Sari la conținut

TRansex Letisia


Postări Recomandate

  • Membru Premium

Tin sa te anunt ca pozele mele nu sunt editate in photoshop da sunt editate dar doar culori, partile corpilui meu au ramas neatinse, decat sa lasati comentarii aiurea mai bine vi si vezi cu ochii tai.

Multumesc

Tin sa te anunt ca in ultima poza din postarea #31 de pe pagina 2, parchetul are niste curburi pe care le "obtin" cei care nu se descurca la editarile in PS.

 

Cand am zis acele lucruri despre persoana care a creat acel tablou, totul a fost pentru amuzament.

Iti trebuie anumite studii, o gandire mai ampla si un mod de viata un pic mai diferit ca sa vezi exact detaliile acestui tablou ca sa iti dai seama de ceea ce este arta.

Nu stau sa ma cert, dar daca nu ai cunostinte in domeniu nu te mai baga, ca sincer iti faci singur o reputatie proasta

Intr-adevar, pentru unii e greu sa inteleaga de ce este arta o poza cu o octogenara care-i da sa suga unui bebelus.

Link spre comentariu
  • Oras:Pe plajă
  • Oras:Pe plajă

Tin sa te anunt ca in ultima poza din postarea #31 de pe pagina 2, parchetul are niste curburi pe care le "obtin" cei care nu se descurca la editarile in PS.

 

Intr-adevar, pentru unii e greu sa inteleaga de ce este arta o poza cu o octogenara care-i da sa suga unui bebelus.

Ce privire ageră ai prietenaș, ai dreptate! Dar chiar dacă are pozele un pic modificate bănuiesc ca arată destul de ok în realitate, în comparație cu ce-i pe piață :-)
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Ce privire ageră ai prietenaș, ai dreptate! Dar chiar dacă are pozele un pic modificate bănuiesc ca arată destul de ok în realitate, în comparație cu ce-i pe piață :-)

Aici e vorba de un principiu: faptul ca declara ca pozele sunt nemodificate.

Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

Leti nu iti mai bate capul cu ei pt ca dansii vin sa iti futa parchetu nu pe tine :)

Si apropo baietii persoana din poza este 100% aceeasi din realitate va garantez eu

 

Multumim frumos! Ne bazam pe tine in continuare. ;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...