Sari la conținut

Postări Recomandate

Reputație: 1138
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu știu dacă "ni-ar face plăcere", dar ne-ar face sigur!

 

 In graba din tastatura "pruteanule"  ;) . Si se pare ca da, dar pentru scurt timp si cu aceleasi arfe.  :)

  • Like 1
Link spre comentariu

A slabit muult si urat din pacate! Pentru mine nu mai are farmec. Probabil ca asa o vrea iubi! N-am cunoscut-o, dar cum arata acum nu ma mai pasioneaza. Nu mai are sex appeal! Pacat! Ce poze? Care fundulet?  Mai are? Degeaba are atitudine,  de mama Eva (am citit ca are grija de incepatori, aia au prioritate)! Astea cand le intra slabitu' in cap, nu le mai iese! Probabil ca e pe retragere, ca Adela!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dude....stfu!! ,Daca nu ai capacitatea sa vezi frumusetea in poza de mai sus e clar ca ai alte preferinte sexuale...poate sa vorbesti cu un terapeut sa descoperi ce e in neregula cu tine ,dar nu te lua de fata...e buna rau iti spune asta un heterosexual pretentios care isi petrece mai mult de 70% din timp admirand forma feminina ...trust me .

  • Like 1
Link spre comentariu

Esti pe post de peste heterosexual sau esti ratat? Tu o vedeai la fel și cand era mai plină si acum, cine are nevoie de terapeut defectule? E bine că admiri...dar mai și futi, săracule?

Dar, îmi pierd vremea cu tine...continuă admirarea!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E clar ca am atins o coarda sensibila,esti foarte transparent prin modul tau de a reactiona...nu este nevoie sa te agiti tot ce am spus este ca daca ai alte preferinte sexuale nu trebuie sa critici sexul frumos...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

post-57927-0-40044800-1528638147_thumb.jpgpost-57927-0-36236500-1528638166_thumb.jpgpost-57927-0-64320500-1528638176_thumb.jpgpost-57927-0-24738600-1528638189_thumb.jpg

 

 

 

Bunaaa!!

 

Cum v-am obisnuit, revin mai tarziu decat anunt, important e ca o fac:)

 

Aceeasi locatie, straduta paralela cu Nerva Traian, aproape de supermarketul Roua, acelasi program, de luni pana vineri, intre 12 si 18, ultima programare.

Mai lucrez si in weekenduri, cand se intampla asta, voi posta pe topicul meu.

 

Stabilesc intalnirile pentru ziua in curs in intervalul 10-12, apoi raspund mai greu la telefon, dar sunt ceva mai receptiva la mesaje. Insa, daca ne vedem pentru prima oara, trebuie sa ne si auzim.

 

Servicii de companie intima, cu sex normal protejat, sex oral protejat sau neprotejat, ce ramane la latitudinea mea.

 

Exista totusi si o modificare a conditiilor, si anume cadoul, care de astazi va fi de 300 lei pe parcursul unei ore, cu una, maxim doua finalizari, in functie de desfasurarea actiunii.

 

Acestea fiind spuse, aveti atasate si cateva poze recente.

 

Weekend frumii in continuare💋

  • Like 14
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Bunaaa!!

Cum v-am obisnuit, revin mai tarziu decat anunt, important e ca o fac:)

Aceeasi locatie, straduta paralela cu Nerva Traian, aproape de supermarketul Roua, acelasi program, de luni pana vineri, intre 12 si 18, ultima programare.

Mai lucrez si in weekenduri, cand se intampla asta, voi posta pe topicul meu.

Stabilesc intalnirile pentru ziua in curs in intervalul 10-12, apoi raspund mai greu la telefon, dar sunt ceva mai receptiva la mesaje. Insa, daca ne vedem pentru prima oara, trebuie sa ne si auzim.

Servicii de companie intima, cu sex normal protejat, sex oral protejat sau neprotejat, ce ramane la latitudinea mea.

Exista totusi si o modificare a conditiilor, si anume cadoul, care de astazi va fi de 300 lei pe parcursul unei ore, cu una, maxim doua finalizari, in functie de desfasurarea actiunii.

Acestea fiind spuse, aveti atasate si cateva poze recente.

Weekend frumii in continuare

Buna rau .... nu ca inainte nu ai fi fost buna :)) Felicitari pentru noua silueta si cine stie poate am norocul sa pot ajunge din nou pe la tine.

All the best , te-am pupat

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello:)

 

Sa stiti ca inca mai raspund la numarul de telefon din topic:) nu prea m-am tinut de program, ce-i drept, si sunt ceva mai greu de reperat de cand sunt la testate. Am fost mai putin activa pe forum in ultima vreme, dar voi incerca la inceputul fiecarei saptamani sa anunt programul pentru urmatoarele cateva zile.

 

So, de maine am program normal, luni-vineri, de la 12 pana pe la 18, ultima intalnire, aceeasi garsoniera din spatele supermarketului de pe Nerva Traian.

 

Cadoul pentru o ora este de 300 lei, ce reflecta timpul si nu serviciile. Sex anal tot nu fac, daca exista dorinte mai deosebite, va rog sa le discutam la telefon, sa evitam situatiile neplacute fata in fata. In rest, cu siguranta vom gasi modalitati sa fim amandoi multumiti la sfarsitul sedintei:)

 

Weekend placut in continuare!

  • Like 5
Link spre comentariu

salut camarazi am vizitat-o si eu azi pe Eva si pot sa spun ca nu intamplator a fost la top ma bucur ca am cunoscut-o legat de note ce sa zic nu prea isi au rostul prestatie si atitudine exemplara ,igiena ireprsoabila locatia central locuri de parcare garsoniera este micuta dar are tot ce e nevoie.are o atitudine pro client pe mine ma asteptat imbracata cum stabilisem la telefon cu o zi in urma am apreciat ca a tinut cont de dorinta mea per total 300 ron investiti bine .sper sa revin cat mai curand la ea data viitoare pt 2 ore sper trece timpul repede in comapania ei iar de recomandat doar la prieteni .stima 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...