Sari la conținut

Alessya 0740670546


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare

 

Acum cateva zile am prins-o si eu pe Alessya. Programat de dimineata la o ora la care credeam ca ajung, pedalat destul de vioi prin tara si ajuns cu 10 minute mai devreme decat trebuia. Sunat fata, dat indicatiile, inteles gresit etajul (vina mea) ajuns in final la ea.

 

Locatia: 8 garsoniera la un anume etaj, mica, dar curata, dotata cu aer conditionat (nu m-am dus sa cumpar sau inchiriez)

Fata: 8 miniona, sani marisori, putin lasati dar nederanjant, fara mirosuri sau alte probleme

Oral: 7,foarte putin pentru a putea da o nota reala, nu din cauza ei, eu am specificat ca vin pentru anal

Anal: 10 - tin sa precizez ca la scoaterea prezervativului a avut aceeasi culoare ca la introducerea lui. Lipsa "surprize surprize"

Normal: N/A

Halat: 100 lei

 

Cu toate ca am dorit 2 finalizari, dupa anal si-a facut simtita prezenta oboseala zilei, asa ca m-am imbracat si am plecat. Nu m-am simtit ca am fost "invitat" sa plec,chiar am discutat despre diverse subiecte, dar nu-mi place sa fiu sadic si sa chinui fata.

 

O recomand si probabil ca o sa mai ajung la ea.

 

Seara buna!

Mersi frumos :*

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Salutare

 

Acum cateva zile am prins-o si eu pe Alessya. Programat de dimineata la o ora la care credeam ca ajung, pedalat destul de vioi prin tara si ajuns cu 10 minute mai devreme decat trebuia. Sunat fata, dat indicatiile, inteles gresit etajul (vina mea) ajuns in final la ea.

 

Locatia: 8 garsoniera la un anume etaj, mica, dar curata, dotata cu aer conditionat (nu m-am dus sa cumpar sau inchiriez)

Fata: 8 miniona, sani marisori, putin lasati dar nederanjant, fara mirosuri sau alte probleme

Oral: 7,foarte putin pentru a putea da o nota reala, nu din cauza ei, eu am specificat ca vin pentru anal

Anal: 10 - tin sa precizez ca la scoaterea prezervativului a avut aceeasi culoare ca la introducerea lui. Lipsa "surprize surprize"

Normal: N/A

Halat: 100 lei

 

Cu toate ca am dorit 2 finalizari, dupa anal si-a facut simtita prezenta oboseala zilei, asa ca m-am imbracat si am plecat. Nu m-am simtit ca am fost "invitat" sa plec,chiar am discutat despre diverse subiecte, dar nu-mi place sa fiu sadic si sa chinui fata.

 

O recomand si probabil ca o sa mai ajung la ea.

 

Seara buna!

Si nu te-a consolat cu ceva de genul: "Lasa, te astept data viitoare!" ? Ca replica asta-i celebra! Sau ar mai fi: "Data viitoare ma revansez!"   :slap2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

daca n ai citit atenta , accentul era pus pe ideea de a TE REVANSA PT UN SERVICIU PLATIT SI NEONORAT ....de revenit , o reveni el,dar.....te revansezi ?

Astea-s tehnici si mecanisme de inselatorie adeseori utilizate cu subtilitate, dar se preface ca nu intelege ;)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

daca n ai citit atenta , accentul era pus pe ideea de a TE REVANSA PT UN SERVICIU PLATIT SI NEONORAT ....de revenit , o reveni el,dar.....te revansezi ?

Dragule tu esti cel NEATENT, normal nu a dorit el, la mine in anunt scrie clar 1 finalizare SAU doua pentru 100 ron

:) :) :)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am ajuns azi in zona Titan Postavarul si am sunat de cateva ori la ea, ...casuta vocala si atat.

Cum deja se lasase seara si incepuse frigul, am renuntat.

 

Ori ocupata, ori o zi cand nu activeaza.

Poate ajung alta data.

 

Nu ai reusit din 2012 sa futi nimic?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am ajuns azi in zona Titan Postavarul si am sunat de cateva ori la ea, ...casuta vocala si atat.

Cum deja se lasase seara si incepuse frigul, am renuntat.

 

Ori ocupata, ori o zi cand nu activeaza.

Poate ajung alta data.

Buna, am tot spus ca lucrez cu programare.. degeaba luati nr si sunati cand sunteti in zona..:) :)

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am ajuns azi in zona Titan Postavarul si am sunat de cateva ori la ea, ...casuta vocala si atat.

Cum deja se lasase seara si incepuse frigul, am renuntat.

 

Ori ocupata, ori o zi cand nu activeaza.

Poate ajung alta data.

 

Te duci la magazin la 3 dimineata si te miri ca-i inchis?!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si daca magazinul este NON STOP!!??

 

Am scris in graba. Rectific. Te duci si-ncepi sa zbieri in fata hypermarketului Auchan la ora 3 dimineata, stiind foarte bine ca cel mai probabil se-nchide pana-n ora 22?

 

Ca tot mentionași non stop... afla ca am un magazin in cartier care cica-i zice non stop... cu program 7-23.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Am scris in graba. Rectific. Te duci si-ncepi sa zbieri in fata hypermarketului Auchan la ora 3 dimineata, stiind foarte bine ca cel mai probabil se-nchide pana-n ora 22?

 

Ca tot mentionași non stop... afla ca am un magazin in cartier care cica-i zice non stop... cu program 7-23.

...asa si ce nu ai inteles??..este non stop intre 7 si 23 :laugh2 :laugh2 :laugh2 ...da-l in gat la OPC :laugh2 :laugh2 .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...