Sari la conținut

andreea te asteapta sa o cantactezii


Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Pe unu din zecile de topice deschise afirmai ca nu esti in tara si ca ai pus anuntul la vrajeala, pana la urma esti in tara sau iei userii de fraieri si nu ai ce face? Nu mai zic ca pe aceleasi topice te milogeai de admin sa-ti inchida toate topicele ca anuntul e pus la vrajeala. Hotaraste-te unde esti, sau esti atat de cretina incat habar nu ai pe ce lume triesti? Asta e lipsa de bun siimt sa ajungi sa pui anunturi la misto

Link spre comentariu

auzi tanti tanti stai in banka ta ca eu nu team deranjat cu nimica sunt in tara si si fac bani ce ai dusmanie pe mine ca fac bani sau ca arata mai bine cand toi deranja eu pe tine atunci sa ma deranjezi tu pe mine mai fato hai papa ca am treba  sa fi iubita

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

auzi tanti tanti stai in banka ta ca eu nu team deranjat cu nimica sunt in tara si si fac bani ce ai dusmanie pe mine ca fac bani sau ca arata mai bine cand toi deranja eu pe tine atunci sa ma deranjezi tu pe mine mai fato hai papa ca am treba  sa fi iubita

Domnisoara, tu lucrezi ca si model pentru agentiile de modeling care colaboreaza cu fotografii de Fashion ? Parca te-am vazut pe undeva... Irina-K Models cumva ? :thinking

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

 

auzi tanti tanti stai in banka ta ca eu nu team deranjat cu nimica sunt in tara si si fac bani ce ai dusmanie pe mine ca fac bani sau ca arata mai bine cand toi deranja eu pe tine atunci sa ma deranjezi tu pe mine mai fato hai papa ca am treba  sa fi iubita

Scumpo nu am dusmanie pe tine, atat te duce capu. Am comentat doar ce ai scris tu pe zecile de topice deschise. Ba ca esti in strainatate, ba ca doresti sa ti se inchida topicele ca doar ai postat la misto, acum afirmi ca esti in tara. Se pare ca iti trebuie cu siguranta un control psihiatric.Spor la banuti 

Link spre comentariu
Vizitator gingo
Reputație: 0

admin te rog frumoss sterge toate tot ce am postat eu pe situl cand osa revin in tara atunfi in fac un cont si bun oki  ms te pup

 

 

O intrebare totusi... ca am ceva nedumeriri care nu le-as expune pe aici din motive lesne de inteles... ;). Ti-ai lucrat dantura  sau nu vad eu bine in poze ? 

 

 

Insa... 

Link spre comentariu
  • Oras:pe ici, pe colo
  • Oras:pe ici, pe colo

admin te rog frumoss sterge toate tot ce am postat eu pe situl cand osa revin in tara atunfi in fac un cont si bun oki  ms te pup

Adminul nu intelege, te roaga sa-i traduci ceea ce ai scris.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...