Sari la conținut

Transex Alexandra


Postări Recomandate

  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

 

It's a group acting in the same apartment near Bucharest University... 

Link spre comentariu

Nu am deschis un topic inutil. In primul rand ca mi-am schimbat locatia, in al doilea rand ca mi-am schimbat si serviciile( acum fac si sex anal pasiv) si multe altele(Party ts,gang bang, etc,)

Ce inseamna "party ts"? Mai exact, ce presupune ? :-)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna tuturor!!! Dupa cum vad se cer detalii dar nu prea se oferă nimeni sa răspundă cu ceva recent..exista cateva dar mai vechi...nu le am cu povestite,doresc doar sa aduc cateva informații probabil utile. Am fost acum 2 zile la Alexandra,locație superOK,din toate punctele de vedere...ca prestatie servicii pot spune ca pt mine a fost ok...arata super bine,este înalta,in poze este prea evident acest lucru,dar la fata locului am ramas chiar surprins...este foarte feminină,igiena Ok,ca servicii oral activ-pasiv,anal face si pasiv dar a considerat ca sunt cam dotat si mi-a spus ca se va chinui putin,lucru care mi-a cam luat din avânt ținand cont ca este foarte-foarte amabilă si plăcută...am avut un preludiu lung si foarte excitant cu FK de te da pe spate,are si un Cercel in limba te nenoroceste...la anal activ din partea ei nu m-am băgat,este si ea bine dotata iar eu nefiind un amator prea experimentat am preferat sa renunț...are in schimb o jucărie foarte misto cu care stimulează si prostata si m-am simțit chiar mai lejer...nu m-a grăbit am terminat cand am vrut eu si mi-a oferit exact ce i-am cerut...nu-ti vine sa crezi ce are-ntre picioare atata timp cat o simti si vezi foarte feminină....sper sa mai ajung si sa se comporte la fel...am convenit la 150 L pentru o finalizare dar fara timp exact,oricum știam ca trebuie sa ma încadrez intr-o ora,de stat am stat cam o jumate,dar e foarte ok cand nu te simti grăbit cel putin pt mine...as fi putut sa optez pt o ora fix la 200 L , dar știam ca nu voi sta atat...o finalizare este 100L dar nu te poti extinde cum vrei,am preferat preludiul prelungit si asa mai departe...pt cei care vor veni poate cu critici sau alte întrebări,nu ma interesează sa discut,nu comentez replica nimănui,nu am treaba cu părerea sau ideea nimănui fața de ce am scris aici...am facut-o pt faptul ca in primul rand merita,si e pacat sa ne fâțâim de colo-colo pe la toți câinii care se considera TS si nici macar n-au figura de TV...arata direct a câini transformați o imagine nefireasca a ceva amestecat cu barbă,muschi si peruca,ca sa nu mai spun de machiaj gen Haloween...succes amatorilor care vor sa încerce si ție Alexandra ai fost ok iti doresc bafta si cat mai mult succes !!!! Pooop pe toti

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna tuturor!!! Dupa cum vad se cer detalii dar nu prea se oferă nimeni sa răspundă cu ceva recent..exista cateva dar mai vechi...nu le am cu povestite,doresc doar sa aduc cateva informații probabil utile. Am fost acum 2 zile la Alexandra,locație superOK,din toate punctele de vedere...ca prestatie servicii pot spune ca pt mine a fost ok...arata super bine,este înalta,in poze nu este prea evident acest lucru,dar la fata locului am ramas chiar surprins...este foarte feminină,igiena Ok,ca servicii oral activ-pasiv,anal face si pasiv dar a considerat ca sunt cam dotat si mi-a spus ca se va chinui putin,lucru care mi-a cam luat din avânt ținand cont ca este foarte-foarte amabilă si plăcută...am avut un preludiu lung si foarte excitant cu FK de te da pe spate,are si un Cercel in limba te nenoroceste...la anal activ din partea ei nu m-am băgat,este si ea bine dotata iar eu nefiind un amator prea experimentat am preferat sa renunț...are in schimb o jucărie foarte misto cu care stimulează si prostata si m-am simțit chiar mai lejer...nu m-a grăbit am terminat cand am vrut eu si mi-a oferit exact ce i-am cerut...nu-ti vine sa crezi ce are-ntre picioare atata timp cat o simti si vezi foarte feminină....sper sa mai ajung si sa se comporte la fel...am convenit la 150 L pentru o finalizare dar fara timp exact,oricum știam ca trebuie sa ma încadrez intr-o ora,de stat am stat cam o jumate,dar e foarte ok cand nu te simti grăbit cel putin pt mine...as fi putut sa optez pt o ora fix la 200 L , dar știam ca nu voi sta atat...o finalizare este 100L dar nu te poti extinde cum vrei,am preferat preludiul prelungit si asa mai departe...pt cei care vor veni poate cu critici sau alte întrebări,nu ma interesează sa discut,nu comentez replica nimănui,nu am treaba cu părerea sau ideea nimănui fața de ce am scris aici...am facut-o pt faptul ca in primul rand merita,si e pacat sa ne fâțâim de colo-colo pe la toți câinii care se considera TS si nici macar n-au figura de TV...arata direct a câini transformați o imagine nefireasca a ceva amestecat cu barbă,muschi si peruca,ca sa nu mai spun de machiaj gen Haloween...succes amatorilor care vor sa încerce si ție Alexandra ai fost ok iti doresc bafta si cat mai mult succes !!!! Pooop pe toti

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna tuturor!!! Dupa cum vad se cer detalii dar nu prea se oferă nimeni sa răspundă cu ceva recent..exista cateva dar mai vechi...nu le am cu povestite,doresc doar sa aduc cateva informații probabil utile. Am fost acum 2 zile la Alexandra,locație superOK,din toate punctele de vedere...ca prestatie servicii pot spune ca pt mine a fost ok...arata super bine,este înalta,in poze este prea evident acest lucru,dar la fata locului am ramas chiar surprins...este foarte feminină,igiena Ok,ca servicii oral activ-pasiv,anal face si pasiv dar a considerat ca sunt cam dotat si mi-a spus ca se va chinui putin,lucru care mi-a cam luat din avânt ținand cont ca este foarte-foarte amabilă si plăcută...am avut un preludiu lung si foarte excitant cu FK de te da pe spate,are si un Cercel in limba te nenoroceste...la anal activ din partea ei nu m-am băgat,este si ea bine dotata iar eu nefiind un amator prea experimentat am preferat sa renunț...are in schimb o jucărie foarte misto cu care stimulează si prostata si m-am simțit chiar mai lejer...nu m-a grăbit am terminat cand am vrut eu si mi-a oferit exact ce i-am cerut...nu-ti vine sa crezi ce are-ntre picioare atata timp cat o simti si vezi foarte feminină....sper sa mai ajung si sa se comporte la fel...am convenit la 150 L pentru o finalizare dar fara timp exact,oricum știam ca trebuie sa ma încadrez intr-o ora,de stat am stat cam o jumate,dar e foarte ok cand nu te simti grăbit cel putin pt mine...as fi putut sa optez pt o ora fix la 200 L , dar știam ca nu voi sta atat...o finalizare este 100L dar nu te poti extinde cum vrei,am preferat preludiul prelungit si asa mai departe...pt cei care vor veni poate cu critici sau alte întrebări,nu ma interesează sa discut,nu comentez replica nimănui,nu am treaba cu părerea sau ideea nimănui fața de ce am scris aici...am facut-o pt faptul ca in primul rand merita,si e pacat sa ne fâțâim de colo-colo pe la toți câinii care se considera TS si nici macar n-au figura de TV...arata direct a câini transformați o imagine nefireasca a ceva amestecat cu barbă,muschi si peruca,ca sa nu mai spun de machiaj gen Haloween...succes amatorilor care vor sa încerce si ție Alexandra ai fost ok iti doresc bafta si cat mai mult succes !!!! Pooop pe toti

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Scz tuturor am repostat Recenzia de cateva ori,am vrut de fapt sa o editez,nu stiu cum se face exact...vroiam doar sa reformulez ceea ce am scris despre faptul ca in poze NU este prea evident cat e de înalta...iar eu am omis sa trec pe NU scz încă o data nu stiu cat ar fi de important dar nu vreau sa-i creez ei neplăceri si sa se-nteleaga ca-i mai scunda sau pitica...este înalta si cu un cur de playboy puteți încerca va veți convinge....rog adminii sa-mi retragă mesajele repetate as fi dorit sa corectez dar n-am știut cum...CEAO o zi bn la toata lumea

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...