Sari la conținut

INNA 0762048318 ,zona bulevardul Mircea Voda


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Va salut camarazi. Saptamana trecuta am vizitat-o si eu pe Inna. Programarea am facut-o sunand la numarul din anunt. La telefon mi s-a parut ca este sictirita si nu m-am inselat. M-am grabit prin trafic si am ajuns la ora stabilita, in locatia de pe langa Piata Alba Iulia.

 

La usa mi-a raspuns Inna care dupa parerea mea era plictisita. Fata este mica de statura, bruneta cu parul lung, simpatica la fata si cu un corp bine intretinut.

 

Mi-a dat un prosop mare si curat si am mers la dus. Baia este curata si dotata cu gel de dus pentru barbati.

 

Cand am revenit in camera m-am intins pe pat si fata a inceput cu sarutari pe piept si in acelasi timp mi-o freca...ca na trebuia sa se scoale cumva. Nu i-a trebuit prea mult asa ca a pus prezervativul si a inceput oralul care mai mult era laba. M-am gandit sa o inveselesc putin si am trecut eu la gustat pasarica. Nu am simtit nimic dubios, dar cu toate ca am inceprcat fata era de neclintit. Atunci am zis sa trec deasupra si sa incepem normalul. Fata este destul de stramta si m-a facut sa-mi dau drumul in cateva minute. A urmat igienizarea cu servetele, dar eu preferat sa merg si la dus.

 

Pana sa incepem al doilea numar am stat cu ea sa fumeze o tigara, timp in care am schimbat cateva cuvinte. Ne-am intors in camera de actiune si inceputul a fost identic. Am ales sa stau eu deasupra, din nou si am pompat bine bine pana mi-am dat drumul glorios in prezervativ.

 

Am mers la dus din nou, i-am lasat cei 200 lei datorati si am plecat spre casa.

 

Pe Inna pot sa o recomand pentru corpul frumos pe care-l poseda, dar atitudinea, cel putin in cazul meu, a lasat de dorit.

 

Sanatate multa.

 

Fata: 9

Oral: 6

Normal: 8 (nu se implica dar geme tacticos)

Pret: 200 lei/ora

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

an bun tuturor!

am ajuns si eu la Inna spre sfarsitul anului trecut. fata e frumusica foc, mignona, trup ferm, politicoasa. prestat oral si normal. e buna de futut dar atitudinea e cam turn off. este politicoasa dar fara urme de gfe. sau poate nu a facut click cu mine. nu a fost o experienta neplacuta dar nici ceva care sa ma faca sa revin.

locatie : 10

oral : 7 ( simplut fara variatii)

normal : 7 (buna de futut dar fara implicare)

aspect : 9 

gfe : 6 (doar politete si atat)

igiena : 10

150 lei/h

150lei/h

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

an bun tuturor!

am ajuns si eu la Inna spre sfarsitul anului trecut. fata e frumusica foc, mignona, trup ferm, politicoasa. prestat oral si normal. e buna de futut dar atitudinea e cam turn off. este politicoasa dar fara urme de gfe. sau poate nu a facut click cu mine. nu a fost o experienta neplacuta dar nici ceva care sa ma faca sa revin.

locatie : 10

oral : 7 ( simplut fara variatii)

normal : 7 (buna de futut dar fara implicare)

aspect : 9 

gfe : 6 (doar politete si atat)

igiena : 10

150 lei/h

150lei/h

esti sigur ca ai platit 150/h?.....nu cred,inna are pretul 200 ron   timp de o ora...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI SECTORUL 3
  • Oras:BUCURESTI SECTORUL 3

Buna,multumesc pentru recenzie!!!! Cory normal ca a gresit, intr-adevar mi-am modificat preturile dar nu am schimbat nimic la ora !!! Incepand cu 1 ianuarie pretul pentru 30min este 150ron , 1 ora este 200 ron!! Va multumesc si va astept incepand cu ziua de maine dragii mei.pup

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Pe micuta inna,o aveam demult pe lista mea de vizitat!

Ieri ,am reusit sa ne potrivim la program ,programare respectata (un mare plus ).

Locatie centrala ,zona rond Alba -Iulia,interior curat,baie utilata corespunzator ,prosopel curat!

Despre inna,numai cuvinte de lauda,se vede ca este o fata careia ii place sa se ingrijeasca,igiena impecabila,tinuta coreapunzatoare!Este perfecta pentru amatori de mignone,fiind micuta rau!

Am achitat cadoul,a inceput cu sarutari pe gat,a continuat pana a ajuns la gogu(oralul il face numai protejat),un oral banal,dar macar nu s-a grabit!

Recupereaza la sexul normal,unde se infige bine ,contre misto,dar este tacuta :( ,nu zice nimic,pasarica este stramta ,cu niste labi micute!

Am schimbat dogy stile,priveliste misto,am finalizat glorios in prezervativ!

Actiunea a durat 35 de minute,fara graba ,fara telefoane care sa sune!

Inna la aspect fizic are de castigat,dar trebuie sa fie mai vorbareata ,am inteles ca face si out call!

Eu recomand si o sa mai revin !

Note :

-9/10- este frumoasa,ingrijita,dar micuta de inaltime!

-locatie:9++/10 curata,centrala!

-sex oral:6/10: Banal,fara deep,protejat! Cel putin nu se grabeste!

-sex normal:8/10,igiena ok,contre misto,dar tacuta,nu zice nici ham!

-igiena:10++ nimic de reprosat..

te pup inna !

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...