Sari la conținut

Diva Anita 0736899044


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Heh... si cica suntem in Luna Nasterii Domnului, Luna Cadourilor, concetatenii D-nei Anita vor incepe cat de curand sa aprinda Lumanarile pentru Sarbatoarea Hannukah, dar aici e... haos si multa rusine (sau lipsa rusinii :( )

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Ce prost esti ,Zoli,manca-te-ar cancerul de dejectie umana infecta....Un retardat uman!! :urgay futu-ti rasa ma-tii de jeg uman  :urgay ce esti..piei ,Satana dintre oameni   jigodie infecta ...bozgor constipat :sweeping 

Eject! Microb social denaturat genetic....care esti!

Link spre comentariu

STIMATE DOMN,este foarte adevarat ca se vor aprinde in curand lumanarile pentru Hannukah dar eu nu prea vad legatura intre faptul ca eu trebuie sa ma lupt aici cu niste dejectii umane si ..credinta...Ce pot s va spun este ca eu chiar am rusine ,chiar stiu sa ma comport dar nu vad ce fel de atitudine de DOAMNA ar trebui sa adopt cu niste asistati social care  stau in spatele calculatoarelor si scriu tot ce le trece prin cap...Va dati seama ca in cazul in care ar fi niste oameni in deplinatatea facultatilor mintale n-ar lansa atacuri de genul acesta aici...Atacuri ieftine si discutii care nu duc nicaieri...Dumneavoastra va doresc un Mos Nicolae cat mai bogat si ttoate celebune!!!La fel si prietenului meu Ciucurel!!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

PROATO,pe ma-ta sa o pocnesti peste ochi ...jigodie de mitica....bozgoroaica esti ...sa mergi pe Canalul Dunare-Marea Neagra atunci ...jigodii spurcate ce otraviti Ardealul!!

oi fi io PROATA, insa tu esti tembela de-a dreptu', lua-ti-ar bozgorii neamu' de sclaveti in pula

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

DIAMOND ,CRED CA MAINE ITI VOI FACE PROPUNEREA  CACI ACUM M-AM ENERVAT CU BOZGORII ....CAUT NOAPTEA ASTA UN BOZGOR PE STRAZILE DIN CLUJ SA-L STRANGULEZ...MAINE ITI FAC PROPUNEREA INDECENTA :hug1 

 

Sunt medicamente de cal...MARE! Iti dau adresa unui psihiatru? Rebut genetic care esti!

Link spre comentariu

EU M-AS DUCE LA PSIHIATRU DAR MA VA TRIMITE LA RELAX IN MALDIVE DOAR... EU SUNT REZULTATUL A DOI CROMOZOMI DIFERITI CARE S-AU IMPERECHEAT... TU ESTI REZULTATUL UNUI VIOL ;IN TREDUCERE A UNUI TAGAN BOZGOR CARE A REGULAT-O PE MA-TA FRIGIDA; BOZGOROAICA DE LA MARGINEA UNUI SAT DIN MURES UITAT DE LUME ....UNDE SE ZICE ...EU NU POT VORBESTE ROMANESTE :urgay 

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:vest
  • Oras:vest

EU M-AS DUCE LA PSIHIATRU DAR MA VA TRIMITE LA RELAX IN MALDIVE DOAR... EU SUNT REZULTATUL A DOI CROMOZOMI DIFERITI CARE S-AU IMPERECHEAT... TU ESTI REZULTATUL UNUI VIOL ;IN TREDUCERE A UNUI TAGAN BOZGOR CARE A REGULAT-O PE MA-TA FRIGIDA; BOZGOROAICA DE LA MARGINEA UNUI SAT DIN MURES UITAT DE LUME ....UNDE SE ZICE ...EU NU POT VORBESTE ROMANESTE :urgay 

post-165248-0-03209700-1449264347_thumb.jpg

Link spre comentariu

DA ,jigodie ..DOAMNA CU PENIS ...LIGHIOANA MICA... FUTU-TE  SA TE FUT DE NESPALATA  :urgay Noapte buna ,Domnule Kendra!maine v-as putea da adresa unui medic care opereaza barbati..v-ar putea face un transplant de organe ...ca tot va doriti sa deveniti femeie ....si este atat de greu sa fii femeie!! :urgay CE ESTI

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...