimit un SMS si culmea in mai putin de 30 de sec am primit un raspuns cum ca nu este in cluj dar ajunge in cateva zile.

Astazi am schimbat mega bune de SMS-uri si intr-un final am ajuns in BUDOÁR.

Am avut rezervare la o anumita ora si s-a decalat fara sa fie din vina mea intarzierea , cert este ca toata conversatia a fost prin SMS.

Eu sunt un tip de om mai activ care daca zic ceva o fac in cel mai scurt timp.....dar tipa fiind incitanta am facut pe dracu in 4 sa o vad....

Sicer arata mai bine ca in poze.

Locatie Emil Zola in zona cu tersa.... garsoniera dus-bucatarie in aceeeasi camera hol mic si dormitor cu un pat imens BUDOÁR numai bun pt. asa ceva nu te-ai fi gandit cand vezi cladirea de afara ce marfa este inauntru.-regim hotelier pe zi.

Anita este foarte comunicativa am ramas masca cand am aflat ca este clujanca ... credeam ca le stiu pe toate clujencele ce preteaza....

Cert este ca este de revenit si de descoperit aceasta fiinta .

Am o intalnire in oras cu ea zilele astea - la ceva terasa si dupa o sa intram in BUDOÁR.

 

Momentan nu dau note decat un :

9 pt. locatie

10 FK

10 Igiena

 

Ceva imi spune ca inca am destul de multe de "citit" la aceasta persoana.

Vreau sa mai zic o chestie am stat cam 70 de minute si ia sunat telefonul non - stop ... pe vibtatii bineinteles si nu a raspuns deloc la el.

Aviz persoanelor ce cauta dominare cica preteaza si asa ceva.

Deci daca doriti sa o contactati trebuie sa va inarmati cu multa rabdare.

Pe total tipa este destul de impozanta daca o vezi pe strada zici intradevar ca este o DIVA si nu ai ajunge veci la pasarica ei pe cai normale.....plus ca ceva imi zice ca este destul de dificila si ciufuta ca persoana desi are un GFE debordant in anumite privinte.

Decartat 200 Ron desi ma asteptam sa fie minim  100 Euro plus ca habar nu am avut cat este pretul pana sa ajung in locatie .... ma gandeam cu jena ce fac daca imi cere 1000 Ron :))))))))   bine ca nu a fost cazul...600 Ron erau toti bani mei din buzunar .

 

 

 

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...