Sari la conținut

Transex Alexandra


Postări Recomandate

  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Fetele sau despartit ,se lucreaza separat !!! Lety la nerva ,celelalte 2 pe calarasilor parca !!! Ptr detalii sunatile

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: rsexosu
  • Oras:Vatra Luminoasa
  • Telefon: rsexosu
  • Oras:Vatra Luminoasa

Salutare dragi futaciosi ! Am vizitat-o pe Alexandra de doua ori, prima data la inceputul anului 2014 atunci actiona undeva la Titan , iar mai noi la sf anului 2014 le Dristor  . Vorbind de ultima intalnire a fost una foarte placuta 

Am ajuns undeva pe langa intersesctia de la Dristor , am ajuns la ea statea intr-o garsoniera curata m-a asteptat intr-o costumatie super sexy pe tocuri , sincer sa fiu nu ma asteptam sa fie asa de feminina,frumos macheata, apoi am stat un pic de vorba Alexandra mi-a oferit ceva de baut dar am refuzat-o deoarece nu mai aveam rabdare, foarte comunicativa si deschisa. A inchis frumos draperiile dupa care mi-a pus frumos caciulita si a inceput cu un oral bine executat deep si ai o priveliste frumoasa asupra fundului ei foarte bombat si creol. Actiunea sa terminat dupa 20 de minute de oral frumos . Halatul 150 lei doar oral pe atunci nu facea anal dar am inteles ca a inceput sa faca mai nou si anal . Va salut si spor la treaba!

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Salutare dragi futaciosi ! Am vizitat-o pe Alexandra de doua ori, prima data la inceputul anului 2014 atunci actiona undeva la Titan , iar mai noi la sf anului 2014 le Dristor  . Vorbind de ultima intalnire a fost una foarte placuta 

Am ajuns undeva pe langa intersesctia de la Dristor , am ajuns la ea statea intr-o garsoniera curata m-a asteptat intr-o costumatie super sexy pe tocuri , sincer sa fiu nu ma asteptam sa fie asa de feminina,frumos macheata, apoi am stat un pic de vorba Alexandra mi-a oferit ceva de baut dar am refuzat-o deoarece nu mai aveam rabdare, foarte comunicativa si deschisa. A inchis frumos draperiile dupa care mi-a pus frumos caciulita si a inceput cu un oral bine executat deep si ai o priveliste frumoasa asupra fundului ei foarte bombat si creol. Actiunea sa terminat dupa 20 de minute de oral frumos . Halatul 150 lei doar oral pe atunci nu facea anal dar am inteles ca a inceput sa faca mai nou si anal . Va salut si spor la treaba!

Ai fost in 2014 cand ???? De curiozitate ... Întrebare capcana ... ???? Căci se pare ca esti cam nou pe site aici merci

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: rsexosu
  • Oras:Vatra Luminoasa
  • Telefon: rsexosu
  • Oras:Vatra Luminoasa

Prima vizita a fost undeva in Mai daca nu ma insel 2014 atunci cand era in Titan iar a doua oara undeva octombrie noiembrie ceva de genul cand statea la Dristor .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...