Sari la conținut

Diva Anita 0736899044


Postări Recomandate

  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

MA LEGATI SI MA DATI CU MIR???PAI AR FI CEVA MINUNAT ACUM IN PREAJMA CRACIUNULUI ...SI MOS NICOLAE ...Te las sa ma si legi dar numai dupa ce ejaculez in gurita ta de  :urgay  :thinking 

:laugh2  :laugh2 te lasi legata huh? pai de unde ai tu fah sperma evreiasca, auzi la tembela...

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

DOMNULE KENDRA ,VA PROMIT CEA MAI TARE PARTIDA DE SEX DACA ACCEPTATI SA VA REGULEZE CHARNY SI CIUCUREL SI EU SA EJACULEZ IN GURITA DVS ...I LOVE  :urgay 

hai ca am ras, dar m-am plictisit. te iert pt aberatii ca ti s-a urcat sperma la cap, cat ai lucrat in delegatie pe la neamuri. daaar daca te mai prind ca vb de unguri facem roleplay de argata evreica supusa la acte de terorism, nothing too fancy, o simpla scena de decapitare/ acu' dormi tampitico si lasa-ma :))

Link spre comentariu
  • Oras:CJ
  • Oras:CJ

Nu e mare lucru in spate la "divele" aparute in ultimele zile pe acest topic sa fie un frustrat care isi descarca mizeriile aici.

Pana la un moment dat era simpatica discutia .

Ar trebui deschis un topic nou pt toti retardatii care vor sa se injure doar

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

:laugh2 PAI,ZOLI BOZGORUL N-ARE BANI DE PREZERVATIVE,FA,MUCOASA DE kendra  ,de unde pizda ma-tii vrei sa scoata 2 prezervative daca el mananca la cantina saracilor si este oligofren ...deci traieste din pensie de handicapat???SI ESTE SI  :urgay  foloseste la Gara de Nord prezervative cand fute aurolacii...ca sa nu le dea cumva SIDA LA SARACII OAMENI..

 

Imi imprumuti unul de la tine de pe balcon? Unul dintre alea doua puse la uscat. Promit ca daca il stric ti-l adu inapoi vulcanizat si curat!

Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Nu e mare lucru in spate la "divele" aparute in ultimele zile pe acest topic sa fie un frustrat care isi descarca mizeriile aici.

 

Bingo, mi-ai luat vorba din... tastatura. Chiar aseara voiam sa spun, dar n-am vrut sa ma bag printre atatea puli zburand in foc incrucisat: eu n-am urmarit flow-ul scandalului zilele astea, si stiu ca userul initial "diva anita" era verificat, in sensul ca au fost colegi care chiar au vizitat-o pe d-ra... dar intr-adevar, poate cineva sa confirme intr-un fel sau altul ca toate divele, divinitatile si mamele divinitatilor recent aparute reprezinta acelasi personaj?

 

Nu in ultimul rand, pentru cei mai vechi prin zona, pe alocuri stilul seamana suspect de mult cu al cuiva anume... desi inca n-a zis nimic de "mortu măti"®... :)

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

si venisem pregatita sa-i fac spume dupa ce am citit in mail ce mi-a transmis voiam sa ii ordon scurt sa imi lustruiasca cizmele :laugh2 .

tati cu banarea asta ai pus-o, cum isi face asta cont nou sa vezi ce dedicatii fara numar iti baga

PS a avut cineva decenta sa-i lase fetei numaru lu Dobre pt un date. soulmates never die :heart:

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

si venisem pregatita sa-i fac spume dupa ce am citit in mail ce mi-a transmis voiam sa ii ordon scurt sa imi lustruiasca cizmele :laugh2 .

tati cu banarea asta ai pus-o, cum isi face asta cont nou sa vezi ce dedicatii fara numar iti baga

PS a avut cineva decenta sa-i lase fetei numaru lu Dobre pt un date. soulmates never die :heart:

Are you sure ? :shocked :shocked :shocked Cred ca da cu Dobre de pamant de nu are aer ! Vrei sa-l ai pe constiinta ? :shocked :shocked :laugh2 :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu

:urgay Eu garantez ca n-a fost ea!!ESTE cineva care va baga voua pula in gura  :urgay de la Bucuresti si de pe alte meleaguri.Diva Anita nu posteaza noaptea pentru ca incheie programul la ora 21....garantez 100% ca nu-i ea ...este cineva care face bascalie doar pe topicul ei vazand ca bozgorii ,prostituatele de la Gara de Nord si  :urgay ii se  ambaleaza :thinking Diva Anita are alt fel de a scrie ,pana si injuriile sunt de alt fel...e fara pule ,anal,cur ,etc...Nu raspunde acum la telefon dar va garantez eu ca este concurenta care incearca sa-i infesteze topicul scriind mizerii si facand bascalie...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

:urgay Eu garantez ca n-a fost ea!!ESTE cineva care va baga voua pula in gura  :urgay de la Bucuresti si de pe alte meleaguri.Diva Anita nu posteaza noaptea pentru ca incheie programul la ora 21....garantez 100% ca nu-i ea ...este cineva care face bascalie doar pe topicul ei vazand ca bozgorii ,prostituatele de la Gara de Nord si  :urgay ii se  ambaleaza :thinking Diva Anita are alt fel de a scrie ,pana si injuriile sunt de alt fel...e fara pule ,anal,cur ,etc...Nu raspunde acum la telefon dar va garantez eu ca este concurenta care incearca sa-i infesteze topicul scriind mizerii si facand bascalie...

ai si ajuns fey? observ  ca te-ai intors usor spasita, bravo :)

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

:urgay futute-n gura sa te fut de bulangiu de Kendra ce esti cu tot neanul tau de bozgori nespalati!!sA-I DAU MUIE LA TOATA FAMILIA TA DE OLIGOFRENI,MANCA-MI-AI PULA SA MI-O MANANCI DE  :urgay NEFUTUT....futu-te sa te fut de handicapat de mitic de Bucuresti oligofren :sweeping

nu fi obraznica, ieri din dl Kendra nu m-ai scos, stiai a fi politicoasa. Eu iti permit sa mi te adresezi simplu de acum cu Zeito. si matura mai cu spor loaza ca pun batzul pe tine

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

nu fi obraznica, ieri din dl Kendra nu m-ai scos, stiai a fi politicoasa. Eu iti permit sa mi te adresezi simplu de acum cu Zeito. si matura mai cu spor loaza ca pun batzul pe tine

Mai date in ma-ta  nici nu esti pretentioasa

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Da' mult s-a mai scris pe aici toata noaptea. Chiar m-am suparat ca a fost banata Diva   :rax2 si nu mai aveam de gura cui sa ne batem pwla, dar uite ca s-a reincarnat faptura.  :laugh2

NU SUNT ALE EI CELALALTE CONTURI

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...