Sari la conținut

elena 19ani


Postări Recomandate

fratilor sa-mi fie cu iertare dar ce se intampla in galatiul asta..... exact ca taximetria..cand au iesit hodorogii cu ordonanta din combinat si-au luat toti cate o super-nova si s-au apucat de taximetrie. la fel si cu rablele astea. le da afara de pe bancile scolii si se apuca de prostitutie. cand vad pozele damezei asteia nici nu imi mai vine sa ma duc la vreo una. cum dracu sa o iei pe asta pe la spate si sa ai privelistea aia minunata cu bubele alea? fato..suntem cativa pe aici care chiar daca ne-ai plati tu pe noi ai ramane ne-fututa!!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Isi incearca si ele norocul, daca abia termina 12 clase, ce vrei sa faca dupa aia? Nu reuseste una cu un super CV sa-si gaseasca ceva in Galati-ul asta, d-apai parasute de genul asta, care nu stiu nici macar sa suga pula cum trebuie, cine anume, ca ce anume, sa le angajeze? Plus ca, au auzit ele, de pe la unul, pe pe la altul, imbarligaciosi profesionisti, care traiesc pe spinarea proastelor astora, ca se pot castiga bani fara mare efort si cum sunt proaste de dau in gropi pun botul imediat. Totul e la plezneala, tipic romanesc.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti universitate
  • Oras:bucuresti universitate

Pizdele au inceput sa arunce chilotii precum pescarii plasele in apa . Daca se agata ceva ...e super bine , daca nu ....incercarea moarte n-are ...

 

Vai de pula noastra ......

...tu treci la Bucuresti lasa vrajeala:D......isi incearca si ele norocu..stii vorba aia..." daca nu curge, pica"  :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut. Am sa incerc o recenzie dar va averizez va fi cea mai nesimtita recenzie pe care o scriu. Eu unu nam scris asa ceva niciodata dar asta e viata....

    Am vizitat-o pe elena pe 24.06.2015.

 

     Incep cu notele pentru a nu fi nevoiti sa cititi recenzia pentru ca va fi urata.

 

           Locatia   8

           Oral         3(primeste nota asta pentru CIM)

           Normal     2

           domnisoara e cea din imagini    7

 Concluzia pentru mine e de evitat.

     

Recenzia:

 

    Sun la numarul din titlu si raspunde domnisoara repede imi spune ca e disponibila si ca o pot vizita. Locatia  pe saturn aceasi locatie cu cea de aici si anume: https://nimfomane.com/forum/topic/35051-andrea-clipe-de-pl%C4%83cere-0743585125/ .  Nu insist asupra locatiei ca am descris-o in topicul anterior banuiesc ca andrea ori s-a lasat ori s-a mutat.

    Ajung in locatie si ma primeste domnita in pijamale nimic excitant. Afara peste 35 de grade in masina 38 am ajuns la ea transpirat desi facusem dus acasa am mai facut unul la ea. Nici nu apuc sa ma descalt si elena imi zice ca tre sa dea un telefon scurt... ok dai batai asta e daca tre sa-l dai nu pot interzice. Conversatia se incheie cu "Vii acum sa le iei " la care am ramas interzis si am intrebat-o daca are treaba ca eu plec a zis nu ca nu va veni nimeni in fine.  Merg la dus rapid termin de dusat si cand ma intorc din nou ciudatenii domnita se adapa dintr-un bidon cu apa si imi zicea ca ea a avut ceva probleme cu rinichii si tre sa bea multa apa si ia si uitate frate cum baga ghitica apa intransa cum servevste ghitelu lu tataia de la caldare. Dupa vreo 5 minute de uitat la ea cu mbaga apasoara se duce la dus revine dusata si incepem actiunea.   Oral un fel de laba cu junioru in gura  nu il atingea prea tare cu gura sau daca il atingea era sal sustina in timp ce dadea la mana. Vroiam sa o corectez la manuta dar daca o lasam fara ea nu mai terminam in veci doarece oralui ei era un fel de umezeste cap.  La normal o singura pozitie caprita deoarece are ceva probleme si nu poate sta deasupra. 

    Ba fratilor am mai fost la futut da asa ceva nam patit. Si se pune fetita  capra si cand sa ma apuc de treaba o vad ca isi ia o perna pe fata o strange cu mainile in timp ce eu ma chinuiam acolo la spatele ei... Va dati seama ce priveliste sa vad cum ea se comporta de parca as violao si nu mai zic ca domnisoara era larguta nu sunt vreun terente doamne fereste.  Pozitia capra ofera posibilitatea domnisoarei fiind inalta sa ofere o cat mai putina penetrare stiti voi  se incomvoaie in asa fel incat penetrarea sa fie cat mai mica iar privelistea daca te uiti din profil zici ca arata ca o secera sau camila cu o cocoasa. Binentes ca am avut timp sa observ si chestia asta ca domnisoara era infipta la propriu in perna.

   Am facut foarte putin normal cu privelistea acea minunata si am revenit la oralul spatial acela de tii capul pulii in gura si dai repede din mana sa-si dea animalu drumu si sanatate dus am fost.

   

   Ba frate nus capcaun sau incult dar cand ma duc la futut nu vreau sa aud de probleme sau alte minuni ale lumii ca nu ma duc la futut la urgente sau casa de copii maltratati. Ai probleme de sanatate tinele pentru tine trebuie sa bei apa bea cand vrei nu ma obliga sa privesc lucrul asta ca nu e nimic excitant sau frumos in lucrul asta. Si vorba aia de ce de fata cu mine eu nu am stat decat 20-25 de minute puteai sa bei cand vrei tu inainte sau dupa galeata de apa care insisti ca trebuie bauta.

  Nu sunt rau din fire dar daca patesti ce am patit eu nu poti trece cu vederea avand in vedere ca esti pe banul tau. Nu v-am mintit cu nimic eu asta am patit si asta v-am povestit, e urat dar experienta a fost si mai urata.

    Serviciile sunt putin modificate fata de mai sus si anume:  70 numaru oral P/nP si normal P,  80 numaru oral P/np cu CIM si normal P eu am ales varianta de 80 numarul. Tarifele la ora nu le cunosc nam intrebat nu am fost curios.

   Pentru orice nelamurire ofer mai multe detalii nu ezitati sa ma intrebati.

  • Like 11
Link spre comentariu

Am fost si eu la aceasta fata si s-a comportat mult mai bine decat alte "fotomodele"...

Eu mai bine merg la cineva care nu arata super, dar sa ma faca sa ma simt bine, iar pe mine fata aceasta chiar m-a facut sa ma simt foarte ok...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...