Sari la conținut

S-A PLICTISIT ANDREEA


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Se pare ca Andreea s-a plictisit sa mai posteze toate prostiile sub pseudonimul Anne Rieux. :) Acum topicul e la fel de plictisitor, dar măcar nu se mai încarca cu toate cacaturile :)

Nasol de voi, ăstia de va invataserati sa stați cu limba scoasă la curu' ei. :)

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Se pare ca Andreea s-a plictisit sa mai posteze toate prostiile sub pseudonimul Anne Rieux. :) Acum topicul e la fel de plictisitor, dar măcar nu se mai încarca cu toate cacaturile :)

Nasol de voi, ăstia de va invataserati sa stați cu limba scoasă la curu' ei. :)

Lucrurile si-au revenit la normal pe forum :))))

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Trebuie sa recunosc ca este o disparitie misterioasa....o sa-l anunt pe Dr. Cal Lightman sa vedem ce putem rezolva din acest mister.....multe se leaga intre ele

 

de unde atat  mister? fata spera sa-i mearga mult si bine cu prosteala aici, pe forum, dar s-a lacomit si s-a infundat  singura...  :) oricum, se pare, ca pe unii i-a usurat de sume impresionante. Daca e adevarat, fata este o escroaca  de prima mana. Ceea ce ma face sa o admir, intr-un fel. :) Nu sa o respect, doar sa o admir :) 

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

de unde atat  mister? fata spera sa-i mearga mult si bine cu prosteala aici, pe forum, dar s-a lacomit si s-a infundat  singura...   :) oricum, se pare, ca pe unii i-a usurat de sume impresionante. Daca e adevarat, fata este o escroaca  de prima mana. Ceea ce ma face sa o admir, intr-un fel. :) Nu sa o respect, doar sa o admir :)

:)))) oricum ce am invatat in aceasta viata...roata se invarte...asa ca....stii tu :))) 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

sa inteleg ca esti unul din cei patiti???

.

Cu toți care ne-am întâlnit cu ea putem să ne numim pățiți.... Iar la faza cu roata mă referam la altceva...chiar dacă faci tu banii așa de ușor tot la fel o să-i pierzi părerea mea

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

sa inteleg ca esti unul din cei patiti???

 

 

.

Cu toți care ne-am întâlnit cu ea putem să ne numim pățiți.... Iar la faza cu roata mă referam la altceva...chiar dacă faci tu banii așa de ușor tot la fel o să-i pierzi părerea mea

 

stati ma, baieti, ca eu nu ma refeream la noi, astia care ne-am intalnit cu ea, si am platit cat am vrut. .sau ma rog, cat a cerut, dar pana la urma daca nu doream sa platim cat ceruse, nu plateam, corect? 

 

Dar fata se pare ca a dat niste tunuri. Nu pot sa va dau mai multe informatii, ca nu am sursa sigura, dar cred ca a prostit cel putin un utilizator aflat afara din tara, si care i-ar fi trimis ceva euroi sub promisiunea ca se face fata cuminte pentru el :) multi euroi.... :) 

 

NU POT SA VA SPUN CINE E, POATE O S-O FACA EL....DAR OMU' SE DADEA DE CEASU' MORTII PE AICI SA AFLE DACA FATA II E FIDELA, SAU NU :)  omu' isi facea ceva planuri de viitor cu ea :) ce sa zic, curva in pat e, daca mai e si doamna pe strada si gospodina in bucatarie, a dat lovitura. :) DESI, LA CUM PRESTEAZA IN PAT, NU CRED SA FI AVUT TIMP SA INVETE SI ALTCEVA IN VIATA ASTA :)  

 

CATI CA EL OR FI? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

pai atunci s-a elucidat misterul disperitiei userului anne ... s-a facut cuminte cel putin virtual ... ca real curva-i curva pana moare ...

Da, pai omul era convins ca Anne e Andreea . Eu știam ăsta, și el tot încerca să mă convingă ca e ea. :)

Link spre comentariu
Vizitator manu222
Reputație: 0

Da, pai omul era convins ca Anne e Andreea . Eu știam ăsta, și el tot încerca să mă convingă ca e ea. :)

despre mine se vorbeste aici am fost pus sa ii stric imaginea lui andrea si sa scriu auiurea despre nu iam trimis nici un ban. din cauza asta tot incercam sa te si conving ca andreea ii anne ca sa ii stric cat mai mult imaginea
Link spre comentariu
  • Oras:graveyard
  • Oras:graveyard

despre mine se vorbeste aici am fost pus sa ii stric imaginea lui andrea si sa scriu auiurea despre nu iam trimis nici un ban. din cauza asta tot incercam sa te si conving ca andreea ii anne ca sa ii stric cat mai mult imaginea

inainte de toate treci pe la scoala .. pentru ca bag de seama ca strici imaginea forumului cu totul nu numai a andreei.

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

despre mine se vorbeste aici am fost pus sa ii stric imaginea lui andrea si sa scriu auiurea despre nu iam trimis nici un ban. din cauza asta tot incercam sa te si conving ca andreea ii anne ca sa ii stric cat mai mult imaginea

Ești un idioț. Poate ne și explici care e treaba. De cine ai fost pus?

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot si niciunde
  • Oras:peste tot si niciunde

cica ultima data anne ar fi incercat sa agate 2-3 pipite pentru orgii de lesbi, dar s-ar fi ales cu un sut in coaie de la ele. Ops ! am zis-o din nou

Link spre comentariu

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

despre mine se vorbeste aici am fost pus sa ii stric imaginea lui andrea si sa scriu auiurea despre nu iam trimis nici un ban. din cauza asta tot incercam sa te si conving ca andreea ii anne ca sa ii stric cat mai mult imaginea

Wow....cine te-a pus sa-i strici imaginea???

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...