Sari la conținut

Ceva nou !


Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila
Pasionale , sexy si frumoase , da ati citit bine ! Suntem doua , doua fete frumoase care sunt dornice sa iti satisfaca orice placere ai avea , fara inhibitii si fara bariere . Impreuna putem atige cele mai inalte fantezii . 

Ne pute-ti contacta la : 0747892510(Andreea) sau 0742553632(Alecsandra). Nu facem sex anal , nu raspundem la numere private !

post-167870-0-86160400-1434293795_thumb.jpg

post-167870-0-18176500-1434293798_thumb.jpg

post-167870-0-25154600-1434293800_thumb.jpg

post-167870-0-06978400-1434293802_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

E plinuta dar are carnea tare,si stie meserie credema.Cea mica e drac impieletat,are niste sani beton si un fund bombat super excitatant.Abia astept sa trec sa le vad iar.Am facut o recenzie pe alt topic de-al lor.

Link spre comentariu
Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Nu le mai da mură în gură dacă nu știu unde și cum să citească.

Sunt două dameze, una de vreo 40 și alta de 20 (aia mică , numai bună de tăvălit așternutul cu ea)

cu locație lângă ”Cimitirul Sf. Constantin”.

Nu nimerești locația fetelor...te duci la cimitir...este și mai ieftin...nu dai 250 pe oră...sex oral și normal.

Alte detalii mai dorești, Prăjiturică?

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Uite vezi,zici ca am ceva cu tine,ce te tot bagi sa vorbesti pe topicul altor femei,vezi-ti de patratica ta ma femeie si lasa-ne nu o mai face pe detectiva

Dak tot iti plac femeile intra la sectiunea lesby si vb acolo dar lasa-ne pe noi ,domnii ce platesc sa isi faca treaba cu o curva sa decidem noi ce e bine si ce nu

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Nu mai fii nervos asa ma

Asta de scrii in spatele calculatorului!

Ne intalnim si imi raspunzi fata in fata ok?

Nu le mai da mură în gură dacă nu știu unde și cum să citească.

Sunt două dameze, una de vreo 40 și alta de 20 (aia mică , numai bună de tăvălit așternutul cu ea)

cu locație lângă ”Cimitirul Sf. Constantin”.

Nu nimerești locația fetelor...te duci la cimitir...este și mai ieftin...nu dai 250 pe oră...sex oral și normal.

Alte detalii mai dorești, Prăjiturică?

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Buna ziua confrati futaciosi! Fetele inca activeaza, saptamana trecuta am fost pe la ele 250/h cu amandoua, o Sa revin cu o recenzie potrivit!dar ca si concluzie : tot ce va trece prin cap cand spuneti submissiva!!!

Link spre comentariu

  • Oras:braila
  • Oras:braila

 

Pasionale , sexy si frumoase , da ati citit bine ! Suntem doua , doua fete frumoase care sunt dornice sa iti satisfaca orice placere ai avea , fara inhibitii si fara bariere . Impreuna putem atige cele mai inalte fantezii . 
Ne pute-ti contacta la : 0747892510(Andreea) sau 0742553632(Alecsandra). Nu facem sex anal , nu raspundem la numere private !

,,,si un baiat bi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...