Sari la conținut

Postări Recomandate

Pe scurt pt ca sunt pe telefon:Locatie Calea Mosilor, dinspre Eminescu catre Obor, pe dreapta langa Libra Bank.150 ron / ora, 2 finalizari, normal si oral neprotejat in functie de igiena, de anal nu am intrebat.Poze reale pe AT, dsoara inalta cam 1.80, slaba dar carnea cam moale, la fata nu mi-a placut dar nu e nici foarte urata, are o problema cu ochii adica se uita in mai multe directii in acelasi timp.Oral, protejat la mine - sa zic un 7, normal finalizare in cauciuc - la al 2 lea nr nu am mai stat.Eu nu mai revin, nu recomand dar nici teapa nu este.Bafta maniacilor sexuali de pe acest forum, sper ca va ajuta reviewul meu.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

BRUNETA atractiva te astept intr-un cadru intim, iti pot oferi placerea de care ai nevoie, te astept pentru a petrece clipele cele mai fierbinti alaturi de mine, 19 Oct 19:35 0720.662.718 Pret 150L/ora

post-1-133409722802_thumb.jpg

post-1-133409722803_thumb.jpg

post-1-133409722804_thumb.jpg

post-1-133409722805_thumb.jpg

post-1-133409722806_thumb.jpg

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Dupa al doilea set de poze si locatie cred ca am fost si eu pe la mandra. Avea anunt in AT si la cuplu.Nu mai pot sa verific numarul pentru ca tocmai ce mi-am pierdut telefonul si s-a dus dreacu si agenda muncita la greu.Eu nu am facut click cu ea. Nu e teapa, pur si simplu din conversatie cand am aflat ca e si "prietenul" (aproape sotul) prin preajma pentru cuplu daca doresc, mi s-a luat si am plecat.Tipa inaltuta, destul de draguta si daca retin bine face si CIM.Sper ca nu am scris aiureli. Poate alt confrate comfirma ca este mandra de care scriu.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...