Sari la conținut

Andreea 20 de ani - 0747840356


Postări Recomandate

  • Oras:Sud Est - Nord Vest
  • Oras:Sud Est - Nord Vest

..................si uite asa unu asteapta pe altu si altul pe unu si nimeni nu face primul pas .

Din curvari devenim pandaci la colt de forum sa vedem cine arunca primul banul si descopera adevarata fata a pizdei ascunse dupa pozele atasate topicului aferent .

 

...........................oare sa facem o cheta si sa votam cine va fi trimisul nostru ......................?????

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator gingo
Reputație: 0

De parca nu pot sa ma duc la ea, si la intrare sa ma "razgandesc"...  da plm... simt ca daca ajung pana acolo... incalzit fiind o iau la ture sa ma racoresc si o sa imi para rau.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Vad ca sunt multi interesati asa ca vin cu o completare, la recenzia mea, referitor la poze. Mi-e greu sa "garantez" pentru fotografii, in lipsa unor semne dinstinctive clare (gen tatuaj sau altceva fara dubiu). Cu toate astea, analizand mai atent pozele, pot sa spun ca nu am gasit motive sa spun ca nu sunt pozele ei.

Si mie mi se par suspecte comentariile celor doi membri fara istoric.De obicei nu iau in calcul comentariile celor cu istoric mic si pe de alta parte sunt constient cum functioneaza lucrurile in acest mediu. Majoritatea domnisoarelor "beneficiaza" de sprijinul moral si logistic al unui "mentor"!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Vad ca sunt multi interesati asa ca vin cu o completare, la recenzia mea, referitor la poze. Mi-e greu sa "garantez" pentru fotografii, in lipsa unor semne dinstinctive clare (gen tatuaj sau altceva fara dubiu). Cu toate astea, analizand mai atent pozele, pot sa spun ca nu am gasit motive sa spun ca nu sunt pozele ei.

Si mie mi se par suspecte comentariile celor doi membri fara istoric.De obicei nu iau in calcul comentariile celor cu istoric mic si pe de alta parte sunt constient cum functioneaza lucrurile in acest mediu. Majoritatea domnisoarelor "beneficiaza" de sprijinul moral si logistic al unui "mentor"!

Trebuia s-o pui sa faca spagatul si daca l-ar fi facut ca in poze ar fi fost sansele mai mari sa fie ea cea din pozele postate... :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Vad ca sunt multi interesati asa ca vin cu o completare, la recenzia mea, referitor la poze. Mi-e greu sa "garantez" pentru fotografii, in lipsa unor semne dinstinctive clare (gen tatuaj sau altceva fara dubiu). Cu toate astea, analizand mai atent pozele, pot sa spun ca nu am gasit motive sa spun ca nu sunt pozele ei.

Si mie mi se par suspecte comentariile celor doi membri fara istoric.De obicei nu iau in calcul comentariile celor cu istoric mic si pe de alta parte sunt constient cum functioneaza lucrurile in acest mediu. Majoritatea domnisoarelor "beneficiaza" de sprijinul moral si logistic al unui "mentor"!

Cum sa nu ti dai seama daca sunt sau nu pozele ei...acum pe bune...nu vezi si cu cum arata la corp...e imposibil sa nu ti dai seama acolo cand intri la ea daca e ea sau nu...pe bune..,cik mi-e greu sa garantez.,.,ori sunt pozele ei ori nu sunt ,u nu stii ce ai futut?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...