Sari la conținut

Salon masaj erotic FANTASY TIMISOARA


Postări Recomandate

  • Oras:Buzias
  • Oras:Buzias

Din anunţ:

Masajul erotic nu cuprinde nici un fel de act sexual.

 

Eh... discutabilă treaba. Unii ar putea zice că atunci nu mai e masaj erotic. :) Poate trebuia scris că nu cuprinde niciun fel de contact genital-genital sau oro-genital. În rest, să-i freci sau mângâi cuiva genitalele chiar cu alte părţi ale corpului tău e tot act sexual.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bună seara!!!!Va anunt-am cu plăcere ca am deschis salonul de masaj erotic!!!!....Pentru cei care vor veni la salon....prețul unui MASAJ EROTIC NUD cu o maseuza va fi la 100 RON (FĂRĂ TAXI)....

Link spre comentariu
  • Oras:Buzias
  • Oras:Buzias

Ar fi bine dacă ar fi mai puţine semne de exclamare în anunţ şi mai multe detalii despre ofertă: servicii dacă sunt mai multe, duratele tipurilor de masaj, preţurile...

 

Sau urmează să vă faceţi site pentru toate detaliile astea?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Curând se va face și site...preturile sunt următoarele pt serviciile de masaj:

Masaj erotic nud 120 (cu programare fără taxi)

Masaj erotic nud 200 (fara programare)

Masaj erotic nud în jacuzzi 300

masaj erotic nud cu 2 fete 350

masaj erotic în jacuzzi cu 2 fete 500 (o sticla de vin sau de sampanie)

Preturile sunt în Ron!

Durata la o ședință de masaj este aproximativ 50min.60min.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

adica:masajul nud cu o fata este la 100ron pt aceeia care sunt de pe site si spun atunci cand ajung ca e de pe site.cu taxi este mai mult pentru ca se percepe un comision .majoritatea saloanelor de masaj sunt nevoite sa accepte si sa ofere taxiuriilor acel comision.

Link spre comentariu
  • Oras:Buzias
  • Oras:Buzias

Cred că încep să înţeleg şmenu' cu taxiurile: de fapt firmele de taxi şantajează saloanele şi le cer un fel de "taxă de protecţie" pentru că ştiu că de multe ori clienţii serviciilor erotice sunt din afara oraşului şi întreabă taximetristul unde să meargă, nu ştiu direct. Deci de fapt măgăria pe care o acuzam eu în alte postări aparţine firmelor de taxi şi nu saloanelor.  :slap2 În care caz soluţia cea mai simplă e la client - să nu meargă cu taxiul la salon niciodată (dar asta e valabil numai pentru clienţii care cunosc problema) - iar soluţia mai dificilă e la salon - să nu accepte şantajul şi să rişte unele pierderi de venituri (valabil mai degrabă pentru saloanele cele mai vechi, care au destui clienţi fideli ca să ştie că se pot baza oricând pe un anumit flux de încasări).

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Cum adică magaria e la taxiuri? Clientul plăteşte pentru aceleaşi servicii două tarife. Nu e nici o magarie la taxiuri. Nimeni nu te obligă să faci înţelegerea cu taxiul respectiv şi, daca totuşi o facă, fa pe banii tăi, adică renunţa la bucata ta de profit. Daca nu poţi, pune pur şi simplu acelaşi preţ de 120 ron pt toată lumea şi, nu ajungi la chestia penibilă cu diferenţierea. E mult mai elegant

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Momentan sunt nou pe piața și mă conformez cum e piata.pe viitor după ce îmi voi forma clientela și etc atunci voi putea face ca masajul nud sa fie la un singur preț indiferent ca vi cu taxi sau cu avionul😆.

Link spre comentariu
Vizitator lovedrop
Reputație: 0

Ca sfat: eu merg pana la cea mai apropiata intersectie sau locatie cunoscuta....cand merg la jadore merg pana davila colt cu velcearu cand merg la iulia cobor la eneas cu ranetti,

 

Aici ii zici sa te lase la Caprioarei colt cu campului si gata mergi 5 min pe jos, iti face bine putin aer curat inainte ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Buzias
  • Oras:Buzias

Mă rog, dacă e zonă de case şi te lasă pe aceeaşi stradă e cam uşor să vadă unde mergeai şi nu-l costă nimic să vină după tine comparativ cu cei 50 de lei pe care-i face dacă te ghiceşte. :) Mai bine să fie măcar un zigzag de făcut pe jos până la destinaţie. De exemplu pentru Iulia am preferat să mă lase la Profi în parcarea de taxi - acolo măcar stă liniştit, se bucură că l-am dus direct în altă staţie. :P

Link spre comentariu

  • Oras:Buzias
  • Oras:Buzias

Sebi..eu sunt fan al masajului..dar in ultima vreme am nimerit doar fete care habar nu au ce inseamna asta...cand sa imi fac programare ca sa găsesc o maseoza care se pricepe ? ;)

 

Dacă eşti fan şi ai mai fost ar trebui să ştii că n-are rost să întrebi aşa ceva - răspunsul standard e "toate se pricep la fel de bine". Nimeni n-o să-ţi răspundă altceva la niciun salon. ;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...