Sari la conținut

Postări Recomandate

Ha ha, chiar ca de speriat

Dar ce vrei sa spui de fapt ?

Vrea sa spuna ca te-a simtit ca esti un prost si de-aia de amana...iar pentru ca nu te prinzi si doar poluezi aiurea topicul unei fete care si-a mai si platit sa fie intre cele selectate in pole-position esti si mai prost! Intelegi ce vrem sa spunem de fapt? Nu e nevoie sa raspunzi...e retorica intrebarea, iar daca nu stii ce inseamna, pune mana pe carte!

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

va salut frati in ale curviei!!! astazi a venit timpul sa o trec si pe eva intr-o lista personala unde mai exista insa multe nume de bifat!        (dar cu rabdare ...vorba ceea...n-au intrat zilele-n sac). sa incep cu inceputul. contact telefonic, sunat, stabilit o programare cam in doua ore, dupa care m-am prezentat in locatia domnisoarei din zona supermarketului Roua de pe Nerva Traian (vecina cu Mona aveam sa constat). si mi-a deschis pacatoasa...blonda, cocotata pe niste tocuri, cam la 1, 85 apreciez inaltimea totala. cur marisor...,,impanata,, cum ar zice unii, ciorapi negri cu banda si un neglijeu de aceeasi culoare. apreciez  dupa mintea mea cam 23 ani...26 zice ea. deh..asa o fi...nu o contrazic. sociabila, glumeata...am oferit un trandafir...asa am zis eu ca ar fi frumos! am socializat putin...ma tot uitam la cracii ei...asa ca...hai la dus. baia nu cine stie ce..dar nu venisem in inspectie, dotata insa. actiunea nu as vrea sa o descriu in detaliu, dar as putea spune ca eva suge pula intr-un mare fel...aproape de nivelul Monei zic eu...umed, cu de toate...inclusiv un anilingus demential. are o pasarica frumoasa, nici stramta dar nici larga. se umezeste natural.  am tot futut la ea in cateva pozitii, cu implicare foarte buna din partea ei, pe parcursul a doua numere, petrecand impreuna mai mult de 1.15 ore---recunosc am fost intr-o forma destul de buna  :atm . eva e o fata ok ...mie mi-a facut placere intalnirea cu ea. clar nu este pt cei care prefera genul skinny, ba din contra. e o ,,brazilianca autohtona,,. e orientata catre client, un gfe ridicat. 

 

ca note : 

fata: 8,5

corp 8,5- repet pt cei care prefera femeile mai voluptoase

oral 9,99

normal 9,5

 

o singura obiectie as avea: desi i-am solicitat servicii totale, mi-a spus initial ca nu face anal de la prima intalnire. am insistat, spunandu-mi ca vedem la fata locului, ca daca exista compatibilitate..bla, bla...ma rog. la fata locului desi a zis ca sunt ok, s-a eschivat...n-am mai insistat! 

 

 

in rest, eu recomand cu caldura!

ah, era sa uit. 200 ron la sfarsit! 

 multumesc eva, m-am simtit foarte bine cu tine!

 

la sfarsit salut comunitatea futaciosilor ! ciocane tari!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Bikere, din cate stiu, trebuie sa-i spui la telefon daca vrei sa te delectezi cu frumosu-i cur si, ca intra-adevar, la prima intalnire nu-l ofera. Io de exemplu, mai sclerozat, ca deh ... varsta, cum ma "alinta" Deceu' nostru, am uitat sa-i spun si nici nu am mai deschis discutia in timpul "meciului" Data viitoare nu scapa!  :laugh2

Am inceput sa iau lecitina.  :blushing2

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bikere, din cate stiu, trebuie sa-i spui la telefon daca vrei sa te delectezi cu frumosu-i cur si, ca intra-adevar, la prima intalnire nu-l ofera. Io de exemplu, mai sclerozat, ca deh ... varsta, cum ma "alinta" Deceu' nostru, am uitat sa-i spun si nici nu am mai deschis discutia in timpul "meciului" Data viitoare nu scapa!  :laugh2

Am inceput sa iau lecitina.  :blushing2

 

 

 i-am spus la telefon si a zis ca de la prima intalnire...nu prea, apoi simtind poate ca dau inapoi  ...vedem la fata locului daca exista compatibilitate...etc.... La fata locului a zis ca sunt ok, da' mi-a spus ca de la prima intalnire nu...ma rog....ideea e ca a fost ok una peste alta si m-am simtit bine si asa, insa cand vezi bucile alea cum tresalta in mataranga... iti cam doresti sa-i vizitezi si cealalta gaura  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...